Що б ви зробили, якби ви стали наступним віце-президентом з маркетингу чи CMO бренду?

Багато років працюючи над брендом, ставши підприємцем, ви вирішили бути окремим іншим брендом як їхній віце-президент з маркетингу або CMO.

Тому –

· Що ви дізналися зі свого досвіду і знаєте, що можете додати бренду цінності?

· Яким би був ваш перший крок, щоб допомогти голосу / обізнаності / справедливості бренду?

· Як ви плануєте розвиватися та отримувати покупки від внутрішніх партнерів?

· Коли ви плануєте підготувати / налаштувати маркетингову історію, щоб допомогти розвинути подальший зв’язок із споживачем?

· Як ви зв’яжетеся зі споживачем у цифровому / соціальному та фізичному плані?

Запитання виникатимуть і надалі. Хоча, коли ви стали відокремленою командою керівників – що є одним із ключових факторів, що допомагають бренду бути актуальним?

КЛЮЧ: ВІДОМОСТЬ ПРО МАРКУ!

Хтось може погодитися, а хтось може не погодитися … оскільки багато організацій / віце-менеджерів забули, що призвело до того, що бренд став іменем дому та у житті споживача.

Знову ж таки – часи змінилися, і те, що раніше працювало на бренд, часом не буде працювати зараз … Швидкість адаптації, навчання та фактичного спілкування зі споживачем важлива як ніколи.

Чи шукають члени керівної команди довголіття чи короткострокові виправлення? Це все про KPI?

Питання, яке ми повинні поставити: “Як виглядає успіх?” “Що ви хочете, щоб вас називали брендом?” “Ви розповідаєте справжню / автентичну історію?” тощо

Що призведе до ефективності / результативності проти неефективності / неефективності?

Як лідер, ми можемо спершу позиціонувати себе і будувати взаємозв’язок з усіма функціями бізнесу, починаючи від маркетингу, операцій, продуктів, дизайну … кишок бізнесу.

Тоді давайте розберемося в емоційних сенсорних точках споживача – чого вони хочуть / що їм потрібно / як ми розповімо історію, щоб не бути в повсякденному житті споживачів і як вони стануть послами бренду …. давайте будуйте стратегію! Як виглядає фреймворк? Поки ми будуємо стратегію, давайте запам’ятаємо і запитаємо, як ми як бренд розповімо історію (Хто наш герой?), А потім призведемо до формування лояльності. Тоді давайте ВИКОНАЙТЕ!

Як виглядає ця стратегія виходу на ринок? Знову ж таки, маркетинг брендів – це просто не одна конкретна функція, це цілісна команда, яка змушує бренд стати тим, що він є.

Коли ми виконуємо / будуємо креатив, пропонуємо інноваційні ідеї, дизайни тощо. Вам знадобиться чудова команда. Коли ми повертаємося до питання, чи отримували ви “бай-ін” від команди? Будьте динамічним лідером, використовуючи підхід СЛУХАЙТЕ / ВИКЛАДАЙТЕ / ВЧИТИ (такі сильні сторони, як емпатія) та будуйте ці справжні стосунки як внутрішньо, так і зовні.

Нехай це все потоне і прискорить менші виграші, що призводить до більшого успіху.

Для всіх моїх колег-керівників – яка ваша перспектива?

маркетинг # vpmarketing #cmo # керівництво # новинка

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-would-you-do-were-next-vp-marketing-cmo-brand-john-paik/.

John Paik люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: