Налякана дитина в кожному лідері

Підприємництво – це часто самотня подорож. Дорога рідко буває рівною, і якщо нерівності по дорозі не вб’ють вас, вони зроблять вас сильнішими та болючими.

Після досягнення рівня успіху люди навколо вас почнуть очікувати, що ви знаєте всі відповіді. Через ваш унікальний досвід досить часто у вас будуть відповіді. Однак неминуче траплятимуться ситуації, в яких ви цього не робите.

Якщо ви подібні до більшості лідерів, вам, ймовірно, буде важко розчарувати тих, хто запитує, сказавши: “Не знаю”. З часом це може призвести до стресу, відчуття шахрайства та загального відчуття дискомфорту. Неконтрольовано, ці почуття можуть призвести до дистанціювання від інших, відсутності співпраці та створення підстав для прийняття невдалих ділових рішень.

Ось чому я думаю, що епізод “Налякана дитина у кожному лідері” з подкасту Алекса Блюмберга без помилки є обов’язковим для прослуховування для всіх керівників підприємств. У цьому епізоді Джеррі Колонна відкриває і описує свою трансформацію з реактивного венчурного капіталіста в тренера-виконавця. Це історія розбитого серця та викликів, за якими слідує усвідомлення та самосвідомість. Я вважав це особливо проникливим, коли вони обговорюють, як впливи нашого раннього досвіду формують наше мислення і як, якщо ми усвідомлюємо їх, ми можемо бути набагато мудрішими та уважнішими в модулюванні своїх імпульсів.

Звичайно, чудово, якщо ви можете дозволити собі особистого тренера-виконавця. Однак, якщо у вас його немає, перевірте вправу Перевірка довіри в icube: tm :. У ньому члени команди допомагають один одному, надаючи уявлення про сліпі зони, які поведінка бачать інші, але про які ми не знаємо. Ці усвідомлення часто ставлять їх на шлях самосвідомості, а зрештою, мудріших та ефективніших лідерів.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/scared-child-every-leader-pavan-muzumdar-cfa/.

Pavan Muzumdar, CFA люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: