Чому інновації мають значення для управління командою та лідерства

Успішно керуючи ІТ-компанією, я з перших вуст спостерігаю, як ринок змінювався на користь розробників програмного забезпечення. І для цього є всі причини. ІТ-спеціалісти, з якими я співпрацюю, є чудовими та відданими фахівцям у своїх галузях.

Звіти та аналіз ринку, що намагаються пояснити, чому ІТ-спеціалісти мають усі ці переваги та переваги, часто зосереджуються на таких цифрах, як:

У США в 2020 році може бути до 1 мільйона незайнятих ІТ-позицій.

Financial Times включає робочі місця з розробки програмного забезпечення у топ-5 найпопулярніших позицій у Європі.

Коледжі та університети не можуть виховувати зростаючу кількість фахівців, які нам будуть потрібні найближчим часом, і цей розрив буде продовжувати збільшуватися.

Що компанії намагаються зробити, це рекламувати свої найкращі якості, залучати професіоналів, щоб вони приєднувались до їхніх лав, із пільгами та пільгами, дуже часто пропонуючи далеко за нинішні рівні підвищення зарплат.

Зосередження уваги на управлінні командою та лідерстві

Одним з важливих аспектів управління технологічною групою компаній є просування найкращих принципів управління командою та керівництва.

У TenderHut ми зосереджуємось на:

Командна робота – жоден чоловік не є островом, і ІТ-проекти особливо вимагають створення сильних команд людей, які люблять працювати один з одним.

Спілкування – ми робимо сильний акцент на тому, що і як ми спілкуємось. Ми поважаємо думки наших колег, щоб ідеї могли вільно плавати, а нові рішення частіше виникали.

Розвиток співробітників – ми цінуємо працівників, які хочуть засвоїти нові навички. Використовуючи всі доступні ресурси, від журналів, книг та онлайн-тренінгів до участі у конференціях та семінарах, ми сприяємо обміну знаннями та саморозвитку в наших офісах.

Створення спільноти – організація та проведення зустрічей в одному з наших офісів – це наш спосіб поділитися своїми знаннями та досвідом з іншими розробниками, просувати найкращі практики та створити місцеву спільноту програмістів, які хочуть вчитися один у одного.

А як щодо лідерства?

Практики управління командою, про які я згадав, були б неможливими на робочому місці, що здійснює делегування та керівництво. Ось чому в TenderHut ми дотримуємося принципів підтримки та тренінгу лідерства, заохочуючи керівників команд зосередитись на колективній роботі та обміні знаннями, а не на делегуванні завдань з низькою підтримкою зверху.

Додавання інновацій до суміші

Причиною того, що я згадав про важливість створення відкритого та спільного робочого місця, є те, що це також відмінне середовище для розвитку інновацій.

Якщо ваші співробітники можуть ділитися ідеями, здобувати нові навички та бути відкритими щодо того, що вони думають про різні рішення, будуть зроблені чудові проекти.

Саме так ми підходимо до інновацій у TenderHut, підтримуючи розробку таких рішень, як Holo4Labs, Zonifero, автоматизована реєстрація, Chainply та Numee.

Деякі з них все ще перебувають на стадії досліджень та розробок, тоді як інші вже досягли певного визнання (Holo4Labs) або навіть працюють із добре зарекомендованими компаніями у своїй ніші (Zonifero).

Чому це важливо?

Повернемось до нестачі розробника програмного забезпечення. Як ми можемо підійти до цієї проблеми? Чи слід нам продовжувати пропонувати більше способів варити каву в офісі? Або, можливо, інвестувати в більше свіжих фруктів, столи для пінг-понгу чи навіть набори гойдалок у відведених для цього місцях?

Я думаю, що саме ІТ-фахівці хочуть – це робоче місце, яке сприяє спільній роботі, пропонуючи інноваційні та захоплюючі проекти для розвитку.

Врешті-решт – я твердо вірю, що люди хочуть почуватись добре за свою роботу, пишатися своїми досягненнями і мати можливість рости. Запропонуйте це, а не столи для пінг-понгу.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-innovation-matters-team-management-leadership-robert/.

Robert Strzelecki люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: