Бренди Animoca та потенціал Blockchain та Digital Ownership

Два роки тому ми виклали бачення для Animoca Brands стати лідером в ігровій індустрії, розробивши здатність забезпечити справжнє цифрове володіння геймерам, які нараховують приблизно 2,5 мільярда.

Наш прогрес був помітним. Стратегія Animoca Brands отримала сильний вплив та можливості у сфері ігор та визнання блокчейнів як однієї з найінноваційніших ігорних компаній у світі, недавно посівши п’яте місце у списку BlockchainGamer.biz у списку 50 найбільших блокчейнових компаній 2020 року. Sandbox, одна з перших у світі децентралізованих ігор, що базується на вмісті, створеному користувачами, посіла №13 у тому ж списку (Sandbox розробляється та публікується однією з наших дочірніх компаній). Також були включені рейтинги різних наших портфельних компаній, включаючи Dapper Labs (№3), Sky Mavis (# 6), WAX (# 9), Experimental (# 15), Decentraland (# 18) та Lucid Sight (# 23).

Як ми вже неодноразово повторювали, ми вважаємо, що цифровий вміст, включаючи і особливо ігри, стане значно привабливішим, якщо споживачі зможуть користуватися доступом до продуктів, що забезпечують справжнє цифрове володіння.

Можливість власності на віртуальний актив (справжнє цифрове володіння)

У 2019 році індустрія відеоігор отримала понад 150 мільярдів доларів США доходу (більше, ніж музична та кіноіндустрія разом узятих). За оцінками, віртуальні товари становлять приблизно 50 млрд. Дол. США із загальної кількості, і, за прогнозами, вони виростуть до 189,76 млрд. Дол. США протягом п’яти років.

Майже кожен, хто сьогодні грає у відеоігри, купує якусь форму віртуальних товарів, включаючи віртуальні машини, обладнання персонажів та “скіни”. І більшість із цих гравців цілком обґрунтовано вважають, що вони володіють віртуальними товарами, які вони придбали за свої важко зароблені гроші.

Але вони цього не роблять. Те, що право власності на переважну більшість віртуальних товарів – це лише ілюзія, яка може миттєво випаруватися – незалежно від суми вкладених грошей.

Це пов’язано з тим, що віртуальні товари майже в кожній грі надаються як ліцензована послуга і на них поширюються обмежувальні умови обслуговування, визначені ігровою компанією для використання цих активів (наприклад, ви не можете по-справжньому володіти активами та не є дозволено використовувати їх поза грою, де вони передбачені).

Фактично, ігрова індустрія здає віртуальні товари гравцям. Це не власність.

Ми вважаємо, що ця система “оренди” – незважаючи на надзвичайне зростання – обмежує весь потенціал ігрової індустрії, оскільки обмежує залучення. Це фактор, що сприяє надзвичайно низькому коефіцієнту конверсії гравців в іграх (середній коефіцієнт конверсії від вільної гри до платного користувача нижче 3%). Чому користувачі хочуть платити за щось, що їм насправді ніколи не належить, і яке можна забрати в одну мить, коли видавець гри вирішить закрити гру або змінити умови її використання?

У попередньому дописі ми описали, як ми вважаємо, що цифрові товари, які можуть забезпечити пряму цінність та право власності, суттєво збільшать залучення користувачів і тим самим підвищать коефіцієнт конверсії в іграх сьогодні.

Чому блокчейн так важливий для віртуальних товарів?

Це питання стає дедалі критичнішим. Блокчейн – це різновид технології – дуже просто це цифровий розподілений (децентралізований) журнал, що складається з різних блоків інформації, пов’язаних між собою криптографією. Blockchain пропонує чудову безпеку та прозорість для управління цифровими активами, якими може бути майже все, що комусь належить: криптовалюта, медичні записи, рецепти приготування страв, ігрові предмети, фінансові звіти, бали лояльності тощо.

Чому це важливо? Оскільки блокчейн має можливість забезпечити справжнє цифрове право власності.

Ми віримо, що ігрова індустрія стримується застарілою практикою “орендної власності”, і що геймери воліють мати належне право власності та контролю над віртуальними товарами – що означає вищу цінність цих товарів. Таке право власності може бути забезпечене прийняттям незамінних токенів (NFT), типу криптографічного токена, що використовується для представлення особливого цифрового активу на блокчейні (наприклад, чарівного меча або гоночного автомобіля).

Підтвердження нашої точки зору забезпечується успіхом деяких наших заходів за минулий рік, включаючи нещодавній продаж LAND на пісочниці, постійний успіх наших аукціонів та продажів Формули 1 NFT та колекційні картки Баварії, випущені через дочірня компанія Stryking. Фактично на момент цієї публікації ми вже продали більше тисячі ящиків F1, і наше співтовариство активно та раді проекту.

У повідомленнях, які будуть випущені найближчим часом, я обговорюватиму, як ми будемо продовжувати просувати нашу стратегію блокчейну та чому злиття та поглинання є такою важливою складовою нашого підходу.

На даний момент я хочу висловити свою щиру вдячність усім нашим акціонерам, клієнтам та співробітникам, завдяки відданості яких компанія Animoca Brands стала всесвітньо визнаною компанією у захоплюючих сферах ігор та блокчейну.

Яхта Siu

Голова, Анімока Брендис

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/animoca-brands-potential-blockchain-digital-ownership-yat-siu/.

Yat Siu люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: