Запуски ливарного виробництва з відкритим кодом IoT Platform EdgeX

Близько 2 років тому співробітники та я з офісу технічного директора Dell End Computer Computing розпочали роботу над Fuse – нині EdgeX Foundry. Сьогодні він був запущений як проект платформи з відкритим кодом IoT в рамках Фонду Linux, в якому взяли участь понад 40 компаній, включаючи нашу власну Dell EMC. Мені кажуть, що це один із найбільших – якщо не найбільший – запусків в історії фундацій Linux.

IoT швидко зростає. Мільярди підключаються пристроїв. Але підключення “речей” та отримання даних до розвідувальних механізмів, які можуть щось робити з даними, може бути складним завданням, враховуючи кількість та різноманітність протоколів, форматів даних, опцій корпоративної системи тощо. EdgeX Foundry призначений для вирішення проблем шляхом забезпечення фреймворку plug and play для підключення провайдерів речей, крайових обчислювальних систем, а також підприємств / хмарних провайдерів

EdgeX був розроблений спеціально для роботи на сучасному обладнанні, як Edge Gateway 5000 від Dell, але він не залежить від платформи (апаратне забезпечення та ОС) – навіть здатний розподілятися в середовищах виконання. Його мікросервісна архітектура дозволяє легко інтегрувати та спеціалізувати модулі обчислень краю (наприклад, підключіть власну аналітику краю), забезпечуючи при цьому базову платформу, тому вам не доведеться створювати цілу платформу IoT з нуля. Інструменти та SDK зроблять роботу з інтеграції на “північному” та “південному” кінці рамки.

Я дуже пишаюся своїми товаришами по команді та роботою, яку ми виконали за останні кілька років. Марк Хеммонс, Анан Бояпалле, Тодд Сверк, Тайлер Кокс, Хмара Цай, Джуд Хунг, Гіріш Дхобл, Райан Комер та наш бос Леонард Ло – одні з найталановитіших людей, з якими я мав задоволення працювати в своїй кар’єрі. Завдяки також керівництву та наполегливій праці Джейсона Шеперда, директора з питань стратегії та партнерства IoT у Dell, чиє бачення та євангелізація направили проект до цього монументального запуску.

Я пам’ятаю, як набрав кілька перших рядків коду в EdgeX. Коли ти присутній на народженні, дивно бачити, як такий продукт зростає та потрапляє у сотні чи тисячі спільнот. Потрібно багато талановитих працьовитих людей, щоб це зробити. Більше, ніж дозволяє місце в цій публікації. Відкритий код “безкоштовний, як цуценя, а не безкоштовний, як пиво” (http://www.linux-mag.com/id/1678/), і щеня потребує великого догляду та годування.

Однак сьогодні EdgeX – це лише кінець початку. Завтра, спільнота Linux Foundation та всі компанії та організації, які вирішили, що необхідність загальної платформи IoT велика, ми повинні наполегливо працювати, щоб виконати обіцянки EdgeX – і обіцянки всього IoT – зробити життя і світ кращий з усією цією технологією. Приєднуйтесь до нашого квесту. Зареєструйтесь сьогодні та допоможіть нам розробити платформу IoT завтра: https://www.edgexfoundry.org/about/members/join/.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/open-source-iot-platform-edgex-foundry-launches-jim-white/.

Jim White люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: