Підприємець 2020: Що означає підприємництво через 5 років?

(Глава 2)

Як виглядатиме підприємництво в 2020 році? Як технологія, що руйнує, вплине на нашу роботу? Які інструменти потрібні поколінню вихідців із цифрових технологій для ведення бізнесу через 5 років? Давайте подивимось на сучасні тенденції щодо відповідей на завтрашні перетворення.

Нещодавно ввечері в п’ятницю я запитав свою 20-річну доньку, які її плани на вечір суботи. Вона не знала. Вона все ще не знала, коли я знову запитав її в суботу вдень. Вона ще не знала, бо їй ще не потрібно було знати. Для неї та її однолітків – покоління Z – спілкування є негайним і швидкоплинним. Швидкі розмови в додатку What’s App, оновлення в режимі реального часу в Instagram та Twitter, реєстрації у Facebook, швидкоплинні обміни через Snapchat, мікро-відео на Vine – завдяки широкому спектру все більш функціональних платформ соціальних медіа інформація обмінюється та споживається в реальному часі. час і зі швидкістю світла.

Незважаючи на те, що це зараз може перетворитися на плани вихідних у останню хвилину, через п’ять років це означатиме, що обличчя підприємництва буде невпізнанним. Покоління Z – ці вихідці з цифрових технологій, які розраховують входити та виходити з інтерфейсів зі швидкістю думки – робитимуть речі інакше, ніж будь-яке покоління, яке було до них, і вони будуть робити це зривно. Фокус буде в тому, щоб не відставати.

Підприємець 2020 року не захоче бути підприємцем

На відміну від своїх попередників покоління X та Y, завтрашні підприємці не будуть зацікавлені у стартапах, цегляно-будівельних операціях або підприємствах з акціонерами та вливанням капіталу. Натомість вони працюватимуть з іншими, залишаючись незалежними, вільними брати участь у різноманітних проектах, йти туди, де потрібні їхні знання та навички. Ці “співробітники” працюватимуть спеціально, використовуючи соціальні мережі для пошуку можливостей, взаємодії з партнерами та побудови спільних асоціацій. Існує новий спосіб сказати, що вони будуть «уберизовані», я б краще сказав, що вони «уберизуватимуться» самі.

Хто змусить цей новий спосіб роботи працювати? Ось тут заходить інший вид підприємця – «координатор». Ці люди будуть регулювати соціальну мережу та монетизувати її, дозволяючи вкладникам заробляти гроші, надаючи їм інструменти монетизації, доступ до клієнтів та співавторів та консолідуючи цінність в одному простому -орієнтуватися в просторі.

І підприємцю 2020 року не потрібно буде грати так, як це робить сьогоднішній підприємець. У 2015 році ви можете розпочати підприємство, озброєне лише бізнес-планом, деякими дослідженнями ринку, великою часткою капіталу та великою кількістю нервів. Успіх чи невдача слідують, але важко знати, якими вони будуть, перш ніж це станеться. Завтрашньому підприємцю не потрібно буде стільки ризикувати, тому що він зможе зібрати велику кількість даних, які підкажуть йому, чи є його ідея вдалою чи ні, і все це перед тим, як занурити в неї жоден цент. Краудсорсинг не буде резервом великих корпорацій – він буде доступний навіть найскромнішим підприємцям.

Завтра робоче місце буде невеликим, швидким та соціальним

Виробництво більшості наших повсякденних товарів суттєво зміниться. Транспортні та енергетичні витрати матимуть із цим щось спільне, але також зростатиме бажання споживача до продуктів моральної цінності, що виробляються на місцевому та сталому рівні. Незважаючи на те, що і надалі будуть масово випускатися блокбастери, масове налаштування закріпиться над традиційними моделями виробництва, що стане можливим завдяки меншим партіям та локальним мережам, близьким до кінцевого замовника.

Цифровий діалог збільшиться, але електронна пошта з часом піде факсом, оскільки ідея збереження паперового сліду стане неактуальною. Подібно до того, як нікого не цікавить те, що ви написали місяць тому, працівники завтрашнього дня не будуть зосереджені на тому, що було сказано місяць тому, або ким – вони будуть твердо зосереджені на теперішньому. Це означатиме негайне реагування на запити про інформацію чи дії – не пізніше цього дня і не наступного четверга. Використання соціальних платформ, таких як Chatter, Yammer або професійна версія Twitter, замінить електронну пошту, і вікно можливостей відповісти буде невеликим. Ті, хто робить внески в режимі реального часу, будуть розглядатися як хороші виконавці; індикатор, який використовує аналітику для ранжирування користувачів за мережевою активністю, подібно до оцінки Klout, може вимірювати їх внесок у мережу.

Бізнес-інструменти будуть розумними та природними

Оскільки бар’єри для інформації зникають, питання більше не стосуватиметься доступу до інформації, а вирішення, яка інформація є правильною інформацією. Основна увага в освіті та навчанні буде зосереджена на судженнях, що вимагатиме інструментів, які допоможуть розрізнити хорошу інформацію від поганої. Штучний інтелект буде відігравати все більшу роль в аналізі даних.

Проведіть пальцем або торкніться піктограми програми, щоб миттєво отримати інформацію про наші смартфони. Ця простота використання буде продовжувати розвиватися завдяки вдосконаленим розпізнаванню голосу та командним інструментам на основі рухів, вбудованих у наші пристрої, ймовірно, повністю виключаючи упаковку програм, яку ми використовуємо сьогодні. А інструменти нададуть можливість працювати віртуально та віддалено, використовуючи 3D-реальність, що дозволить користувачеві працювати над об’єктом, який фактично не знаходиться перед ним. Ці більш органічні інтерфейси прискорять моделі спільної та асоціативної роботи та відкриють двері для нових способів об’єднання навичок та талантів людей.

Розвиваємо мережу завтрашнього дня

Завтрашні підприємці придумають, що означає керувати компанією. Вони застосовуватимуть підривний підхід і шукатимуть інноваційні рішення. У Sage ми переосмислюємо спосіб ведення бізнесу людьми сьогодні, щоб завтра ми могли задовольнити їхні потреби. Ми усвідомлюємо, що для того, щоб забезпечити наших клієнтів інструментами, які вони хочуть, необхідною інформацією та послугою, яку вони очікують, нам потрібно йти туди, де вони є.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/2020-entrepreneur-what-entrepreneurship-mean-5-years-brunetiere-andre/.

BRUNETIERE Andre люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: