Святкування Mindset Pt. 1 – Підняття стійкості на наступний рівень

Примітка редактора: Ця стаття була написана засновником ServeConscious Стефаном Раваллі для Інституту організаційної уважності (IOM). Дякую Стефане!

Справжня людина службового життя живе і працює у постійній готовності до святкування. Я бачу, що мої колишні колеги по барах і ресторанах неправильно інтерпретують цього директора як щось на зразок барменів, які роблять постріли з клієнтурою. Але ви тут на чомусь: справжній успіх у службі може бути досягнутий завдяки цій готовності святкувати … саме такими способами, на які ви зазвичай не очікували.

Ось чому випивка з гостями ресторану часто може слугувати гідним каталізатором стосунків – святкування має величезну трансформаційну силу. Це особливо потрібно, коли ми зустрічаємось із ситуаціями, які ми справді не хочемо святкувати (і, мабуть, за замовчуванням знеохочують … або навіть ненавидять). Ця серія буде розглядати святкування не як розгульну голосну практику, яку ми могли б очікувати, а її значення як витонченого внутрішнього режиму, коли ми зустрічаємо все із захопленням, прийняттям та розумінням того, що воно має цінність – особливо найболючіші переживання.

Я писав про те, як легко робити помилки в службовій ролі. Хоча багато успішних людей підкреслюють значення помилок у процесі навчання та росту, ми знаємо, наскільки вони можуть бути болючими (особливо якщо ви дбаєте про те, щоб щось робити добре). Оскільки навчитися керувати цим болем дає простір для більшого зростання та стійкості, ми розглядали, як протистояти помилкам із співчуттям, а не самокритикою. Але що, якби ми пішли далі?

У 2012 році Сара Блейклі стала наймолодшою у світі жінкою-мільярдером. І вона клянеться, що великим внеском у її успіх було захоплення батьком помилок. Будучи дитиною, яка поверталася додому зі школи, він з надією запитав: “Ти сьогодні зробив якісь помилки?” Він отримував майже спуску, якщо відповідь була “ні”, але засвічувався гордістю та цікавістю, коли б не виникали помилки. Уявіть собі, що: життя в середовищі, яке відзначає помилки.

Для більшості людей це повинно звучати радикально. Це, мабуть, повна інверсія будь-якої параноїчної умови, яку ми прийняли щодо помилок. Будь то наш вплив (робота, дім, школа) чи наша власна інтерналізація стандартів ефективності (або обох), ми тримаємо свій розум заручником ілюзії, що одне несхвалення з боку інших може коштувати нам всього. Насправді більшість помилок нам не лише нічого не коштують, вони завжди приносять більше цінності, ніж дискомфорт, який вони викликають.

Такі виховання, як Блейклі, показують, що єдиною болючою частиною помилок є «мої ставки» – значення, яке ви надавали виконанню певного шляху. Помилка – це не якась абсолютна невдача, засуджена божественним комітетом ебалства. Це просто відчуття, яке ви відчуваєте на основі того, чи відповідають результати певним очікуванням, які ви мали на той момент.

Одна справа – просто відмовитись від переслідування себе – можливо, замість цього вибираєте дружню людину: „Нічого, хлопче, ти лише людина“. Але подумайте про ментальність, яка насолоджує нектаром цього досвіду! Можна подумати, що це той, хто дає собі дозвіл бути недбалим і недбалим. Однак очевидно, що це насправді заохочує дисципліновану, мотивовану поведінку мільярдерів, що змінює галузь.

Як? Ну, не хвилюйтеся, ви ніколи не зможете стимулювати помилку, оскільки успіхи завжди почуваються краще. Охоплюється не переживання помилки (що, як мінімум, незручне в даний момент), а можливість, яку вона надає – для обізнаності, уваги до потрібних місць, які потребують вдосконалення, та нових можливостей зробити щось, що раніше не були для нас доступними. І це змушує нас легко підходити до викликів, оскільки ми живемо не в страху перед тим, як зав’язати сили, які ми готові дати собі, якщо все піде не так, як планувалося.

У наступній статті ми збираємося дослідити радості святкування ваших “помилок”.

Про автора

Стефан Раваллі (профіль LinkedIn тут) – учитель медитації та уважного служіння. Його освітній проект Serve Conscious прагне надати людям та бізнесу інструменти для перетворення своїх службових ролей на уважні та зробити послугу середовищем для зростання, потужності та трансформації.

Про МОМ

Інститут організаційної уважності (МОМ) – це асоціація членів дослідників, освітян та керівників, яка має спільну місію залучити науково обґрунтовану нейронну підготовку до основних напрямків бізнесу, охорони здоров’я, освіти та уряду. Ми працюємо над створенням глобальної спільноти спільного досвіду, проведенням досліджень, визначенням стандартів та практики, розробкою освітніх програм та визначенням заходів, показників та аналітики для уважності організації.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/celebration-mindset-pt-1-taking-resilience-next-level-foster/.

www.iomindfulness.org

Michael Foster люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: