Інструменти діалогу гри та запис

Традиційно, коли актори озвучували анімаційного персонажа для гри, вони знаходились у кіоску з музичною підставкою для свого сценарію, перед мікрофоном не могли рухатися. Вони не мали візуальних чи звукових посилань і повністю покладались на майстерність режисера в контексті кожного рядка. Якщо метою була жива, тонка, реальна вистава, то шанси на успіх повністю залежали від того, наскільки добре підготовленим і кваліфікованим був режисер та наскільки кваліфікованим актором був метод. Доказ ефективності є на кожній консолі.

В основі хорошого виконання – актор, живий як персонаж, якого вони грають, і цілком пов’язаний з моментом, коли вони перебувають. Все інше – погано. В основі належної виробничої практики – розширення можливостей талантів працювати на висоті своїх можливостей. Все інше – втрата того, що могло бути.

Піднявшись із бачення, щоб допомогти (голосовим) акторам виступати найкраще в іграх, я закінчив розробкою набору виробничих інструментів, який я називаю Creative Dialogue Tools (CDT), який також допоміг розробникам ігор в управлінні голосовими активами, мастерингу та забезпеченні якості.

В основі CDT лежать функції, які підключають сценарій Excel до аудіо- та візуальних активів гри в режимі реального часу. CDT стає серцем студії звукозапису, занурюючи актора повністю в гру в той самий момент створення. На малюнку нижче зображено екран CDT із сценарію демонстрації інді-гри Chicken Police

Енергійний елемент надання акторам повного звукового та візуального контексту підвищує якість, але це лише вершина айсберга. Насправді різницею є метод, який використовується при роботі з контекстом. Я називаю свій метод Game Immersive Voice Record або GIVR коротше. GIVR – про розблокування актора. Звільняючи їх бути найкращими для творчості.

Під час моєї подорожі, розробляючи GIVR / CDT, я виявив, що метод створює умови, що звільняють актора переживати та виражати нові глибини вісцерального у своїй справі. Найближча паралель – це коли імпровізація використовується у кіновиробництві, оскільки вона залучає актора на подібному рівні.

Структура для GIVR / CDT була розроблена навколо моделі, яка використовується для підтримки шпигунів, які працюють під прикриттям. Логіка полягає в тому, що шпигуни є акторами, вони повністю вбудовані в персонажа, якого вони грають, і кожну секунду живуть на межі. Під прикриттям повинен досягти успіху; ставки занадто високі, щоб не було.

Що цікаво в акторській грі, так це те, що коли у вас є величезні складні нелінійні сценарії, що складають сто тисяч слів і більше, мало шансів у будь-якого актора виконати підготовчу роботу, яку вони могли б зробити для сцени та екрану. Тож їм також доводиться працювати на межі. Це виявляється найкращою новиною. Ми знаємо, що це працює, бо це роблять шпигуни – з дзвіночками. А решта ми це робимо, бо ми живі. Це як ми всі живемо.

Як ви піднімаєте виставу на новий рівень, це відмовляючи акторові заздалегідь бачити сценарій. Просто зосередьтеся на характері. Як тільки актор “увійде”, киньте його в ігровий світ, читаючи сценарій. Це працює. Довірся мені. Я знаю, що це суперечить зерну. Я їв пудинг протягом більшої частини двадцяти років, перш ніж доказ дійшов до мене. Жоден попередній сценарій не є ключовим.

Замість того, щоб вдаватися до деталей, чому це працює, і до того, як змусити це працювати, просто перегляньте це відео разом з Деброю Вільсон. Це було зроблено в Сейфі 501 у Санта-Моніці під час її вступу до GIVR / CDT.

Я пройшов цілу свиню з методом. У 2008 році я змінив планування диспетчерської в студії Лондона на розташування мобільного командного підрозділу (MCU), що використовувалося для підтримки таємних операцій. Інженер перемістився з центральної сторони в сторону, щоб працювати, як реєстратор на знімальному майданчику. Режисер – спереду і в центрі, найближче до актора і контролює CDT.

Актори були доставлені на борт зі шпигунською аналогією. Мова для навчання на борту була розроблена за допомогою студентів акторської майстерності в RADA, The Drama Center та LAMDA в Лондоні. Моєю метою було знайти ключі, які розблоковували акторів екрану та сцени, не маючи досвіду в іграх. Я хотів, щоб вони літали у своєму чудовому найкращому вигляді.

Друга лондонська студія була побудована за тією ж моделлю MCU. Кнопку зворотного зв’язку було видалено. Це стало відкритим мікрофоном для сприяння спільному та чесному спілкуванню та для забезпечення відволікаючої уваги на підтримку актора. Я також перестав використовувати мікрофони на підставках, воліючи замість цього використовувати мікрофони DPA, встановлені на голові, як це використовується в кінотеатрах. Мікрофон на підставці – це клітка, яка обмежує продуктивність. Актори – це дикі тварини, утримання в клітці – це тиранія. На голові ви отримуєте послідовний звук, і актор може вільно рухатися як персонаж.

Відео нижче було знято на моєму телефоні, де було зафіксовано Алікс Уілтон Ріган у її ролі Керіліан у фільмі Vermintide II Це ілюструє свободу.

Якщо ви граєте в ігри, слухайте вистави. Ви можете почути, актор в клітці чи вільний, ви можете почути, чи є актор маріонеткою режисера чи повністю в даний момент.

Якщо ви хочете дізнатись більше, я проводжу круглий стіл із найкращими практиками з розробниками ігор та директорами з питань голосу та MOCAP JB Blanc та Tom Keegan цієї середи, 7 серпня 2019 року, з 19 до 22 години. Частина дискусії від душі вибере цю роботу. Якщо ви хочете приєднатися до нас, надішліть мені повідомлення.

Місце проведення Vault 501 у Санта-Моніці. The Vault – перша студія GIVR / CDT у США.

Я також прямую до Gamescom у Кельні, Німеччина, з 20 по 24 серпня 2019 року, щоб поділитися ще більшою магією CDT.

Дякуємо за читання, Марк Естдейл

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/game-dialogue-tools-recording-mark-estdale/.

Mark Estdale люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: