3 простих стратегії націлювання на споживачів

Ви боретеся з тим, щоб отримати високоцільовий трафік на ваш веб-сайт … Це перетворює!

Уявіть … Маркетингова стратегія, яка …

Залучає клієнтів ваших конкурентів на ваш сайт

Залучає ваших ідеальних клієнтів на ваш сайт за допомогою індивідуального націлювання

Нагадує клієнтів ваших конкурентів та ваших ідеальних клієнтів про вас

… В ТОЧНИЙ МОМЕНТ ХОЧУТЬ КУПИТИ!

Це можливо за допомогою цих 3 простих стратегій.

Клієнтами, відвідувачами та потенційними клієнтами ваших конкурентів можуть бути ваші найбільш кваліфіковані та висококонверсійні відвідувачі на вашому сайті.

Існує 3 простих стратегії для залучення клієнтів, потенційних клієнтів та відвідувачів на ваш сайт.

І стратегія полягає не лише у залученні клієнтів ваших конкурентів на ваш сайт, а й у сегментуванні їх у вашу власну аудиторію. (хмммм …. це звучить як тема для іншої публікації).

Стратегія №1: ЦІЛЕННЯ ДОМЕНІВ КОНКУРЕНТА:

Це одна з моїх улюблених стратегій!

Він націлений на точні домени ваших конкурентів і представляє вашу пропозицію, коли відвідувач намагається перейти до доменів ваших конкурентів.

Ця стратегія має високий рейтинг кліків (рейтинг кліків), що створює значне збільшення загального трафіку. Але оскільки це вже цілеспрямований трафік, який вже схильний до вашого продукту, це означає, що він також сильно перетворює трафік.

Використання цієї стратегії з географічним націлюванням та / або демографічним націлюванням дає змогу створити індивідуальну аудиторію для ЛЮБОЇ пропозиції.

Стратегія №2: НАЦІЛЮВАННЯ НА САЙТИ КОНКУРЕНТА:

Конкуренти також можуть включати будь-яку основну торгову марку, схожу на ваш товар або компанію.

Більшість із цих основних брендів проводять цифрові рекламні кампанії.

Використовуючи такі інструменти, як KeywordSpy, SpyFu та інші, можна переглянути ці конкурентні кампанії, побачити, що працює, а що не працює, а потім повторити ТІЛЬКИ те, що працює для ваших кампаній.

Подальшими дослідженнями також можна точно визначити, звідки ці основні бренди та ваші конкуренти отримують більшу частину свого трафіку.

Тоді націлювання на сайти конкурентів означає ТОЛЬКИ показ оголошень на тих сайтах, з яких ваші конкуренти отримують більшу частину свого трафіку.

Це дуже економічний та ефективний спосіб просування вашого товару в Інтернеті.

Стратегія №3: НАЦІЛЮВАННЯ НА КЛЮЧОВІ СЛОВА КОНКУРЕНТА:

Я вже згадував такі інструменти, як KeywordSpy або SpyFu. Вони є чудовими інструментами для дослідження ключових слів для будь-яких стратегій, таких як платний пошук або SEO.

Але конкурентне націлювання на ключові слова – це найвища стратегія ключових слів.Це НОВИЙ І ПОЛІПШЕНИЙ SEO.

Оскільки багато основних брендів ставлять на короткий термін ключові слова для платного пошуку, малий та середній бізнес може використовувати націлювання на ключові слова на конкурента для отримання кращих результатів із значно меншими витратами в багатьох ринкових нішах.

І оскільки ця стратегія “білих капелюхів” працює в Google, Bing та Yahoo, вам не потрібно турбуватися про заборону або вплив будь-яких змін алгоритму пошуку.

Одним з найкращих елементів цієї стратегії є те, що вона також враховує звички перегляду клієнтів ваших конкурентів.

Ці три стратегії є потужними самі по собі.

Але в поєднанні з перенацілюванням (перенацілювання на пошук, перенацілювання на аудиторію, перенацілювання на електронну пошту та перенацілювання на Facebook) створює маркетингову стратегію з рентабельністю інвестицій, яка може перевищувати 800%.

Зважаючи на дедалі менший бюджет продажів, маркетингу та генерації свинцю, а також конкурентне середовище із вартістю, важливо, щоб усі стратегії залучення клієнтів були керовані, проаналізовані та оптимізовані для досягнення максимальних результатів.

Коли ці три прості стратегії виконуються добре, будь-який бізнес може отримати негайну конкурентну перевагу, орієнтуючись на споживачів конкурентів, маючи практично необмежену пропозицію цілеспрямованого трафіку на їхній веб-сайт …, що перетворює!

Хотіли б ви цю стратегію … БЕЗКОШТОВНО: натисніть тут

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/3-easy-strategies-competitor-customer-targeting-ralf-kaiser/.

Ralf Kaiser люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: