Автоматизація маркетингу для юридичного сектору: найкращі практики

Як швидко ви реагуєте на нові потенційні клієнти? За даними Google, намір потенційного клієнта прийняти на роботу здійснюється протягом 50 хвилин після первинного пошуку. Коли потенційний клієнт звертається до вашої компанії з питанням, він хоче отримати відповідь зараз, а не через 24 години. Відповісти так швидко здається складним, якщо ви не інтегруєте легальну автоматизацію маркетингу у свій бізнес.

Якщо ви цього не зробите, ці потенційні клієнти будуть переходити до списку номерів у Google, поки не знайдуть юриста або юридичну фірму, яка каже, що може їм допомогти. І перший бізнес, який відповів на запит, у 8 разів частіше виграє бізнес потенційного клієнта. Тож якщо ви не відповідете на запит негайно, у вашого бізнесу буде мало шансів утримати клієнта.

Завдяки автоматизації маркетингу для юридичного сектору ця проблема вирішена. Ця система зв’яжеться із запитом за допомогою SMS, електронної пошти або автоматичного дзвінка. Або, ще краще, спілкування було б встановлено через чат-бот, щоб мати можливість взаємодіяти в той час, який найкраще підходить користувачеві.

Щоб побачити більше, натисніть тут

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/marketing-automation-para-el-sector-jur%C3%ADdico-mejores-orlando/.

Orlando Alvarez Hincapie люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: