В роботі. Працюйте для прогресу.

Тому що ми перебуваємо в процесі, але також і в процесі навчання, навчання та навчання, щоб стати компанією, яка активно діє проти расизму. Зараз ми обговорюємо способи змінити спосіб нашої роботи, найму та діяльності як особистості та як компанія, але найголовніше – ми покірно слухаємо із співчуттям тих, хто потребує.

Наступного тижня ми перегрупуємось, щоб визначити наші наступні кроки у подальшому продовженні нашої відданості боротьбі проти расової дискримінації. На даний момент ми занурюємось командно в цю важливу тему расизму. EAT надасть нашій команді список кураторів, включаючи книги, фільми, бесіди тощо. Цим списком поділяться усі, хто зацікавлений у навчанні. Ми також плануємо взяти участь у вебінарах від Рейчел Рікеттс (@iamrachelricketts), а також в онлайн-курсі “Антирасизм 101” від Монік Мелтон (@moemotivate). Наша мета – зібрати достатньо інформації для визначення наших наступних кроків, сподіваючись, надихнути інші компанії та приватних осіб зробити те саме.

EAT – це спільнота людей, які прагнуть творити добро і робити правильно, але цього недостатньо. Ми хочемо думати краще. Щоб бути кращим. Щоб зробити краще. Ми хочемо вжити заходів, оскільки зміни повинні відбутися, і ми будемо їх частиною.

Ми прагнемо використовувати свою творчість як акт звільнення громади та боротися за те, щоб чорношкіру громаду почули, поважали, бачили та святкували.

Ще більше.

На знак солідарності

Рената та команда EAT

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/work-progress-renata-amaral-morris/.

Renata Amaral Morris люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: