електронна пошта + обмін повідомленнями = час революції

На початку 2018 року я почав переслідувати нову бізнес-ідею і не міг з гордістю оголосити про наш бета-запуск. Я, разом із командою рок-зірок спілкування в режимі реального часу, працюємо над тим, щоб зробити спілкування швидшим, кращим та більш… людським. Ми створили запатентовану технологію, яка поєднує в собі електронну пошту та обмін повідомленнями. Ми назвали його непрозорим, і це. є. чудово!

Подумай над цим. Зараз нам потрібно провести пальцем по додатку за додатком, щоб знайти повідомлення… чи це був електронний лист? Або чат? Все про те, як ми спілкуємось сьогодні, є окремим та фрагментованим. Крім того, більшість комунікаційних програм порушують нашу конфіденційність та безпеку. illumy зламує код для спрощення зв’язку. Замість одного додатка для електронної пошти, одного для обміну повідомленнями, одного для чату тощо, illumy об’єднує всі їх в єдиний досвід. Це електронна пошта та обмін повідомленнями – нарешті разом. І ми на цьому не зупиняємось! Ми об’єднуємо ще більше потоків спілкування, включаючи голос, відео та багато іншого.

Вся моя кар’єра привела мене до ілюзії. Я працював у комунікаційних технологіях два десятиліття і чітко бачив, що люди хочуть кращого, простішого та швидшого способу спілкування. Тож я вирішив вийти самостійно. Я твердо вирішив викинути іграшку та розпочати все заново. Я знав, що світ потребує нового шляху. Я знав, що світ потребує освітленості.

Це наступна еволюція комунікаційної революції. І я з нетерпінням чекаю побачити всіх вас на http://www.illumy.com.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/email-messaging-together-its-time-revolution-matt-mcginnis/.

Matt McGinnis люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: