Коли ви почуєте “Зараз може бути сприятливий час, щоб переглянути свою толерантність до ризику” …….

Далі написано як моє індивідуальне спостереження та погляд і не відображає жодної професійної належності.

У вересні 2008 року я сів на рейс із Нью-Йорка до Тампи на зустріч наступного дня, щоб обговорити склад мого фонду з великою фірмою (ви можете здогадатися, хто це). Тоді, перед тим, як вийти з воріт, вам довелося вимкнути свій смартфон, і я так зробив. Lehman Brothers опинилася на межі краху, і її придбання Банком Америки створювало чутки. Коли я приземлився і ввімкнув телефон, я побачив заголовки, що ФРС вступив, щоб зупинити AIG, а Банк Америки придбав громове стадо Меррілл Лінч. Леман подавав документи про банкрутство. Мені знадобилося кілька хвилин, щоб переконати себе, що я не заснув у польоті і зазнав кошмару (я не п’ю і не літаю, тому я був упевнений, що це не було наслідком коктейлю), і все це виявилося менш ніж за 3 години.

Наступного дня відкриття американських ринків було за кілька годин, і йому судилося бути повним червоних стрілок, спрямованих вниз, і хаосу. Знаючи, що моя зустріч наступного дня (припускаючи, що вона не буде скасована) в кращому випадку буде ввічливою і розсеяною, а в гіршому пандемоніумом, я відступив до свого бару в готелі (я сказав, що не п’ю і не літаю, але п’ю, сиджу і лементую. інша річ) для глибоких роздумів. Телевізор над баром був налаштований на CNBC. Я пам’ятаю, що Марія Бартіромо все ще вела хостинг в мережі та в ефірі. Її керівник, який зараз говорив, був керівником органу з нагляду за цінними паперами та ринками, і сказала, що гостя попросили прокоментувати середньому інвестору потенційні напрямки дій. Яскравим та веселим поглядом гість відповів: “Ми вважаємо, що зараз може бути сприятливим часом для інвесторів переглянути свою толерантність до ризику”. У цей момент бармен дивився на знімальний майданчик і збільшував гучність, і він викрикнув непристойність і сказав, і я перефразую: “МОЖЕ бути гарним часом? МОЖЕ бути вдалим часом? Ні, ВІД ДВА ТИЖНІВ я мав переглянути свою толерантність до ризику, і хтось повинен був сказати мені, що половина Уолл-стріт незабаром підірветься. Що, чорт вазьми (він не сказав “чорт”), що я зараз роблю ?? “

Ця невеличка прогулянка по пам’яті була спричинена приблизно сотнею публікацій в Інтернеті, які я бачив минулого тижня, і вкотре вказують на цей жахливий момент як на “оптимальний час для перегляду толерантності до ризику”.

Людська природа така, що багато інвесторів можуть взяти на себе більше “ризику” (а існує так багато визначень того, що становить “ризик”) в добрі часи, ніж вони, можливо, коли-небудь передбачали, навіть якщо його або її радник постійно переглядає цю тему. А «ризик» означає багато речей, серед них ризик «події» або «катастрофи». Хто-небудь коли-небудь сідав із радником і казав: “Як ви думаєте, чи є мій портфель позицією глобальної пандемії? Знаєте, той, де людям доводиться ізолюватись, і 50% -60% з нас в кінцевому підсумку можуть мати потужний вірус ”? Я не висвітлюю жахливої і жахливої ситуації, просто підкреслюю. В останні дні слово «депресія» вживається дуже часто, і багато-багато чудових та працьовитих людей стикаються з важкими труднощами. Це не жарт, і, звичайно, не те, що хтось міг розумно передбачити. Це реально, це впливає на якість життя і виходить за рамки підрахунку рахунків.

Хтось, хто, на мою думку, є дуже мудрим, досвідченим та розумним, кілька днів тому дав мені досить хороший підсумок щодо “толерантності до ризику” в такі моменти, як ці. Якщо ви не можете шлунку спостерігати за зменшенням вашої власності, а просто МІНЕТЕ продати, то для свого психічного здоров’я ви повинні робити те, що вам потрібно, і співпрацювати зі своїм радником, щоб це було впорядковано та податково ефективно, з урахуванням збитків та здобутки. Я вважаю за краще класти свою заяву ІРА в шухляду, а не дивитись, але онлайнова звітність робить це все складніше і складніше.

Він також сказав, що в такій ситуації, коли майже все забито, і ви продумуєте, що робити далі, вживайте беземоційний (і я знаю, що це важко зробити) та тактичний підхід до форм “ ризик »у різних його вимірах. Це стосується як окремих цінних паперів, так і об’єднаних транспортних засобів.

Подивіться на ліквідність ваших запасів із фіксованим доходом. Якщо ви вирішите, що в якийсь момент можете вийти, подумайте (з вашим радником) про те, які авуари можна продати на чомусь, близькому до ринкової оцінки, і скільки часу може знадобитися, щоб отримати адекватну ставку та ліквідність. Радники мають доступ до даних про ліквідність.

Подивіться на якість балансу ваших паїв. Погані часи можуть побити добрі запаси або сектори, але ті, що мають якість балансу, мають набагато більше шансів перейти до складних часів і отримати вигоду від повороту. У боргових фірм, які створені для зростання та поточного руху грошових потоків, або вони займаються важким бізнесом (думаю, що енергетика) можуть мати зниження кредитного рейтингу, проблеми боргового договору та труднощі з обслуговуванням цього боргу. Ваш радник матиме доступ до даних, щоб допомогти продумати баланси.

І нарешті, подумайте про ризик можливостей. Це дійсно важко зробити в такі моменти.

У тій мірі, в якій ви пережили попередні великі економічні зриви, ви та ваш радник можете вирішити, що вибірково купувати “вигідні пропозиції” (а ви можете визначити середні витрати в доларах, щоб уникнути спроб підібрати дно) може бути способом скористатися можливий поворот. Ми всі можемо мати різні погляди на швидкість, силу та стійкість будь-якого повороту, але ідея полягає у використанні часу, стимулів уряду та центрального банку та, можливо, зцілення світової економіки.

Мій друг Ніл Батон, один з найкращих мислителів у сфері управління грошима, постійно вказує на різні періодичні видання та публікації, які показують “найкращі” та “найгірші” результати (Вставте транспортний засіб або запас сюди) за останні 10 хвилин або 10 днів і запитує “чому ми це взагалі вимірюємо”? Він на місці. Правило вічнозелених – думати про свій кінцевий стан, або сказати по-іншому, про те, чого ви намагаєтесь досягти за рахунок своїх інвестицій, і як це співвідноситься із вашим станом життя. Подивіться, що ви та ваш радник робите для досягнення цієї мети, включаючи захист свого психічного здоров’я. Дійте відповідно. Ніхто не може прогнозувати або контролювати короткочасні події чи екзогенні події. І, як я вже говорив у попередньому дописі Linkedin, на даний момент турбуйтесь про своє здоров’я та безпеку та про свою сім’ю. Номери будуть там, якщо ви поруч, щоб їх побачити. І коли хтось ходить у заваліх урагану і каже: “Це може бути сприятливий час, щоб оцінити місце розташування вашого будинку”, постарайтеся не втрачати спокій.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/when-you-hear-now-may-good-time-review-your-risk-john-pileggi/.

John Pileggi люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: