Криві криві та попит / пропозиція

Якщо ви стежите за мною на інших соціальних платформах, можливо, ви бачили майже щоденні публікації про дані про поширеність COVID-19 та смертності. Це була моя індивідуальна спроба зберегти раціональну перспективу поширення, і, можливо, поділитися деякою частиною цієї перспективи. Здебільшого це моя особиста інтерпретація даних, про які широко повідомляється, і тому обмежена більш персональними соціальними платформами.

Однак сьогоднішній ранковий пост був дещо іншим, оскільки стосується певного бізнесу, який потрапляє досить близько до дому. Я вирішив поділитися цим тут, щоб (сподіваюся) отримати певну перспективу з тих, хто має набагато більше досвіду в цій галузі, в даному випадку, ланцюга постачання продуктів харчування. Публікація повністю відображається нижче. Посилання на CNN також знаходиться нижче.

“Третій день поспіль зменшення кількості нових інфекцій. (23 тис., Найнижче майже за два тижні.) Нові смертності за ніч практично не змінились (1,5 тис., Відповідає вчорашньому мінімуму за шість днів) -стандарт, всі хороші новини.

Тож є цілком зрозумілим, що це щоденний заголовок CNN на їх головній сторінці. Жирними, великими літерами це кричить, що Америка стикається з дефіцитом їжі у великих розмірах. Те, що стаття насправді розміщена на їхній політичній сторінці, має дати певне уявлення про те, на яку адресу вона спрямована.

Це правда, що ланцюг постачання продуктів харчування зазнав значних руйнувань, зазнаючи значних потрясінь як попиту, так і попиту. Споживання продуктів харчування у США різко зросло в початковий період страху перед покупкою, але пік досяг двох тижнів тому. Після початкового сплеску загальний попит зменшився, оскільки експорт значно впав, а школи та університети закрились. Мережа постачання продуктів харчування не має більшої імунітету проти кризи COVID-19 (і її цілеспрямованої, але незграбної федеральної адреси), ніж будь-яка інша екосистема. А це означає, що зараз на сторону пропозиції впливають, зокрема, проблеми праці (спричинені інфекціями, юрисдикційним мандатом, страхом та динамікою ринку.) Можуть бути тимчасові перебої в постачанні певних товарів (що може призвести до неприродного рівня попиту, тим самим посилюючи питання постачання), але не вистачає їжі.

Поспішно (і погано) сплетена політична тканина, яка до цього часу вела країну через цю кризу, починає розплутуватися. Як наслідок (або за задумом), далі піде розповідь про ЗМІ. Як суспільство, у цей неймовірно складний час, ми вкрай потребуємо рівноваги та прозорості від наших керівників та тих, хто прагне інформувати та навчати “.

Дуже цікаво щодо загального сприйняття двох суперечок, властивих цьому оповіданню.

Чи справді США стикаються з нестачею їжі (серед тих, хто добре знає цей бізнес?)

Чи здається, що стрибкоподібна кулька загального оповідання в ЗМІ відповідає реальним кризам, з якими ми стикаємось (охорона здоров’я, фінансова, соціальна та емоційна?)

https://www.cnn.com/2020/04/14/politics/what-matters-april-13/index.html?fbclid=IwAR1LwnPYqxMSX-AVHXYnPW5N8PYf7Idh5qkct0OMIaje_KUdKMzU5MMSTHo

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/bent-curves-supplydemand-john-teza/.

John Teza люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: