Культура на робочих місцях веде до 2020 року

Останнім часом я з гордістю бачу публікації на Linked In, що демонструють турботу та уважність. Хоча одні називають це християнством, а інші гуманізмом, ми, мабуть, усі можемо погодитись, що найздоровіші робочі місця ставлять співчуття та повагу на перше місце.

Жити своїми цінностями вголос – це одна з причин, за яку я маю честь співпрацювати з іншими компаніями та організаціями, які хочуть ставити водіїв на перше місце – створюючи ефект пульсацій в нашій економіці та громадах.

Як це впливає на придбання та утримання талантів? Ми знаємо, що люди стікаються до компаній, коли можуть побачити та відчути цю любов у дії. Ви лідер, який вважає, що несете відповідальність за формування культури, яка залучає співробітників та клієнтів. Ми маємо честь бути вашим партнером і допомогти скласти план подорожі.

Наступного разу, коли ви побачите допис, який вас зворушить, перевірте позитивні відгуки та коментарі. Людство голодує до прикладів любові та співчуття на робочому місці. І правда в тому, що зміни починаються з самих керівників цих організацій. Давайте мати сміливість жити своєю вірою. Давайте проживемо це, давайте любити, давайте надихати.

Як керівник, що надихає вас у вашому бізнесі? Я хотів би це почути.

Давайте підключимось. Tim@staymetrics.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/workplace-culture-leads-2020-tim-hindes/.

Tim Hindes люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: