Майбутнє роботи – емоційно розумне

Які робочі місця будуть автоматизовані в першу чергу? Безсумнівно, ті, що дуже швидко відтворюються, і ті, де можливості прийняття рішень відсутні або обмежені. Якщо ви перебуваєте на одній із цих робіт, вам пора починати думати про те, які нові інструменти та навички вам слід придбати.

Хоча це правда, що штучний інтелект може бути вражаючим, правда також, що це ми, люди, які створюємо його (поки що) і разом з ним, будемо сповнені наших власних упереджень, які будуть більш впливовими для нас самих.

Наприклад, роботи, незалежно від того, скільки штучного інтелекту у них є, вони не зможуть співчувати ситуаціям людей, саме тому нам потрібно підготувати себе та своїх співробітників до того, щоб більше усвідомлювати співпереживання та розвивати навички емоційного інтелекту, сьогодні також називають м’якими навичками.

І давайте зрозуміємо для цього випадку емоційний інтелект як здатність розпізнавати власні емоції та вплив, який ми чинимо на інших. Сила, яку ваші емоції прагнуть над собою, а також те, що ви самі відкриваєте те, що відбувається навколо вас та інших. Самосвідомість, саморегуляція, емпатія.

Ми всі емоційні істоти, і врешті-решт добре бути емоційними, не обманюйте тих, хто сказав вам, що ви не повинні бути. Емоції несуть багато даних, які в кінцевому підсумку контролюють силу рішень щодо того, що ми робимо, діємо чи купуємо. І саме ми, люди, можемо найкраще визначити ті типи емоцій, які контролюють наші рішення.

Якщо ви хочете бути чудовою бізнес-леді або бізнесменами, президентом компанії або генеральним директором, однією з найкращих навичок, яку ви повинні придбати, є якась драма. І до цих пір я не бачив жодного робота, який міг би нести драму так добре, як людина. А чому драма? Оскільки нам, як керівникам компаній, потрібна здатність розуміти емоційний стан і особливо як його проявляти, як впливати на інших. Якщо ви можете оволодіти цим мистецтвом, то можете перегукуватися з іншими людьми в їх емоційному стані з тим, що ви станете дуже потужним лідером у тому, чим ви хочете бути.

Пріоритетом є те, що як лідери ми будемо спілкуватися з іншими. Коли ми роз’єднані з нашими співробітниками, або з нашими власними користувачами чи клієнтами, тоді прийняття рішень є поганим. Зв’язок з людьми є критично важливою у відносинах, а також стає супер силою.

Згідно з дослідженням, проведеним професором Стенфорда Метью Джексоном у його книзі “Людська мережа”, зайнятість людей залежить від кола та зв’язків друзів, які допомагають вам отримати доступ до цього “ноу-хау” та можливостей для хорошої роботи. Отже, за словами Джексона, доля людини невід’ємно пов’язана з тим, ким є її друзі і з ким він пов’язував! Отже, нам потрібно більше спілкуватися з людьми, якщо ми теж хочемо мати кращу роботу!

Те, що ми хочемо робити, те, що мотивує нас, регулярно вимагає співпереживання. Навіть розваги, щоб отримати задоволення, – це посилення нових і творчих способів робити те, що нам подобається. Людство складається таким унікальним способом, щоб дослідити цікавість, і ми єдині, хто цікавиться, що там? Що там нагорі? Що нижче? Що в тому, чого ми не бачимо і не відчуваємо?

Роботи завжди виконуватимуть швидшу, ефективнішу та дешевшу фізичну роботу, ніж люди, навіть роботам буде безпечніше виконувати роботу, яка сьогодні загрожує життю чоловіків та жінок. Це може звільнити, якщо ми змінимо перспективу думки, що нарешті є робочі місця, які роботи звільнять нас від неї. І завдяки цьому наша робота стає більш інтелектуальною, ми будемо більше не просто виконувати роботу, а вирішувати проблеми. Але для цього нам усім потрібно бути # перекваліфікованими та # підвищеними кваліфікаціями.

Якою тоді буде робота майбутнього? Що ми повинні сказати нашим дітям вчитися? По-перше, ми не можемо навчати того, чого не знаємо чи розуміємо.

Наступні 30 років з певністю не будуть нічим схожими на останні 30. Ми навіть не можемо визначити, яка технологія матиме доступ протягом 30 років, але ми можемо вирішити, яким навичкам вони повинні навчитися, щоб досягти успіху. І головна навичка – саме вчитися, співвідноситись, співпереживати іншим, а з цим і дбати про свою репутацію.

Ця стаття спочатку була опублікована іспанською мовою журналом Mujer Ejecutiva у виданні від грудня до січня 2020 року

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/future-work-emotionally-intelligent-diana-daniels/.

Diana Daniels люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: