Навігація за новою нормою: Частина 2

Як лялька може допомогти вирішити зміни технологічних пріоритетів в умовах COVID-19

Що означає ця “нова норма” для компаній та ІТ-команд?

Як колишній ІТ-директор і хтось, хто пережив кілька економічних спадів, я вже чув від колег-керівників бізнесу, що вони переоцінюють свої пріоритети на рік, що попереду. І коли ми рухаємося до того, що, ймовірно, стане рецесійним середовищем у всьому світі, очевидно, що буде посилена увага до інвестицій, що забезпечують ефективність та оптимізують бізнес.

Звичайно, ми вже проходили подібні цикли, різниця з COVID-19 полягає у зміні пріоритетів:

Безперервність бізнесу набуває нового значення: компанії переоцінюють свої плани безперервності бізнесу та будують більш стійкі системи; захист критичної інфраструктури та програм.

Дистанційна робота поширюється: підприємства ставлять пріоритет для роботи від власних можливостей і знаходять шляхи дистанційного ведення своїх операцій.

Швидкість оцінки ніколи не була важливішою: враховуючи страх перед другою хвилею, швидкість оцінки є критично важливою для забезпечення оперативних удосконалень для нової норми.

Охорона займає переднє місце. Оскільки більша кількість працівників отримує доступ до операцій компанії віддалено, обов’язково потрібно забезпечити безпеку мереж, оновлення виправлень та реєстрацію.

З точки зору ІТ-операцій, спосіб адаптації керівників до цієї “нової норми” буде різним. Деякі можуть пришвидшити свої проекти автоматизації інфраструктури з управління сотнями вузлів до сотень тисяч вузлів, щоб краще підтримувати віддалену роботу та безперервність бізнесу. Для інших це може означати більш щільну інтеграцію зі Splunk, ServiceNow та іншими інструментами безпеки, оскільки компанії впорядковують операції з безпеки, закриваючи цикл «знайди, виправ» на розширених поверхнях атак. Для деяких це означатиме перший крок до автоматизації інфраструктури, який, можливо, просто не був головним пріоритетом у минулому.

Як може допомогти Лялька?

Puppet завжди намагався допомогти ІТ-командам робити більше, а не менше: керувати більшою кількістю серверів, не збільшуючи кількість персоналу, зменшуючи операційні витрати за рахунок централізованого управління інфраструктурою та додатками та прискорюючи надання та розгортання. Наприклад, Нью-Йоркська фондова біржа забезпечує розробку середовищ для програмних інженерів за 20 хвилин завдяки Puppet Enterprise – у 144 рази швидше, ніж їхня попередня система. Інший клієнт, один з найбільших кредиторів на ринку, заощадив 60 мільйонів доларів на своєму проекті модернізації інфраструктури, використовуючи Puppet для забезпечення послідовності та передбачуваності в різних середовищах.

Лялька також була ключовою складовою сучасних планів забезпечення безперервності бізнесу. Після урагану «Сенді» один із наших клієнтів розробив високодоступну та надлишкову систему на AWS із «Лялькою» як наріжним каменем свого плану відновлення після стихійних лих, щоб вони могли автоматизувати міграцію додатків із попередньої до хмари за потреби. А в розпал COVID-19 ми працюємо з місцевим муніципалітетом у гарячій точці COVID-19, щоб допомогти їм швидше, ефективніше та надійніше обертати хмарні сервери.

Що ви, можливо, не знали про ляльку

Завдяки понад 6000 модулів, доступних у Puppet Forge, ІТ-команди можуть легко знайти модулі для автоматизації конфігурації та управління віддаленими службами, починаючи від VPN та служб каталогів, закінчуючи інструментами моніторингу, реєстрації та спільної роботи. Це може допомогти компаніям швидко розробити нові можливості автоматизації для віддаленої роботи та не тільки. У Forge також є чудовий вміст, який допоможе вам краще інтегрувати свої рішення із ServiceNow, Splunk, HashiCorp та іншими.

Чи знали ви, що почати роботу з Лялькою також можна легко? За допомогою нашого проекту з відкритим вихідним кодом ви можете зробити автоматизацію без агента, не знаючи жодного лялькового коду. А ви можете запускати завдання за допомогою Puppet Enterprise. Крім того, у світлі COVID-19 ми вдосконалюємо свою дорожню карту продуктів, щоб подвоїти більш прості та легкі рішення. Слідкуйте за деталями.

Як щодо безпеки? Ми теж можемо там допомогти. Окрім можливості повернути середовище до відомого хорошого стану, інтеграція зі сканерами безпеки дозволяє скоротити час, необхідний для усунення вразливостей, а наші можливості управління виправленнями спрощують та пришвидшують виправлення, тим самим зменшуючи бізнес-ризик.

Наша прихильність до вас

Це складні часи, і коли ви працюєте, щоб зберегти свої команди в безпеці, а ваш бізнес працювати. Якщо ви нам потрібні, ми тут, щоб допомогти з простими та простими рішеннями, які не вимагають від вас відмови від безпеки та масштабованості.

Бережись, будь у безпеці.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/navigating-new-normal-part-2-yvonne-wassenaar/.

Yvonne Wassenaar люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: