“Найкращий спосіб передбачити майбутнє – це створити його”.

Понад 150 років тому 16-го президента США Ейба Лінкольна приписують: “Найкращий спосіб передбачити майбутнє – це створити його”.

Не дивлячись на провал у його житті, ви могли бачити, як ця самостійна філософія резонує з президентом Лінкольнем. Він зазнав невдач у всіх можливих уявленнях, але він залишався стійким, врешті-решт став президентом і допоміг сформувати націю в одну з найпохмуріших і важливих годин.

Найближчими днями IGEL прийматиме нашу щорічну конференцію DISRUPT у Нешвілі, а потім у Мюнхені. Ця конференція є відображенням прогресу, якого ми досягли як компанія за останні 19 років. По дорозі ми мали свої успіхи, але також багато невдач. Завжди переконаний, що існує кращий спосіб доставити, захистити та керувати кінцевими точками, наш засновник Хайко Глоге та його оригінальна команда розробників (Франк, Клаус та Мартін) вислухали клієнтів та партнерів. Вони повернулися на свої скромні німецькі горища, і вони експериментували, повторювали та кидали виклик статус-кво.

Вони залишалися зосередженими на єдиному баченні; створити операційну систему та структуру управління, які забезпечать найкращий досвід роботи з віртуалізованими робочими столами та програмами Windows. До 2011 року вони з’ясували, як зняти ОС IGEL з апаратного забезпечення IGEL та розмістити її на будь-якому пристрої x86. До 2016 року ми побудували план штурму США (після 2 послідовних невдач).

Сьогодні IGEL виконує обіцянку поставити ОС No1 Edge для хмарних робочих просторів. Ми переживаємо обурливе зростання, зумовлене найбільшими в світі лікарнями, роздрібними торговцями, банками, виробниками та урядами, які шукають кращого способу доставки, захисту та управління кінцевими точками та додатками. Співпрацюючи з Microsoft, Amazon, VMware, Citrix та майже будь-яким іншим відповідним гравцем в обчислювальній галузі для кінцевих користувачів, IGEL допомагає створювати майбутнє. Майбутнє, коли Windows та додатки будуть споживатися поза хмарою, і вони будуть доставлені до високопродуктивної, легкої, безпечної та легко керованої кінцевої точки. Світ громіздкої жирної ОС Windows, встановленої на дорогому обладнанні з локально встановленими програмами, офіційно закінчений. Чи можу я отримати амін?

Команда з Німеччини передбачила це майбутнє більше двох десятиліть тому. Невтомно працюючи на темних горищах без вікон, щоб створити майбутнє. Спочатку вони сказали: “Інтернету потрібна ОС, а можливо, це не повинна бути Windows 95”. Вони точно простежували попереду свого часу.

Але ми не можемо спиратися на свої первинні успіхи. Ми повинні залишатися голодними, щоб зробити більше. Як сказав один із провидців, що ведуть перехід до хмари, Сатья Наделла, перший день роботи генеральним директором Microsoft, “наша галузь не поважає традиції – вона поважає лише інновації”.

Повідомте мене, що ви думаєте в коментарях, і я сподіваюся побачити вас у DISRUPT або де-небудь ще в цьому світі найближчими місяцями.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/best-way-predict-future-create-jed-ayres/.

Jed Ayres люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: