Нас 100: Завод засновників масштабів

Коли ми заснували Фундамент засновників, нашою простою метою було допомогти амбіційним підприємцям у найкоротший час і з найменшими витратами на капітал знайти ринковий товар. Наш спільний досвід відкрив можливість на ринку – підприємці могли б отримати найбільшу користь від практичної підтримки, порад та мереж на початку своєї подорожі, на етапі, коли вони збирали капітал ангелів та попереднього насіння. Проте ангели та фонди попереднього насіння просто не змогли надати цю цінну підтримку, оскільки мали, як правило, обмежений час, ресурси та досвід роботи. Нам здався очевидним розрив на ринку для створення іншого типу інвестиційного механізму на ранніх стадіях, який міг би залучити велику штатну операційну команду, оснащену найкращими міжнародними талантами, за підтримки інвесторів, які могли б запропонувати справжню несправедливу перевагу терплячий капітал кращим підприємцям.

Тож у 2016 році ми зібрали десятки мільйонів фінансування для діючої компанії, яка б наймала понад 60 штатних найманих працівників на повний робочий день, і разом ми побудували та масштабували понад 200 стартапів у Лондоні.

Для наших інвесторів ми залучили групу великих корпорацій, які прагнуть розумно співпрацювати та активно допомагати сміливим підприємцям. Поєднання сили команди (перехресний продукт, дизайн, інжиніринг, наука даних, маркетинг зростання, бренд, комунікації, розвиток бізнесу, талант, юридичні та корпоративні фінанси) з компаніями масштабу L’Oreal, Guardian, Easyjet, Holtzbrinck Macmillan, CSC та Aviva ми вирушили у чудову подорож до засновників енергії, щоб рухатися швидше та досягти більшого.

Ми побудували дві сторони заводу засновників – студію та акселератор. Завдяки акселератору ми почали інвестувати в стартапи, які, на нашу думку, демонстрували правильний рівень амбіцій, технічні навички та креативне мислення, щоб допомогти змінити галузі та вдосконалити ринки. Для кожного стартапу, в який ми інвестували, ми створили повністю розроблену шестимісячну програму підтримки з урахуванням індивідуальних потреб команди-засновника. Ми допомогли стартапам розробити масштабовані технологічні платформи, переосмислили їх бренди та бізнес-моделі, оптимізували залучення клієнтів та стратегії продажів, знайшли для них чудових членів команди та часто змушували зосередитися на реальних проблемах та більших ринкових можливостях. Наші партнери привнесли додаткові довіру, розуміння та масштаби до цих стартапів – надаючи власні дані, перших споживачів, відгуки про товари, розуміння ринку, розподіл та, іноді, додатковий капітал для їх зростання.

У межах студії ми придумували сміливі концепції, створювали швидкі прототипи, адаптувались і вчились, поки не знайшли унікальних можливостей. Після чого ми створили команди та MVP та створили нову групу компаній на початковій стадії, яку ми підтримували протягом наступних 12 місяців з повною вогневою силою нашої операційної команди та партнерів за ними.

Швидко вперед за три роки, і ось ми зі своїм 140 портфелем компаній у загальній ринковій вартості понад 900 млн доларів. Ми провели 200 пілотних проектів з нашими партнерами, і 30% з них перетворили на корпоративні контракти. 70% наших стартапів залучили мінімум 500 тис. Доларів США протягом 12 місяців після закінчення нашої програми, причому понад $ 250 млн венчурних грошей було зібрано з усього портфеля. Ми бачили лише 15 компаній, які зазнали краху, і багато з них зараз рухаються по траєкторії зростання, про яку ми ледве могли мріяти на початку. Найголовніше з того, що засновники, з якими нам пощастило працювати, високо оцінюють нас – з нашим балом NPS, що перевищує 70, це виняткове досягнення.

І це лише початок подорожі. Зараз ми маємо операції в Йоганнесбурзі, Парижі та Нью-Йорку. Ми також вивчаємо інші території – у Китаї, Індії та інших місцях по всій Америці. Наш глобальний портфель перевищить 1000 стартапів протягом найближчих років. Наша операційна команда незабаром прийме 150 людей, кожен з яких принесе унікальну суміш операційних навичок та нескінченну пристрасть до вирішення складних проблем. Ми також залучили до клубу більше інвесторів – Johnson & Johnson, Standard Bank, Netcare, Reckitt Benckiser, Marks & Spencer – поряд із партнерством з Vodafone та Dai-Ichi Life.

І ми багато чому навчились за цей час. Багато в чому ми є найкращою навчальною машиною, постійно кидаємо виклик собі та допрацьовуємо свої операції, щоб забезпечити найкращі результати для засновників. Команда, яку ми створили, є надзвичайно талановитою, амбіційною та різноманітною, але завжди скромною та чуйною. Робота на Founders Factory не для всіх, але ми раді, що допомогли багатьом чудовим людям вдосконалити свої навички роботи з цифровими технологіями, перш ніж переходити до нових ролей у дивовижних компаніях по всьому світу.

Ми твердо віримо, що різноманітність думок зміцнює наш колективний інтелект, і це було для нас основною цінністю в будівництві Заводу засновників. Відстоювання різноманітності та інклюзії – це не просто правильна справа для суспільства, це також має економічний сенс. Ми пишаємося тим, що жінки в даний час виконують 47% ролей у нашій операційній команді в Лондоні та 40% у нашій команді керівників. Ми не ідеальні, але постійно кидаємо виклик собі та нашим портфельним компаніям, щоб забезпечити рівні можливості для всіх.

Ми випробували та випробували величезну кількість нових технологій, бізнес-моделей та стратегій виходу на ринок. У всіх наших стартапах ключ до формування довіри інвесторів залишається незмінним: зростання кількості користувачів, і що ще важливіше залучення користувачів та реальна корисність продукту, та зростання доходу все ще залишаються основними рушіями довіри інвесторів.

Ми підтримали засновників з усіх можливих фонів, але найсильніші засновники виявляють спільні якості: пристрасть, стійкість, впевненість, допитливість, грамотність, невпинна орієнтація на клієнта, нав’язливе бажання повторити продукт, щоб забезпечити найвищу корисність, надлюдську спрагу. для навчання, здатність приймати рішення на основі неповних даних, потужні навички продажів (залучити команду, інвестиції та зробити неможливе здається звичним) та здатність створити переконливе бачення того, як світ виглядатиме іншим та кращим із їхніми компанія, що працює в масштабі.

Інновації зараз важливіші як ніколи раніше. Світ стикається з серйозними проблемами, робочі місця загрожують, політичні системи змінюються, галузі пристосовуються до нового майбутнього, старіння населення вимагає нових підходів до охорони здоров’я, нерівність доходів надзвичайна, а зміна клімату реальна. Але технологія може стати силою добра. Підприємці – це ті, хто формує краще майбутнє, ми зобов’язані підтримувати їх звідки б вони не походили, проте ми можемо.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/we-100-scaling-founders-factory-henry-lane-fox/.

henry lane fox люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: