Обмінна решітка: найкращий у своєму класі проект DeFi, побудований на гіперграфі Сузір’я

Як Lattice розвиватиме децентралізовані фінанси з найбільш масштабованою інфраструктурою блокчейну – Constellation Hypergraph

Автор: Бен Йоргенсен та Матіас Голдман

У травні 2020 року мережа Constellation запустила Hypergraph, найбільший у світі інфраструктурний протокол базового рівня 1, що використовує 45 справді децентралізованих базових вузлів, які заклали основу організованої мережі з використанням одночасних механізмів консенсусу. Наша команда відданих технологів взяла за мету розвивати те, як бізнес використовував надійні особливості технології блокчейн, і що більш важливо, як консенсус застосовувався для оптимізації децентралізованої мережі, і таким чином представив модель на основі репутації, побудовану з математичними доказами і робить хакерство нескінченно складнішим, ніж традиційний консенсусні стратегії та розгортання децентралізованих мереж.

Починаючи з 2017 року, наше бачення полягало в тому, щоб бути масштабованою мережею з нульовим довірою, фірмовою децентралізованою мережею, яка могла б підтримувати реальні програми та бути стандартом для того, щоб бути сумісним блокчейном з існуючими службами зберігання даних та управління даними, а також іншими технологіями блокчейну. Ми зробили це, і ми закріпили робочий контракт з різними зацікавленими сторонами Федерального уряду США, щоб використовувати нашу технологію блокчейну для нового випадку використання для забезпечення даних!

За останні шість років мережа Ethereum успішно розгорнула інтелектуальні контракти на вершині синхронного ланцюга з єдиним механізмом консенсусу роботи та захопила нову утиліту в технології блокчейн, ніж біткойн. Consensys було засновано як провідний підрозділ служб управління клієнтами для просування та консультування компаній Fortune 500 щодо того, як включити EVM, Solidity та використовувати випадки навколо смарт-контрактів, що стосуються відстеження цифрових активів, коли він переміщувався з A в B в C. У тандемі , криптовалютна індустрія створила випадки фінансового використання, такі як ICO та Децентралізоване фінансування (DeFi), які фіксували реальну корисність та цінність на рівні фінансових додатків та екосистемі, тоді як управління ланцюгами поставок, як варіант використання, отримало схвалення від бізнесу. Однак робота на солідність створила для розробників багато обмежень і перешкоджала осмисленому прийняттю та значенню використання блокчейну для управління ланцюгами поставок.

Як технологи в Constellation, ми взяли за мету розвинути цей опис і нещодавно запустили нашу версію Ethereum’s Consensys, яка називається SPORE, що забезпечує не розумні контракти, а мікросервіси / підтримку державного каналу – нитку, яка сплетена між усіма програмними додатками. На відміну від управління ланцюгами поставок з Ethereum та Consensys, нашим цільовим ринком є індустрія великих даних на трильйони доларів, з такими драйверами ринку, як космос IOT у трильйони доларів, кількісна торгівля традиційними цінними паперами та фінансами, управління даними на кілька мільярдів доларів. сектор, автономні транспортні засоби та штучний інтелект, що прискорюється завдяки підключенню 5G та створенню даних в достатку.

Мета “Сузір’я” – бути екосистемою, де можна будувати не лише додатки, а цілі підприємства, використовуючи значення незмінності, перевіреності та токенізованої екосистеми. Хоча робота з федеральним урядом США запропонувала перевірку нашої мережі та можливість запропонувати швидкість та масштабованість для транспортування даних, ми відчули потребу показати наскрізну структуру та бізнес, побудований для криптоіндустрії. Решітча біржа – це наші зусилля, спрямовані на вирішення не лише криптовалют та випадків використання галузі, а й традиційної фінансової галузі та ринків цінних паперів.

Обмін гратами був побудований на основі продуманих вправ та досліджень, які ми провели в команді, побачивши безліч програм та проектів, що з’являються в просторі DeFi. Ці проекти мали безліч функцій і функціональних можливостей, які ставили бандаїди поверх протоколу базового рівня, який за своєю суттю був дефектним і не масштабованим: плата за газ / транзакції, запрограмовані в основному протоколі, синхронна лінійна архітектура та єдиний несумісний механізм консенсусу. Ми побачили можливість повторно представити Сузір’я через Решітку як перше додаток, побудоване на Сузір’ї. Використовуючи основні пропозиції Constellation – більш швидку мережу, нульові комісії за транзакції в основі і можливість криптографічного захисту більшої кількості даних (складних структур даних) та інформації, ніж розумний контракт, створили величезну можливість створити рішення DeFi, яке стане агрегацією всіх рішень DeFi у криптовалютному просторі з баченням включити традиційні цінні папери та фінансові продукти. Це перекладено на Lattice як організацію, яка забезпечить майже нульові комісії за транзакції, швидше узгодження торгів, сумісність між ланцюгами та складніші алгоритми торгівлі та відображатимуть сильні сторони та цінність пропозиції мережі Constellation’s.

Сузір’я – це екосистема, яка призначена для об’єднання реальних програмних систем та зберігання даних із характеристиками технології блокчейн. Цінна пропозиція Hypergraph від Constellation та HGTP (комунікаційний протокол) набагато перевершила будь-який інший протокол у космосі, і той, що ми могли б розвивати attрати всупереч розвиткові інженерної дорожньої карти Constellation та підтримці розробників. Через місяць ми запускаємо наш SDK, який створить веб-додаток, подібний до MetaMask, для Constellation і надасть розробникам доступ до мережі.

Крім того, у 4 кварталі 2020 року ми продемонструємо наші державні канали / рішення мікропослуг для розробників, які дозволять будь-кому створювати настроювані перевірку даних та мікросервіси на Constellation. Це дозволить розробникам підключити Constellation до існуючих інфраструктур управління даними, а також підключитися до інших блокчейнів. У 1 кварталі 2021 року ми надамо підтримку з відкритим кодом на державних каналах для будь-якого розробника, щоб включити HGTP (протокол передачі гіперграфів) від Constellation у свої програми та токенізувати додаток (дозволяючи кожному карбувати власний маркер і створювати функції, що підтримують маркери, на основі карбованого маркера. в їх заявці). Це дозволить кожному створити власний маркер, наприклад LTX (Lattice), або щось подібне до ERC-20, але на DAG і зі складними структурами даних (відео, зображення, кілька баз даних і точок даних). Новий стандарт лексеми, в основі якого – швидкість, безпека та масштабованість.

Сузір’я було побудоване з урахуванням технічної, фінансової та економічної масштабованості. Безкоштовний (або необов’язковий) протокол Constellation забезпечує фінансовий стимул для людей створювати додатки за низьку ціну для споживачів та партнерів, які використовують мережу. Решітча біржа використовує це для всіх. У більшості простору DeFi торговці беруть три збори: депозити, торгові розрахунки та зняття коштів з пулів. Оскільки Hypergraph від Constellation є безоплатним, пропозицією вартості (і стратегією залучення користувачів) буде використання обсягу торгівлі як стимул для відмови від торгівлі. Це також дозволить трейдерам створювати прогнозні моделі доходів і, отже, більш масштабований бізнес та використання DeFI. Таким чином, ґрати не тільки швидші, але й дешевші та простіші у використанні. Решітка створить основу для побудови екосистеми Сузір’я для безлічі випадків використання та програм, які вимагають швидкості, безпеки та масштабованості.

Наша дорожня карта для решітки розбита на наступні етапи:

Фаза 1 (MVP): Агрегація пулів ліквідності, декількох AMM та створення зручного для користувача інтерфейсу, такого як Uniswap. Наша мета буде зосереджена на забезпеченні розрахунків за Ефіріум та захопленні обсягу в мережі Ефіріум. На цьому етапі ми також розгорнемо кілька AMM, які є спеціальними для відбору монет.

Етап 2 Q1 та Q2 2021: Сумісність між посередниками та врегулювання на гіперграфічному сузір’ї Сузір’я. Тут ми представимо розрахунки в мережі Constellation та забезпечимо міжланцюгову сумісність між ETH та DAG. Фізичні особи зможуть проводити торгові розрахунки (плата залежить від обсягу та буде мінімальною), а також здатність робити ставку на ПДГ.

Етап 3 Q3 та Q4 2021: Оракулюючі торгівлі та впровадження більш складних ПВМ, затверджених мережею Constellation. Існуючі рішення для оралізації в крипто не призначені для складних алгоритмів торгівлі (розумні контракти не можуть підтримувати більше, ніж прості числові значення). Мережа Constellation була побудована для підтримки складних структур даних, що прокладають шлях до перевірки та реалізації торговельних рішень, які часто зустрічаються в традиційних стратегіях цінних паперів.

Основні функції та функції

Одним з найважливіших аспектів у DeFi є пули ліквідності. Ми все ще перебуваємо в процесі структурування наших пулів ліквідності та того, як функціонуватиме управління пулами ліквідності. Наша мета – надати декілька AMM, оптимізованих для певних типів маркерів, таких як звичайні ERC-20 та стабільні монети. Існує багато відомих підходів до AMM, але вони досить прості, оскільки врегулювання повинно відбуватися на Ethereum (а EVM може обробляти лише прості алгоритмічні функції). Наша мета – створити безліч АММ і, врешті-решт, розмістити більш складні АММ на Гіперграфі Constellation (врешті-решт, Constellation будується для підтримки складних структур даних) і оракулювати дані на Constellation (використовуючи наш державний канал / мікросервісну структуру), створюючи більш надійну торгівлю найближчим часом.

Для отримання додаткової інформації про наш підхід до фази 1 AMM, будь ласка, зверніться до нашої довідкової книги.

Агрегування пулів ліквідності – лише одна з особливостей, яку ми виділяємо в нашому MVP 2020. Навіть з токеном CHI, 1-дюймова біржа обкладається платою за газ Ethereum. Після того, як ми дійдемо до Фази 2 на дорожній карті Решітки, ми просунемо розрахунки до мережі комісій за транзакції Constellation. Участь у космічному просторі v1.0 DeFi означає підпорядкування трьом основним структурам комісій: депозити, торгові розрахунки та зняття коштів з пулу ліквідності. Знижуючи комісію за транзакції до НУЛЯ, ми прагнемо успішно залучати користувачів. На фазі 2 ми збираємося створити зручний для користувачів досвід (майже як Uniswap), одночасно пропонуючи нове та вдосконалене рішення щодо зняття депозитів, яке регулюватиметься токеном LTX (потенційно надаючи ключові пари кінцевому користувачу, одночасно натискаючи на управління для врегулювання транзакція). Це не тільки дозволить тримати користувачів під наглядом їхніх фондів, але також охоплюватиме перехресний захист від подвійних витрат, а також зменшуватиме більше плати за екосистеми ERC-20 – що робить це першим в галузі в економії плати.

Однією з головних потенційних проблем є основна інфраструктура, на якій побудований 1 дюйм – Ефіріум. У події Чорного лебедя, як ми бачили в лютому, столиця шукає порятунку у формі фіату. Усі ринки, що знаходяться повсюдно, швидко скорочуються. Наприклад, якщо BTC впаде до $ 6 тис. Доларів США або фондовий ринок кратери до н.е. іншого глобального блокування, ліквідність, заблокована в DeFi, буде переміщена з фермерських контрактів на CEX (централізована біржа) або контракт на обмін.

Це вимагає декількох транзакцій на одного користувача, швидко перевантажуючи мережу Ethereum, оскільки всі хочуть вивести свої гроші. У свою чергу, це призведе до того, що люди здійснюватимуть операції на кілька тисяч доларів, як це було з CryptoKitties у 2017 році. Користувачі були готові заплатити тисячі доларів за те, щоб запустити одну транзакцію. Зараз DeFi є набагато складнішою екосистемою з кількома обсягами передачі на кожного користувача (користувачі одночасно на декількох платформах і контрактах), ніж CryptoKitties. Оператори вузлів ETH стимулюються передувати передачам передач у своєму мемпулі, створюючи принципово несправедливу та ризиковану екосистему з мільярдами доларів на карту – ми вважаємо, що такі величезні суми грошей не повинні бути під загрозою через не масштабовану та дорогу інфраструктуру.

Це означає, що деякі заможні власники зможуть вивести свою ліквідність і продати за стабільний біткойн або долари США. Це означає посилення тиску продажів на ETH та інші оброблювані валюти. Це, в свою чергу, ще більше знижує ціни. Але всі дрібні власники не зможуть отримати свої кошти з гаманця на CEX або контракт на обмін; це просто не варто, і вони не можуть собі цього дозволити, коли такса коштує тисячі доларів. У разі події чорного лебедя або значного відступу на ринках величезна кількість капіталу застрягне через обмеження масштабованості базової мережевої інфраструктури – Ethereum.

Конкурентною перевагою Lattice є мережа гіперграфів Constellation, створена для швидкості та з нульовою комісією за транзакції.

Ще однією з ключових сильних сторін Решітки є взаємозв’язок між ланцюгами. Доступ та ліквідність між ERC-20 та DAG сприятиме масовому впровадженню екосистеми DAG та відкриттю екосистеми DeFi для більш універсальної інфраструктури. На наступному етапі побудови attрати охоплюватимуть не лише ERC-20 для перехресних ланцюжків пулів та свопів, але й інші рідні мережі та екосистеми.

Управління та екосистема

Ми все ще формуємо свої висновки щодо маркера управління LTX. Токен управління буде служити для реалізації політики на ґратчастій біржі. Однією з ролей, яку буде відігравати урядовий маркер, є прийняття рішення про оплату LTX (якщо застосовується), а також про структури винагороди за фермерські господарства. Захоплюючий підхід, який ми вивчаємо, надає користувачам доступ та зберігання своїх приватних ключів під час взаємодії з Lattice. В Ethereum смарт-контракти мають вбудовані дозволи, отже, учасники мають повний контроль і можуть без особливих зусиль здійснювати безперервні торги. Керівництво LTX мало б затверджувати торгівлі / розрахунки. Управлінський токен відіграватиме роль не лише у формуванні ліквідності (і якщо уряд приймає рішення про торгові збори), а й механізмі депозитів / зняття коштів.

LTX є важливим активом, який визначає більшість параметрів формування вартості в екосистемі Lрати, подібно до YFI, UNI, SUSHI та інших. Зі збільшенням ліквідності та меншою кількістю комісій, цінова пропозиція щодо власного LTX є досить високою. Потужна база радників та інституційних інвесторів забезпечить наявність не лише пулів ліквідності, але й набирає темпів зростання.

LTX виплачується як винагорода пулу (фермерське господарство), що дозволяє власникам DAG брати участь в управлінській та бізнес-моделі Lattice – таким чином винагороджуючи власників DAG, а також власників LTX, не розбавляючи екосистему DAG аерокрапами DAG. Подумайте про проекти, які будуть побудовані на Hypergraph, що сприятиме подальшій цінності з використанням повноцінних рідинних токенів (не тільки в нашій екосистемі DAG та стандарті токенів, а й ERC20). Це дуже потужна ціннісна пропозиція з різних сторін. Решітка дозволить розробникам використовувати дані для забезпечення складніших торгових операцій AMM та захоплення деяких з традиційних ринків цінних паперів у 30 трильйонів доларів. Традиційні цінні папери та вдосконалені квантові хедж-фонди використовують дані для зниження торгових алгоритмів. Сузір’я підтримуватиме децентралізований обмін даними, що відкриватиме шлях еволюції торгових рішень на attратці.

Резюме

Є причина, що жоден централізований додаток не має повністю інтегрованої технології блокчейн, і, отже, HGTP від Constellation стає шлюзом між обробкою даних web 2.0 та web 3.0: інфраструктурні інструменти для інтеграції та масштабування з централізованим управлінням даними та додатками не існували і не існують міцний. Наша мета полягає в тому, що кожна програма захистить свої канали передачі даних, додавши HGTP (протокол передачі гіперграфів) Constellation до основи будь-якої збірки. Решітка – це проект та наскрізна структура для створення додатків та бізнесу на Constellation.

Решітка – це не просто еволюція індустрії DeFi, але це новий стандарт у децентралізованому фінансуванні, який запровадить масштабований бізнес та передбачувані бізнес-моделі у фінансовий сектор.

Екосистема Constellation також буде служити протоколом блокчейну за замовчуванням, який забезпечує економічну та технологічну масштабованість для нової хвилі додатків та випадків використання, що поєднують існуючу цифрову інфраструктуру з функціями незмінної децентралізованої інфраструктури.

Ця стаття спочатку з’явилася 1 жовтня 2020 року тут https://medium.com/@benjorgensen/lattice-exchange-a-best-in-class-defi-project-built-on-constellations-hypergraph-fce5ca7706d9?sk=e60e4d567aa8d6c181c4dc884eb5924

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/lattice-exchange-best-class-defi-project-built-benjamin-jorgensen/.

Benjamin Jorgensen люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: