Проходження віртуальної реальності серед VIP-приміщень Cleveland Cavaliers, розроблене 3D Digital Venue

Rocket Mortgage FieldHouse знаходиться в Клівленді, штат Огайо, і є домом для клубу NBA Cleveland Cavaliers. Місце може похвалитись 19 432 місць, що є одним з найбільших у НБА. Оскільки організація продовжує надавати найкращі враження від шанувальників, нові технології тепер пропонують унікальний досвід для гостей ще до того, як вони навіть ступлять у будівлю.

Кави використовують Ticketing3D від 3D Digital Venue та AXS для покращення процесу придбання квитків, дозволяючи гостям віртуально бачити вид з будь-якого місця в Rocket Mortgage FieldHouse перед придбанням квитків.

Той самий досвід пропонується також гостям, зацікавленим у придбанні преміум-місць у Rocket Mortgage FieldHouse, що включає понад 60 люксів та п’ять лаунжів. Оскільки розпродаж VIP-послуг є такою великою частиною доходу для закладу, кавалерам було важливо, щоб гості мали можливість переміщатися по просторах преміум-класу та бачити точний та детальний огляд кожного приміщення з усіх аспектів. 3D Digital Venue індивідуально створив кожен простір з урахуванням елементів, які надають кожній кімнаті власну індивідуальність.

Завдання точного відтворення простору та можливості для гостей орієнтуватися у просторі Віртуальної реальності вимагали рівня відданості та деталізації, які команда 3D Digital Venue вдосконалювала роками.

3D Digital Venue, задумана в 2012 році в Барселоні, – це глобальна компанія, що займається технологічними рішеннями, зосереджена на створенні 3D Digital Venue Management Solutions для індустрії спорту та розваг. Не менш унікальний та різноманітний у своїх пропозиціях, 3D Digital Venue успішно створює найкращі у своєму класі 360-градусні інтерактивні 3D-рішення, які відрізняються більшим задоволенням шанувальників, підвищенням рівня поновлення власників абонементів та наданням спеціального перегляду для майбутніх покупців VIP.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/virtual-reality-walkthrough-among-vip-spaces-cleveland-francis-casado/.

Francis Casado люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: