Реакції, а не відгуки – це правильний спосіб перевірити ідеї з клієнтами …

… це моє навчання на 4-денному дизайнерському спринті цього тижня. Від ідеї до тестування за 4 дні – структурованого процесу – це спринтова подорож!

Ми розробили два спринти на Інноваційній події NWL 2020 – спринти змодельовані на процесі вирішення проблем та тестуванні ідей, описаному в книзі Sprint: Як вирішити великі проблеми та перевірити нові ідеї всього за п’ять днів – Джейк Кнапп , який каже: “Спринт дизайну схожий на швидке просування в майбутнє, щоб ви могли побачити, як реагують клієнти, перш ніж інвестувати весь час і витрати на створення реального продукту”.

Якщо ви не брали участі в нікому або не читали про це, ось деяка довідка – це методологія, яку Google Ventures використовує для своїх портфельних стартапів – вона визначає структурований підхід для вивчення великих проблем, тестування нових ідей – за 5 днів – і застосовувався до розробки продукту, встановлення пріоритетів товару, маркетингової стратегії – більш-менш до всього, що вимагає прийняття ідеї чи гіпотези та її перевірки … основна увага приділяється проектуванню, а не реалізації – на виході рідко працюють рішення, а концептуальні прототипи (найчастіше імітуються як основні доповіді або слайди Powerpoint). Це цікавий процес – стверджує, що його успішно застосували Google, Slack, Airbnb тощо.

Починаючи з ідеї, закінчуючи десь зовсім іншим, але породжуючи багато цікавих дотичних ідей по дорозі … це підсумовує мій власний досвід.

І після визначення двох спринтів я можу сказати, що ефективність залежить від вибору правильної проблеми та правильної крос-функціональної команди. Спринт дизайну здається надзвичайним, але підхід, який використовується правильно, може заздалегідь виявити прогалини, збільшити успіх, зменшити ризик та відкрити нові ідеї, що прискорюють інновації.

Кілька ідей із процесу, про які я розмовляю, особливо, оскільки я вважаю, що вони можуть застосовуватися і поза дизайнерськими спринтами:

= Дивергенція та конвергенція як альтернатива груповому мозковому штурму – змусити людей індивідуально паралельно розробляти концепції, а потім об’єднуватися, щоб ділитися та спиратися на найкращі ідеї. Це породжує конкуруючі та різнобічні ідеї), дає кожному рівну можливість представити свої ідеї (а не лише вокал, який часто захоплює зустріч), а потім дозволяє відібрати та еволюціонувати найсильніше рішення всією групою – таким чином отримуючи вигоду від групове мислення без накладних витрат

= Залишати живими конкуруючі ідеї та поєднуючи різні елементи для досягнення найефективнішого рішення

= Зосередження уваги на реакції клієнта (спостереження за тим, що вони реагують і реагують), а не на відгуки (пропозиції, список бажань) як міра ефективності тесту

= Прототипування лише основних слайдів, слайдів Power-Point або простих макетів – концепції можна перевірити без коду, виготовлення

Для всіх, хто цікавиться повним процесом, високий рівень подорожі, яку ми пройшли – це був 5-денний процес, зведений до 4 днів – прочитайте додатковий текст нижче.

(1) Перший день розпочався з встановлення довготермінової мети, перерахування спринтерських питань (припущення та перешкоди, перекладених як питання, щоб перетворитись на можливості), картографування подорожі клієнта (показ акторів та кроків (5-15) для досягнення мети ), збираючи вклади та точки зору від експертів і, нарешті, вибравши одну чітко визначену мету наприкінці першого дня.

(2) Другий день змінив фокус, щоб почати шукати рішення. Процес рекомендує переробляти ідеї, заохочує повторне використання елементів з інших доменів. Цікаво, що він застерігає від групового мозкового штурму і натомість пропонує використовувати комбінацію розбіжностей та конвергенції – спочатку збираючи різні вхідні дані за допомогою індивідуальних ескізів, надаючи кожному учаснику повну можливість зробити свій внесок, а потім застосовуючи структурні підказки та методи голосування для кращих списків найкращих рішень, і врешті-решт вибір мішені. Унікальним елементом процесу є ідея вибрати конкретні – цікаві – елементи з усіх рішень та вбудувати їх у вибране рішення.

(3) День третій зосереджувався на подальшому розвитку ідеї – спочатку шляхом розкадровки, щоб додати деталі та вдосконалити ідею, а потім прототипувати ідею. Прототипування було макетом (який виділявся лише 7 годин і часто є фасадом, щоб забезпечити достатньо досвіду, щоб зафіксувати реакцію замовника … !

(4) Останній день залишився відкритим, щоб зафіксувати реакцію 5 клієнтів. Процес особливо робить різницю між реакцією та зворотним зв’язком та необхідністю зосереджуватись на реакції, а не на зворотньому зв’язку. Реакція збирається через спостереження, через прослуховування, як клієнт проходить прототип, зворотний зв’язок – це коли клієнт переходить до надання пропозицій, вироблення запитів функцій, списку бажань тощо. !

Ви можете прочитати подробиці нашої подорожі (і побачити деякі дошки Miro) на NWL Чи можете ви її розкопати? Блог.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/reactions-feedback-right-way-test-ideas-clients-arti-khanna/.

Arti Khanna люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: