Розробка продукту LiDAR за дні Corona: огляд від засновника та виконавчого директора

Вступ

Протягом останніх кількох місяців підприємства у всьому світі спостерігали безпрецедентні обмеження щодо того, як і де вони можуть працювати, і багатьом працівникам довелося пристосуватися до виконання своїх робіт вдома, а також жонглювати доглядом за дітьми. В Innoviz ми не застраховані від цих глобальних впливів, і нам пощастило якомога ближче до справи, як це можливо, у ці дні корони. Ми знайшли нові способи співпраці над розробкою проектів, задоволення потреб наших клієнтів та роботи на тлі зростаючих обмежень. Я вважаю, що деякі з цих нових способів роботи допоможуть нам у довгостроковій перспективі, коли все повернеться до звичного.

Початок

Коли новини про COVID-19 вперше розпочались, офіси, конференц-зали та громадські приміщення Innoviz були оснащені засобами для дезінфекції рук, на додаток до збільшення щоденних процедур прибирання навколо офісних приміщень. Потім, станом на середину березня 2020 року, уряд Ізраїлю вжив низку заходів щодо боротьби з поширенням вірусу та закрив школи та дитячі садки. З тих пір Innoviz прийняв політику “працювати вдома”, до офісу прибуло лише близько 30 відсотків працівників. Наскільки це допомагало всім батькам, яким тепер довелося залишатися вдома для своїх дітей, стало очевидним, що потрібні більш структуровані способи реалізації наших поточних проектів, і потрібно застосовувати нові методи роботи.

Зараз складається враження, ніби колись було давно, коли існували «старі» способи роботи Innoviz. У нашому новому розпорядку випадкові та часті зустрічі біля кавомашини замінювались на структуровані візити, а відвідування лабораторії, щоб “щось перевірити”, було замінено на попередньо організовані та дозволені візити для тих працівників, яких пустили до офісу. Для багатосайтової компанії з 300 співробітниками із надзвичайно складним продуктом комунікація та злагодженість повинні були бути змінені. Зрештою, наші клієнти у всьому світі очікували прогресу в наших проектах, навіть у ці незвичні часи.

Спілкування набуло ще більшого значення

Першими зміни відчули такі члени керівництва, як я. Наша щотижнева зустріч керівників змінилася на щоденну, ранньою ранковою віртуальною, де ми обговорювали щоденні цілі, і кожен учасник брав на себе відповідальність за встановлення щоденних, тижневих та двотижневих цілей своєї команди. Як не дивно, але всі ми відчували, що нова періодичність засідань дозволила нам робити більше.

Можна подумати, що зустріч нашої компанії, яка відбувалась у нашому штабі, в центрі нашого офісного приміщення щотижня, припинила б існувати, коли більшість наших співробітників тепер працювали вдома. Ну, неправильно: засідання компаній продовжували відбуватися одночасно (але не у вихідному місці), і всі 300 співробітників у всьому світі зараз віддалено підключалися. Тож навіть наша рутина, яка полягає в тому, щоб почути від генерального директора та керівника досліджень та розробок про хід попереднього тижня, цілі на наступний тиждень та те, що потрібно вирішити, продовжувалась (і досі це робиться).

Розробка багатопрофільного комплексного продукту … з дому

З самого початку роботи в автономному автомобільному просторі вимагали від Innoviz адаптації до суворих методів роботи та інструментів для звітування та документування прогресу проектів. З огляду на нову ситуацію боротьби з вірусом COVID-19, члени керівництва прийняли рішення дотримуватися тієї самої методології, яка використовується для проектів клієнтів, працюючи вдома під час глобальної ситуації COVID-19.

У дуже швидкій реакції наша діяльність з управління проектами була розділена між кількома робочими потоками та кількома основними темами. Для різних груп були призначені нові керівники команд, і був визначений чіткий повсякденний графік для досягнення щоденних цілей. Ця дуже всебічна робота з визначення правильних процесів складання звітності, структури команди, обсягу роботи та ключових ключових показників ефективності, яка відбулася протягом перших кількох тижнів, виявилася дуже ефективною протягом наступних тижнів.

Як компанія, яка звикла регулярно спілкуватися особисто, ми виявили, що письмові звіти – чудовий спосіб підтримувати зв’язок та злагодженість. Насправді в деяких групах ці нові інструменти та звіти принесли ще більшу ефективність. Вимірюючи наш прогрес наприкінці кожного тижня, ми усвідомили довгостроковий потенціал цих нових способів роботи. Загалом, ми виявили, що більшість завдань, пов’язаних із розробкою наших проектів, пов’язані з доставкою товарів між сайтами, постачальниками та клієнтами. З часом і це було вирішено.

Задоволення нових потреб наших співробітників

Оскільки такі різкі зміни відбулися професійно та особисто для наших співробітників, ми поставили за пріоритет пульсову перевірку, як почуваються наші співробітники в цей час. Під час швидкого опитування ми дізналися, що багато наших співробітників відчували, що працюють важче, ніж у офісі; це, звичайно, стосувалося батьків серед працівників. Наша відповідь не зайняла багато часу – ми оголосили про щоденну, двогодинну зону заборони на засідання, яка не допускає переривання зовнішніх зборів у календарі.

Після тижня вдома ми надіслали всім працівникам, де б вони не були по всьому світу, пакет із товарами для них та їхніх дітей. В ідеальний час до свята Пасхи, ми також запустили віртуальні дитячі заходи для різного віку та на різні теми. Це виявилось хітом, хоча ми не можемо точно сказати, кому це найбільше сподобалось, батькам чи дітям. Ми продовжували цю діяльність навіть після канікул, коли навчання в Інтернеті було відновлено.

Справа зі збільшенням обмежень

Коли обмеження в Ізраїлі було посилено з 30 відсотків працівників, яких допускають до офісу, до 15 відсотків, ми в Innoviz були готові; ми думали наперед і думали, що ця суворіша межа настане. І все-таки потрібно було вжити нових дій. Ми подбали про те, щоб працівники тримали відстань два метри один від одного, носили маски та вимірювали температуру, коли входили в офіс. Навіть наша їдальня, яка славилася спільною їжею та безалкогольними напоями, перетворилася на іншу, тепер відокремлену зону, в якій працівники обідали виключно по одному за кожним столом, а закуски та енергетичні страви розподілялись окремо.

Змінилося не тільки середовище офісу, але і спосіб спільної роботи. Innoviz розробляє датчики LiDAR, які є дуже складною продукцією і вимагають великої кількості практичних занять. Ми витратили багато зусиль заздалегідь, щоб адаптувати дистанційне керування нашими лабораторними установками та забезпечити безперервність випробувань та виробництва, а також інші більш важливі дії нашої продукції. На щастя, на вдосконалене програмне сприйняття Innoviz, яке перетворює вихідні хмарні дані нашого датчика LiDAR у вихідні дані сприйняття, ситуація COVID-19 не вплинула, оскільки це програмне забезпечення, яке просто потребує комп’ютерів та мозку наших співробітників для постійного вдосконалення.

Повертаючись до роботи, повільно, але впевнено

З кінця квітня 2020 року в Ізраїлі ми почали скасовувати обмеження. Повільно, але впевнено, ми повернулися «до звичного», виконуючи заходи безпеки, щоб мінімізувати шанси зараження в офісі.

Оскільки наші співробітники та керівництво залишаються відданими виконанню нашої місії – донести до світу автономне водіння, коригування нашого спільного офісного середовища стало для нас пріоритетом номер один. Оскільки нам потрібно було забезпечити, щоб працівникам, які працюють у критично важливих видах діяльності, було комфортно приходити на роботу, доводилось приймати нові рішення, найважливішим з яких була ізоляція критично важливих виробничих видів діяльності від решти компанії. Для цього ми створили дві команди: червону команду (для критичних дій) та синю команду (для всіх інших).

Кожен працівник, який був частиною критичної виробничої діяльності, був призначений до команди “червоних”, а всі інші – до команди “синіх”. Кожна команда, Червона та Синя, були обмежені визначеними місцями в будівлі, маючи окремі робочі місця, місця для паркування, ліфти, сходи та лабораторні зони, щоб уникнути фізичної близькості між ними.

За цими змінами ретельно стежили і впродовж цього часу проводились вдосконалення, але важливим було те, що завдяки співпраці наших співробітників ми змогли захистити свою найважливішу діяльність, одночасно забезпечуючи безпеку наших працівників в цілому.

Робота з ефектом COVID-19 мала свої труднощі. Найбільше, це спонукало нас робити все інакше. Я вважаю, що будь-які труднощі, з якими ми стикаємось зараз, зміцнять нас уперед. Більше того, я вірю, що ми багато дізнаємось із цього періоду часу і використаємо нові способи роботи далеко поза сучасними часами.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/lidar-product-development-corona-days-overview-from-start-keilaf/.

Omer David Keilaf люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: