Як перетворити свою особисту подію на віртуальну

Галузь рухається швидше, ніж будь-коли раніше. З погрозою COVID-19 планувальники стикаються з мандатами та закликами скасувати події в усьому світі. Це був удар по галузі, яку ми ніколи не бачили. Професіонали подій у всьому світі стикаються з проблемою швидкого перетворення особистої події у віртуальну подію. Незважаючи на те, що нашій галузі не чужі виклики, це одна з найбільших, з якою ми стикалися протягом тривалого часу. Але наша галузь сильна, і ми продовжуватимемо!

Якщо ви стикаєтесь з необхідністю перетворити ваші події на віртуальні, ви знаходитесь у хорошій компанії, конференція IMB Think, переговори на TED та багато інших відомих подій стали віртуальними, і ви також можете. Ви готові зробити стрибок? Не знаєте з чого почати? Зрештою, як ви перемикаєте свою особисту подію на віртуальну?

Ми розуміємо ваші занепокоєння. Це може здатися надзвичайно переважним, і ми хочемо допомогти .. Тут, у Endless, ми часто виробляємо віртуальні події, що керують усіма технологіями наших клієнтів (від камер до програмного забезпечення, коли я кажу ВСЕ). Насправді, подивіться, як ми обробляємо віртуальні події, ознайомтеся з нашим тематичним дослідженням з Мортоном Солтом тут. Ми створили цей посібник, щоб допомогти зрозуміти, як перетворити ваші особисті події на віртуальні події. Нижче ви дізнаєтесь, як перенести свою подію на віртуальну, варіанти її створення, кроки, які вам слід зробити, і підводні камені, яких вам слід уникати. Давайте зануримося нижче!

Повні тактичні поради читайте за посиланням нижче!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-turn-your-in-person-event-virtual-will-curran/.

Will Curran люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: