2020 B2B маркетинг: 5 тенденцій, на які слід стежити

Забезпечення яскравого 2020 року в ногу зі змінами на ринку

Якщо ви активно займаєтесь маркетингом B2B, ви знаєте, що зміни в технологічній та консалтинговій індустрії не є нічим новим – і не варто боятися. Протягом останнього десятиліття ми спостерігали порушення цифрових технологій та трансформацію, що зумовлюють зміни ринку послуг та постачання продуктів та впливають на те, як ми виходимо на ринок та ефективно охоплюємо цільову аудиторію.

У маркетингу B2B ми кардинально змінили спосіб планування, управління та проведення кампаній – незалежно від того, чи це дає змогу отримувати статистику даних, вводячи спритність або використовуючи персоналізацію, щоб не відставати від змін ринків. Зростання цифрової аудиторії також змусив маркетинг B2B перенести більшу частину своєї діяльності в Інтернет.

Зараз, коли ми вступаємо у нове яскраве десятиліття, ми маємо побачити ще більше змін – наші способи роботи повинні розвиватися, щоб підтримувати темп та залучення, а також ефективно використовувати дані та ідеї для побудови стосунків та навернення потрібних людей у потрібному напрямку час. Щоб допомогти вам підготуватися, ми зібрали п’ять найкращих тенденцій маркетингу B2B цього року.

1 швидкий маркетинг візьме на себе відповідальність

Спрямований на колективну, багатофункціональну та спільну роботу, в якій проекти виконуються за короткі періоди, які називаються спринтами, спритний маркетинг закладає основу для постійного тестування та повторення ваших маркетингових ідей – доказуючи, що працює, а що не для кращих маркетингових результатів, бізнесу результати та загальна рентабельність інвестицій.

Але спритна робота – це не лише процеси та технології – існують культурні міркування, щоб привести вашу організацію в дорогу. Дослідження McKinsey показало, що компанії, які одночасно використовують гнучкі способи роботи, досягають більшої орієнтації на споживача, швидшого виходу на ринок, більшого зростання доходів, менших витрат та більш залученої робочої сили. Дізнайтеся більше про гнучкий маркетинг B2B.

Чому це буде мати значення в 2020 році

Маркетологи B2B піддаються більшому тиску, ніж будь-коли, щоб продемонструвати результати маркетингових інвестицій, і, як очікується, це сприятиме зростанню спритного прийняття маркетингу в 2020 році. Фірмам потрібно буде зрозуміти та застосувати нові способи роботи для узгодження та досягнення бізнес-цілей, не відриваючи з постійно мінливими ринками. Спритний маркетинг приносить найкращі результати підприємницького мислення, запускає способи роботи та дозволяє підприємствам здійснювати інновації в масштабі.

Якщо ви ще цього не зробили, це ваш шанс по-справжньому зрозуміти подорож свого покупця та переконатися, що ваш маркетинг приносить дохід на кожному етапі життєвого циклу клієнта. Ставши більш спритними у своєму підході, ви скористаєтесь останніми тенденціями та змінами на ринку, щоб поставити своїх клієнтів у центр вашого бізнесу.

2 досвід роботи з партнерами стає повнолітнім

Досвід роботи з партнерами (PX) довгий час був занедбаною сферою маркетингу. Якщо ви хочете продовжувати рости та максимізувати всі доступні можливості для отримання доходу, тоді розгляд стратегії вашого каналу має вирішальне значення. Головне – ставитись до своїх партнерів як до належної аудиторії – розуміти їх подорож користувачів і те, що їм потрібно на кожному етапі.

З точки зору можливостей ви можете використовувати нові ринкові можливості та розкрити дохід за допомогою свого каналу. Введення спритності в PX – це чудовий спосіб почати з малого, наприклад, акселератор для партнерів або інкубатор для вибраних партнерів, щоб перезарядити свої продажі та маркетингові зусилля; або кампанії з придбання партнерів, що стосуються території, щоб залучити більше партнерів там, де вони вам найбільше потрібні. Ви можете перевірити, навчитися та спиратися на успіх, щоб створити надійний та масштабований досвід роботи з PX.

Чому це буде мати значення в 2020 році

Forester прогнозує, що ті, хто приймає маркетингові рішення, у 2020 році покращать досвід роботи з партнерами нарівні з покращенням якості споживачів, і обидва зростуть до понад 50%. Це значний зсув, який відповідає швидкості змін, яку ми спостерігаємо в технічній галузі. Ін’єкційна спритність є критично важливою, якщо організації збираються йти в ногу з конкуренцією та збільшувати частку каналів.

Надайте своїм партнерам досвід, необхідний для підтримки та продажу більшої кількості ваших технологій та послуг, і не бійтеся виділятися та краще використовувати відео, занурення та соціальні перспективи для пришвидшення тяги у вашому каналі та для нього.

3 персоналізація в основі b2b

Персоналізація вже багато років є маркетинговим словом, і концепція створення персон для кращих подорожей покупців не повинна бути для вас новою. Однак ми маємо побачити посилену персоналізацію в B2B, зокрема, зі свіжим поглядом на те, як ми підтримуємо постійне спілкування та відкриваємо значущий діалог з нашою ключовою аудиторією та клієнтами.

Чому це буде мати значення в 2020 році

Дослідження Gartner показують, що організації, які повністю інвестували у всі типи персоналізації, випередить компанії, які не мають на 20% у 2020 році. В2B-маркетологи повинні відступити і подумати про те, як вони можуть стати більш релевантними для своєї ключової аудиторії, щоб стимулювати залучення та будувати відносини на довгострокову перспективу. До цього потрібно підходити стратегічно з готовністю швидко перевіряти та вчитися, щоб бути надійними та достовірними.

Часто маркетинг може бути важким – поспішати з повідомленням про продаж під час першого спілкування (ніхто не любить напористих перших побачень!). Використовуючи дані та розуміння стану організації та цільової аудиторії, ви зможете створювати та надавати відповідні, своєчасні та цікаві повідомлення. Не поспішайте будувати надійні стосунки – будьте справжніми. Старші особи, що приймають рішення, не зацікавлені у продовженні діалогу з крикливими фірмами, що продають, які фактично не демонструють, що їм є щось цінне, щоб запропонувати в обмін на їх увагу.

4 прогностична аналітика стане ключовим фактором успіху

Одним із способів підтримати ваші методи персоналізації є кращий аналіз даних із прогнозної аналітики. Прогнозована аналітика – це концепція використання статистичних даних для вимірювання маркетингової діяльності, виявлення тенденцій та прогнозування можливостей для створення унікального, адаптованого досвіду на кожному етапі подорожі клієнта-клієнта та протягом усього життєвого циклу клієнта.

Напевно, у вас є дані, що містяться у ваших існуючих системах та інструментах, які не використовуються ефективно для виявлення намірів та прискорення подорожі вашого покупця. Gartner прогнозує, що прибутковість замінить досвід споживачів як стратегічний пріоритет No 1 у 2022 році. Використання даних та розуміння для прийняття стратегічних рішень та керування спритністю та швидкістю при виході на ринкові стратегії буде ключовим для розуміння маркетингових показників та внеску в бізнес цілі та прибутковість.

Чому це буде мати значення в 2020 році

Форрестер каже, що 89% маркетологів використовуватимуть більше прогнозної аналітики в 2020 році. Щоб не відставати від конкуренції, найкраще, що ви можете зробити цього року, – це зробити свій маркетинг більш керованим даними.

Оцініть, як ви отримуєте, вимірюєте та аналізуєте свої дані, і найголовніше, якщо ви використовуєте максимальну інформацію про свої дані. Потім застосуйте AI та аналітичний інструмент для прогнозування, щоб надати розуміння, яке підтримуватиме підвищення ефективності маркетингу та відповідатиме бізнес-цілям, щоб продемонструвати успіх на рівні внеску в бізнес за допомогою маркетингових результатів.

5 автоматизація сприятиме автономному маркетингу

Засоби автоматизації допомагають маркетологам планувати та публікувати вміст, керувати командами та аналізувати дані з декількох джерел в одному централізованому місці. З розповсюдженням маркетингових інструментів, більш раціональна інтеграція дозволить краще зрозуміти та дозволить маркетологам зосередитись на максимізації досвіду клієнта на кожному етапі подорожі покупця.

Завдання, що виконуються вручну, починають легше автоматизуватися, даючи вам більше часу, щоб приділити додатковій діяльності, наприклад, написанню вмісту довшої форми та пропонуємо більшу настройку ваших послуг. Дізнайтеся більше про автоматизацію маркетингу B2B.

Чому це буде мати значення в 2020 році

Оцінка та інтеграція вашого існуючого набору інструментів створить швидкі перемоги та дозволить автоматизації запускати послідовності автономно, щоб покращити коефіцієнт конверсії та взаємодію з вашими ключовими аудиторіями. І автоматизація призначена не лише для зовнішнього маркетингу – внутрішнім комунікаціям буде корисно застосовувати інструменти, тактики та автоматизацію внутрішньо для стимулювання та вимірювання залучення співробітників.

Маркетологи повинні застосувати нові способи роботи, щоб максимально використати ваші маркетингові технології. Завдяки гнучкому підходу ви збільшите масштаб недостатньої ефективності для вдосконалення, а надмірну – для розуміння та перенаправлення успішної автоматизації в інші сфери діяльності.

Підсумовуючи

2020 рік стане роком для поступової трансформації в рамках маркетингу B2B. Традиційний маркетинг просто не сприятиме скороченню. Розуміючи, як найкраще застосувати гнучкий маркетинг як новий спосіб роботи, впорядкування процесів та поєднання правильних інструментів та технологій, ви зможете адаптуватися та стимулювати зміни, одночасно використовуючи свої дані, щоб працювати для створення сильніших, чіткіших маркетингових стратегій для постійно розвивається ринок.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/2020-b2b-marketing-5-trends-watch-zo%C3%AB-merchant/.

Zoë Merchant люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: