Digital Cargo: вітальний поштовх для відстаючої авіатранспортної галузі

Цифровізація – це процес, в якому авіатранспортна галузь незручно відставала. Оскільки паперова документація залишається галузевим стандартом, нам тепер потрібно швидко наздоганяти або ризикувати безнадійно застрягти в минулому.

На щастя, у нас є шанс все це змінити. Перші кроки були зроблені IATA майже 10 років тому, коли регулятор оголосив стандарт eAWB: Електронна повітряна накладна (e-AWB) є стандартизованою цифровою версією існуючої паперової накладної – документу, який слід вантажу в довгій подорожі від вантажовідправник кінцевому споживачу.

Станом на січень 2019 року Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) оголосила e-AWB своїм контрактом на перевезення за замовчуванням. Проте станом на березень 2019 року його прийняли лише 60% галузі.

Прийняття цього нового стандарту – це перший крок для аерологічної галузі, що рухається вперед. За чинною паперовою системою фізичні документи необхідно відстежувати та обробляти через складний ланцюг агентів, включаючи вантажовідправників, вантажоперевезення, місцеві митні служби та наземних агентів, перш ніж вони потраплять до одержувача.

Чи достатньо прийняття eAWB? А як щодо інших 20 плюс документів, що супроводжують вантаж під час подорожі?

Усі учасники ланцюга поставок відчувають величезну неефективність у швидкості обміну даними, відсутність наскрізної прозорості, потенційні помилки та затримки. Не кажучи вже про екологічні витрати – щороку обробляється понад 7800 тонн паперових документів, за даними IATA, що еквівалентно 80 вантажникам Boeing 747, наповненим папером.

Оцифрування документації та процесів підвищить ефективність відстеження обміну товарами та даними між авіакомпаніями, автотранспортними компаніями, експедиторами та вантажовідправниками. Це також зменшить витрати та затримки та полегшить дотримання вимог безпеки та розмитнення, що призведе до загального покращення обслуговування споживачів. Оскільки поточні документи потребують фізичного сканування в комп’ютери для оцифрування інформації, найбільший виграш буде в швидкості та якості обміну інформацією, що відбуватиметься ефективно в реальному часі.

Цифровізація також відкриває шляхи до нових технологій, таких як Інтернет речей (IoT), блокчейн та штучний інтелект, що призведе до подальшого вдосконалення контролю логістики, обслуговування клієнтів, інновацій та комерційних можливостей.

Але не лише підвищення ефективності робить перехід на цифровий вантаж необхідним; це загроза з боку більш гнучких у цифровому плані конкурентів, таких як Amazon, Alibaba та Walmart, котрі знаходяться в сильній позиції зірвати відсталі ринки логістики.

Деякі авіаперевізники та логістичні компанії, орієнтовані на цифрові технології, такі як Lufthansa та Emirates, вже прийняли стандарт e-AWB та створили власні API для обробки деякої передової цифрової інформації. Інші намагаються наздогнати це динамічне середовище, де, на жаль, цифровий галузевий стандарт все ще відсутній.

І ми розуміємо, що такі компанії, як Delta Air Lines та United Airlines, планують випустити свої власні API цього року. Тому ми очікуємо, що впровадження цифрових процесів та цифрових вантажів – як нового засобу перевезення бізнесу – прискориться, і в найближчі роки більше гравців галузі зосередить свої ресурси на цьому.

Sciant разом із партнером Frontline Dynamics вже працює над розробкою новаторської багатофункціональної хмарної платформи, яка дозволяє експедиторам, авіакомпаніям, автотранспортним компаніям та ГСГ обмінюватися та зберігати дані про стандарти AWB, ефективно спілкуючись та видаючи повністю цифрові замовлення на отримання. далекобійники та, що найголовніше, здійснюють повністю оцифровані платежі за очікувані нарахування. Таке рішення дозволить значно оцифрувати процес, оптимізувати обробку вантажу та значно зменшити паперові документи та значно скоротити час очікування та затори в аеропортах.

Авіаційна вантажна індустрія вже не може дозволити собі заривати голову в пісок. За цифровізацією – майбутнє, і ті, хто її не прийме, залишаться позаду.

Якщо ви авіакомпанія, обробник вантажу або експедитор і хочете оцифрувати свої процеси, ми можемо допомогти. Почнемо свою цифрову подорож сьогодні і виведемо вашу компанію на передову нового, все більш зв’язаного та більш ефективного співтовариства з повітряної логістики.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/digital-cargo-welcome-push-forward-lagging-airfreight-angel-mitev/.

Angel Mitev люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: