The Pitch Perfect – 8 компонентів чудового кроку VC

Намагаєтесь побудувати колоду висоти? Ви потрапили в потрібне місце! Розповідати хорошу історію – це ключ до чудового звучання, але що ще слід включити?

Ось кілька корисних компонентів, про які слід пам’ятати, розробляючи колоду висоти.

1 призначення:

Створіть простий однокласний лайнер, який окреслює вашу компанію та робить її реальною, використовуючи просту мову. Сформулюйте питання та відповідне рішення цього питання. Найперший підказка для інвесторів – якщо ви звертаєтесь до справжньої потреби чи просто приємно її мати. Будьте вдумливі та чіткі щодо проблеми та ціннісної пропозиції вашого бізнесу, щоб полегшити больові відчуття. Історія персони іноді може бути правильним способом сформулювати вашу проблему.

2 розмір ринку та аналіз:

Інвестори люблять бачити великі та зростаючі ринки – готові до змін. Бажано, щоб вони хотіли вірити, що ви зіткнетеся з великою проблемою на великому ринку, який зростає. Тим не менше, існує безліч способів підійти до цього волохатого питання. Оскільки ваш сьогоднішній ринок, сподіваємось, буде еволюціонувати, показ ближчого та довгострокового періоду буде корисним. Я рекомендую подумати про загальний адресний ринок (TAM), Обслугований адресний ринок (SAM), а також Обслугований доступний ринок (SOM). Звідти інвестори можуть розглянути не лише те, як ви думаєте про поточний ринок, але й спосіб, яким ви плануєте вийти на ринок (G2M).

У ряді випадків терміни є настільки важливими, як виміри економіки одиниць. Обов’язково опишіть будь-які нові тенденції та чому час технологій правильний. Питання типу;

Чи справді переломним моментом для проникнення на ринок?

Чи спостерігається ринковий зсув у демографічних показниках?

Ви вперше рухаєтесь, і це перевага?

Чи прийшли інші перед вами і не змогли?

; корисні інструменти, щоб з’ясувати ваші терміни. Принесіть свою A-гру та будьте готові обговорити, чому зараз час.

3 конкурс:

Поширеною пасткою є портретна помилкова картина змагань. Будьте наперед; інакше ви втрачаєте цінну можливість контролювати історію. Позиціонування та динаміка компанії дуже важливі, і є кілька простих інструментів, які допоможуть вам підготуватися. Складіть список конкурентів і те, як ви їх відрізняєте. Проста матриця 2×2 або графік x-y є чудовим інструментом для показу конкурентної ситуації. Візьміть Pinterest; наприклад, на малюнку ми бачимо конкурентний ландшафт із прицілу двох головних пріоритетів споживача; намір і час.

4 продукт:

Демонстраційні програми говорять навантажувачем, ніж колоди. Інвестори люблять бачити або торкатися продуктів, щоб оживити їх. Чим більше інформації ви можете надати, тим краще. Якщо ви перебуваєте на початковій стадії, корисні каркасні рамки, детальна дорожня карта або навіть макетні ескізи. Не потрібно бути ідеальним; ви просто повинні показати, що це працює.

5 бізнес-модель:

Особливості бізнес-моделі є ключовим фактором при розгортанні інвестицій. Це допомагає VC зрозуміти, як ви думаєте про позиціонування, розвиток та масштабування бізнесу. Окрім очевидного

хто споживач,

як ви потрапляєте до цього клієнта,

скільки вони заплатять за вашу послугу,

як довго вони будуть користуватися послугою чи продуктом,

Інвестори хочуть дізнатись про те, як ви плануєте збільшити свій дохід. Будьте готові детально обговорити свої припущення та гіпотези. Такі питання, як ціна придбання клієнта; Це змішано? За каналом? Кошторис чи фактичний ?; є загальними. Вам слід очікувати запитань щодо доходу, цін, економіки одиниць, продажів клієнтів, а також конвеєра та моделі розподілу. Розбийте основи, але будьте відкритими для різних перспектив.

За межами колоди, інвестори можуть вимагати детальної фінансової інформації в міру зростання відсотків. Важливішим за реальні цифри є думка про хитросплетіння компанії, а також очікування майбутнього розширення. Інвестори будуть шукати припущення щодо зростання та швидкості спалення. Зазвичай можна очікувати запитів на фінансові моделі, звіт про прибутки та збитки, баланси та таблицю капіталізації.

6 команда:

Ваша команда настільки ж важлива, як і сама компанія. Підкресліть засновників та членів керівництва наборами навичок та відповідними знаннями за допомогою біографій та фотографій. Розкажіть, чому це найкраща група для реалізації бачення. Корисно підготувати кілька посилань і бути готовим зробити презентації, якщо про це попросять.

7 фінанси:

Крок – це угода. Не стримуйтесь на окресленні обсягу та умов угоди, особливо щодо залученої суми, процесу до наступного збору коштів та очікуваного часу виведення готівки.

8 додаток:

хороший крок – це збалансування рівня деталізації. Поділіться достатньою інформацією, щоб продовжити розмову та досягти критичних моментів, не заважаючи інвесторам деталями, які відволікають від історії. Протягом усього процесу збору коштів корисно мати додаток, щоб відповісти на найпоширеніші запитання.

Щасти!

#venturecapital # підприємництво # бізнес

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/pitch-perfect-8-components-great-vc-simon-olson/.

Simon Olson люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: