Вправи в інновації №4: Повністю протестуйте прототипи перед запуском

У цьому продуманому експерименті спробуйте уявити собі всі способи, як клієнти могли неправильно використовувати ваш товар. Дійсно відпустіть свою уяву, і цього все одно може бути недостатньо.

Іноді клієнти не знають правди, але інколи вони не можуть відповісти правдиво. Ідеальний приклад – компанія, з якою я познайомився, створила геніальний спосіб переробки води з гарячих душових у домі. Система замкнутого циклу зменшила споживання води на душ до 90 відсотків та зберегла енергію, необхідну для нагрівання води, до 80 відсотків, заощадивши тисячі доларів на домогосподарство на комунальних витратах, одночасно зменшивши навантаження на рівень води у світі. Це було безпрограшним рішенням для споживачів та для планети.

Проблеми почалися після розгортання. Клієнт почав повертати системи і скаржитися, що фільтри для води не працюють. Після дорогих розслідувань та тестування фільтрів вони виявили, що значний відсоток клієнтів використовував душ як пісуар. Жоден замовник не визнав, що в цьому проблема. Вони не могли змусити себе визнати.

Компанія все ще функціонує, і фільтри були широко перероблені за величезні витрати. Вам потрібно залучати антропологів на кожному етапі – від проектування до тестування гіпотез до розгортання.

Навіть якщо це сповільнює час виходу на ринок, краще з’ясувати, що може піти не так, перш ніж у вас криза.

Зверніть увагу на вправу No5.

Ps. Завантажте повну статтю тут Ds.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/exercises-innovation-4-fully-test-prototypes-magnus-penker/.

Magnus Penker люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: