Завіса і чоловіче мислення !!

В п’ятницю вдень, Нусрат; один з наших колег поспішно приєднується до нас. Швидко виправдовуючи себе, щоб змінити своїх Абаю та Накаб на салвар та Курту. Вона сперечається з кредитною командою у випадку позики клієнта. Замовником обговорення є 25-річна дама, яка вимагає фінансування для розширення бізнесу з дизайну моди. Працюючи вдома та займаючись процвітаючим бізнесом, відвідуючи будинки своїх клієнтів для продажу та обговорення, вона змогла побудувати бізнес із річним оборотом 20 лаків за 2 роки. Кредит побоюється здатності дами та розуміння бізнесу; і Нусрат ефективно представляє її справу. Це постійний бій за сотні Нусратів, щоб демістифікувати концепцію чи уявлення про те, щоб одягатися певним чином, не обов’язково означає не розумних, непрофесійних чи непрозорливих!

Хто ми і що можемо зробити, чи це відбивається на тому, що ми одягаємо? Або ми стереотипно узгоджуємо особистість та професію з певним дрес-кодом. І роблячи цей крок далі, ми фактично пов’язуємо здатність людей мислити, а їх світогляд пов’язаний із дрес-кодом, якого вони дотримуються.

Насправді багато хто має стабільний професійний та соціальний, або, можна сказати, ліберальний світогляд; але залежно від соціально-економічного класу та релігійних впливів у суспільстві вони існують; їх вбрання диктується. Одяг не є обов’язково відображенням їхньої особистої особистості, ідентичності та соціальних переконань. Однак для деяких це так. Соціальний та професійний світогляд відрізняються від релігійних переконань.

Будучи інженером, я б подивився на це математично. Освіта, засоби масової інформації та суперечки з групами однолітків та випадки, які ми підсвідомо поглинаємо, працюють як каталізатор ваг у рівнянні; тоді як суспільство, традиції та вірування виступають як обмеження в рівнянні. Однак найголовнішим є змінні в рівнянні. Сміливість, надія, честь і рішучість, окрім інших, на мій погляд – це чотири змінні, якими володіє людина. Яким був би результат рівняння; це особистість особистості.

Чотири змінні. Сміливість, надія, честь і рішучість – це як 4 осі куба; з особиною, яка плаває в кубі, намагаючись отримати стабільне положення. Однак, як і в будь-якому складному рівнянні, тут існує автоматична кореляція між змінними. З плином часу змінюються не тільки каталізатори, але й сама змінна, що впливає на кінцевий результат, який ми називаємо ідентичністю та особистістю людини.

Але не лише інші піддаються цьому обумовленню. Це ми також, як правило, використовуємо багатовимірне рівняння і на основі дрес-коду судимо про світогляд, віру, інтелект та здібності людини.

Як сказано; відстань між тим, чого хочеш, і того, чого боїшся, дуже мала; однак перший крок до того, що хочеться, – це довжина милі. Боїться критики обмежень; і низька мужність; з надією, яка є далеким міражем, багато хто не переступає прірву першого кроку до бажаного.

Для таких людей, як Нусрат, не лише для багатьох є визначення кінцевої мети, оскільки кінцева мета завжди ілюзорна; також складно знайти шаблон у пробілі, що визначає шлях до кінцевої мети. Ті, хто справді розуміє модель; кризи перетинають суперечки та перешкоди, впевнено орієнтуючись по черзі. Для них це не перегони – але марафон і відстань, яку потрібно подолати, досить велика, щоб подолати покоління. Однак все це має вартість; для досягнення кінцевої мети потрібно зробити менші жертви – дрес-код, і одяг, можливо, може бути лише однією з них.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/veil-male-thinking-ashish-desai/.

Ashish Desai люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: