Здійснення успішного переїзду за кордон з дітьми

Переїзд до нової країни з дітьми

Зробити вибір для переїзду за кордон є важливим рішенням для кожного, але якщо у вас є діти, які будуть робити переїзд разом з вами, процес еміграції може стати ще більш страшним. Переваги життя за кордоном у будь-якому віці величезні; однак діти часто відчувають труднощі, бачачи захоплюючі частини такої можливості, стикаючись із втратою знайомих місць та друзів, які залишаться позаду. Забезпечення успішного переїзду за кордон для всіх членів вашої родини потребуватиме значної підготовки до дати виїзду.

Майте на увазі одне ключове: вік ваших дітей відіграватиме важливу роль у тому, як ви готуєте їх до переїзду та якою буде їх реакція на думку про виїзд з рідної країни. Незважаючи на інше, немовлят і малюків напрочуд легко підібрати та переїхати в іншу країну; дотримуйтесь свого розпорядку дня, і вони можуть навіть не помітити різниці. У дітей молодшого шкільного віку, швидше за все, виникнуть запитання, але ця вікова група легко адаптується до зміни школи та пошуку нових друзів; ці молоді люди також можуть легко здобути нову мову, якщо ви переїжджаєте до країни з іншою рідною мовою.

Проте підліткам і підліткам може бути складніше пристосуватися до ідеї пересування на борту. До цього віку їхні дружні стосунки стали більш конкретними, і особливо підлітки не зможуть вивчати нову мову з легкістю своїх молодших братів і сестер. З дітьми цієї вікової групи зосередьтеся на тому, щоб продавати їм позитивні сторони переїзду, а також вживати заходів, щоб забезпечити їм підтримку зв’язків зі своїми друзями у рідній країні. Якщо ваші діти близько закінчують середню школу і вкрай проти виїзду з рідної країни, ви можете розглянути можливість відстрочки переїзду на пару років або дозволити їм залишитися з близьким членом сім’ї.

Незалежно від віку ваших дітей, ви можете вжити заходів як до, так і після виїзду за кордон, щоб зробити зміни більш плавними для наймолодших членів вашої родини.

Перед тим, як від’їхати

Чим старші ваші діти, тим більше вам потрібно буде заздалегідь підготуватися, щоб зробити їх досвід проживання за кордоном позитивним. Ваше захоплене ставлення під час підготовчого процесу може мати вирішальне значення для того, щоб ваша сім’я була так само схвильована переїздом, як і ви.

Залучайте своїх дітей до процесу планування

У вас може виникнути спокуса спланувати свій переїзд, не порадившись – і навіть не повідомивши – своїх дітей до наближення дати вашого переїзду, щоб зменшити тривогу протягом попередніх тижнів та місяців. Однак більшість експертів сходяться на думці, що залучення ваших дітей на всіх етапах процесу є ключовим фактором для того, щоб допомогти їм адаптуватися, переробити негативні емоції та прибути до вашої нової країни з позитивним настроєм. Читання книжок із картинками з дітьми молодшого віку про процес пересування може бути корисним; старші діти можуть брати участь у дослідницькому процесі у вашій новій країні. Вислухайте та розгляньте будь-які проблеми, що виникають на цьому етапі. Де це можливо, дозвольте своїм дітям брати участь у процесі прийняття рішень; це може допомогти їм інвестувати в рух, а не відчувати, ніби вони не мають права приймати рішення.

Уважно розгляньте варіанти своєї освіти

Вибір правильної школи для ваших дітей повинен бути одним із ваших пріоритетів під час підготовки до переїзду, і заздалегідь ретельне дослідження має вирішальне значення. Одне важливе рішення, яке вам доведеться прийняти, стосується шкільної мови викладання. Якщо ваші діти молоді, а ваш переїзд постійний, розгляньте школу з викладанням на місцевій мові, щоб зробити процес інтеграції до своєї нової країни ще більш плавним. З іншого боку, для дітей старшого віку або коли переїзд тимчасовий, кращим варіантом може бути вибір міжнародної школи, яка пропонує ту саму мову та подібні навчальні програми, що й у поточній школі ваших дітей. У будь-якому випадку, пошук думок та інформації у інших батьків-емігрантів у соціальних мережах може бути корисним для ознайомлення з усіма вашими варіантами.

Допоможіть своїм дітям попрощатися

Незалежно від того, чи є ваш переїзд постійним чи тимчасовим, важливо дозволити своїм дітям прощатися з людьми, про яких вони піклуються у вашій країні. Такі прощання можуть допомогти позначити перехід і полегшити їм нове життя в новій країні. Подумайте про планування вечірки на виїзд і попросіть своїх дітей обмінятися пам’ятками, такими як фотоальбоми або браслети дружби, зі своїми друзями.

Як тільки ви прибудете

Належна підготовка – це лише частина успішного переїзду за кордон з дітьми. Опинившись у своєму новому домі, обов’язково уважно стежте за тим, як вони пристосовуються – і зробіть свою частину допомоги своїм дітям процвітати у вашій новій країні.

Зробіть свій новий дім за кордоном знайомим

Створення наступності у вашому новому домі важливо, незалежно від того, чи дитині виповнилося два роки. 12. Знайомі предмети з дому, такі як опудала тварин або фотографії, можуть допомогти їх новій кімнаті почуватись комфортно і знайомо. Якщо можливо, візьміть із собою пару предметів у багажі, щоб вони моментально відчули себе як удома, не чекаючи прибуття ваших відправлених речей.

Наведіть приклад

Інтеграція в нову країну та громаду важка в будь-якому віці. Зокрема, якщо ви вирішили переїхати за кордон з робочих причин, у вас може виникнути спокуса уникнути адаптації до культури та мови вашого нового дому. Однак наполягання на цьому може полегшити вашим дітям робити те саме. Наведіть приклад і дайте своїм дітям побачити радість і здивування, які може надати ваша нова країна.

Вигоди від їхньої нової культури можуть бути величезними – від надання їм цінних мовних навичок до більш широкого розуміння світу. Незважаючи на те, що проблеми виїзду за кордон з дітьми також можуть бути значними, вжиття заходів для підготовки вашої сім’ї до переїзду заздалегідь – і пильна увага до потреб ваших дітей протягом усього процесу – може допомогти кожному члену вашої родини скористатися довгостроковим переваги часу, проведеного за кордоном.

Оригінальна стаття: InternationalCitizens.com/moving-abroad/with-children.php

Пов’язані:

Остаточний довгостроковий список упаковки

Підготуйтеся до виїзду за кордон

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/making-successful-move-abroad-children-joe-cronin/.

Joe Cronin люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: