Маркетинг – це найбільший вид мистецтва для цілого покоління

У 1999 році Samsung випустив перший телефон із вбудованою камерою. У 2004 році Facebook дебютував. Через рік запустили You Tube, а в 2010 році Instagram ожив. Решта – це історія …

Митець у всіх нас пробудився, і дивовижна технологія, яка знаходиться в наших руках, зробила фотозйомку, зйомку, монтаж та націлювання на нашу аудиторію частиною того, як ми продаємо себе на ринок. Нова маркетингова кампанія iPhone стосується дивовижної фотографії та нічого спільного з тим, щоб бути комунікаційним пристроєм. Це допомагає вам бути художником.

Наймолодше покоління (Gen Z) прийняло думку, що особисте брендування є основною частиною їхнього життя.

Отже, ми тоді всі художники?

Ну ні, зрозуміло, коли ми бачимо тих людей, які мають справжнє «око» для створення вмісту, і тих, хто цього не робить.

«Зміст» з точки зору відео, фотографії та копії, яка все це підтримує, відрізняє тих, хто є художниками. Ті з нас, хто може зробити гарну фотографію, використовуючи всі доступні фільтри, і мати кумедну хитрість, може подумати, що ми суперкваліфіковані, але в ній є набагато більше, ніж на перший погляд

Оскільки платформи соціальних медіа перетворилися як на персональний бренд, так і на оплачувані маркетингові повідомлення, нам довелося адаптуватися як бізнес, щоб охопити це, не потрапляючи в особисті канали людей із поганим вмістом і важкими повідомленнями про продаж.

Підприємствам завжди доводилося пристосовуватися до мінливих ринків, але зараз у нас є найкмітливіше, цинічне, швидке та багатолюдне місце на ринку.

Вражає те, наскільки цілеспрямований бізнес може бути зі своїм маркетингом. Можливість розміщувати свої повідомлення перед дуже конкретним клієнтом у певний час, коли вони, найімовірніше, будуть взаємодіяти з брендом. Значна частина маркетингового успіху базується на даних та роботі з алгоритмами.

Отже, маркетинг зараз більше наука, аніж мистецтво?

Багато підприємств наймають команди людей для перегляду даних, алгоритмів та безлічі інформаційних панелей, які відстежують кожну взаємодію. Я знаю, тому що ми найняли безліч дуже розумних людей, щоб зробити це у нашому бізнесі, і це мало зміну.

То де ж мистецтво у всьому цьому?

Ми навіть не могли б стати ефективними, якби не мали правильного вмісту. Ми використовуємо його для розповіді своєї історії та взаємодії з аудиторією. Нам потрібно створювати, редагувати та замовляти кожен вміст відповідно до платформи та аудиторії. (Ми використовуємо близько 22 платформ для всіх наших брендів).

Ми використовуємо близько 26 різних творців вмісту протягом наших заходів протягом року, а також використовуємо вміст, створений гостями та членами команди. Ми беремо цей вміст і редагуємо, вирізаємо та створюємо те, що потрібно для кожного пункту призначення або конкретної діяльності. Ми спілкуємось із понад 50 різними національностями, з якими нам потрібно взаємодіяти, протягом 6 секунд.

У цьому створенні вмісту полягає талант. Незалежно від того, наскільки якісне обладнання, вам потрібно мати художника, який зможе зафіксувати те, що потрібно. У нас надзвичайна кількість вмісту, який каталогізується та використовується протягом року.

Автентичність – це актуальне слово, і змінювати зміст та стиль надзвичайно важливо для залучення молодої аудиторії. Вони хочуть «вірити» у вміст і не відчувати, що їх продають (можливо, вони вважають за краще, щоб на них впливали?)

Ваша історія та етичні погляди важливі, тому переконайтесь, що ви можете показати „за кадром” та оживити культуру своєї компанії, стає все більш важливим.

З неймовірно швидкими темпами змін у поведінці споживачів зростає потреба розвивати ці таланти. Як і більшість художників, потрібні роки навчання, щоб по-справжньому відточити свої вміння. Чудова новина полягає в тому, що більшість молодих людей створюють контент з 5-ти років, і тому, коли вони потрапляють до нас, у них є добрі 15 років.

Деякі робочі місця, які підтримують молодих людей на перших робочих місцях, просто не існуватимуть через 15 років. Зі зростанням набряку AI на горизонті та зростаючою автоматизацією робочих місць це означає, що нам потрібно починати інвестувати в майбутнє нашого працюючого ринку та адаптуватися до навичок, культурних та соціальних змін, що стоять перед ними.

Маркетинг і надалі підтримуватиме художників у майбутньому, і я не уявляю, що AI зможе вловити емоції та залучення, які може талановитий творець вмісту.

Отже, нам завжди будуть потрібні ці художники в будь-якому бізнесі, який продає товар, і тому нам потрібно інвестувати в їх майбутнє.

Ми вирішили зробити саме це. Ми прагнемо інвестувати у розвиток молодих творців контенту, і я був вражений підтримкою, яку нам запропонували. Від пропозицій наставника корабля, що летить на високошвидкісних безпілотниках, до основ використання обладнання на снігу чи під водою.

Хочете взяти участь? Тоді зв’яжіться або просто поділіться цим відео, і, сподіваємось, інші компанії зроблять те саме і інвестують у майбутнє.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/marketing-greatest-form-art-generation-barry-gifford/.

Barry Gifford люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: