Мета лідерства

Керівники задають питання. Вони викладають питання. Вони створюють дискусію. Вони перекладають тягар вирішення проблем на своїх співробітників. Вони створюють складні цілі та притягають людей до відповідальності.

Я вважаю, що мета керівництва – пришвидшити, наскільки швидко вони можуть отримати доступ до того, що знають інші люди, а потім довести це до виконання як елемент конкурентної переваги. Керівництво з високим впливом знає, як використовувати енергію мозку в організації.

Думайте питаннями, а не відповідями, щоб стимулювати нелінійне зростання. Які ключові підходи до цього? Один із випробуваних і вірних підходів – це думати і оперувати питаннями. Чому? По-перше, отже, члени вашої команди беруть участь у вирішенні проблем, а не просто слухають «керівника мудреця», який пояснює, що таке рішення, і потребує лише їхнього персоналу для тактичного виконання. Два, щоб ви могли скористатися досвідом, уявленнями, творчістю та інтелектом вашої команди.

Керівники формують питання або завдання, ставлять питання, а потім беруть участь у дебатах своєї команди. У міру дебатів лідери слухають і використовують це прослуховування, щоб направити дискусію на глибші рівні, які створять найкращі уявлення та ідеї. Побічним продуктом дискусії є різні, інтерактивні та динамічні уявлення. Ці ідеї можна поєднати по-новому, щоб створити нові рішення старих або нових проблем та цілей. Це стандарт лідерської компетентності. Це ми, а не я.

Ви коли-небудь ходили до свого начальника і просили більше ресурсів, щоб виконати завдання? Звичайно, це природна рутина більшості організацій. Однак керівники рівня С шукають людей, які зможуть досягти більшої продуктивності завдяки меншій кількості ресурсів, не більше. Вони шукають нелінійного зростання. Єдиний спосіб зробити це – навчитися використовувати мозок та креативність кожного в команді як для ідеї, так і для її реалізації як конкурентну перевагу.

Дослідіть глибокі дебати. Отже, задайте питання. Сприяти дебатам. Копніть глибше у вправі дискусії. Дізнайтеся, як сприяти конструктивним дискусіям, прийняттю рішень та постановці цілей. Індивідуальних учасників часто підвищують до лідерських якостей, оскільки вони є найяскравішими цибулинами, і завдяки цьому схваленню вони схильні дивитись на всіх інших як на послідовників, які є лише трохи тупішими, трохи менш яскравими. Це найбільша помилка, яку робить керівництво, і саме тому рівень IQ організації недостатньо використовується.

Вгадай що? Якщо лідери хочуть нелінійного зростання та більшої рентабельності, саме таке розуміння того, що розумні ідеї існують у лідера, є саме тим, що потрібно змінити. Керівники повинні знаходити блиск у своїх співробітниках, витягувати його, здійснювати і тренувати, щоб він був зосереджений на цілях та проблемах компанії. Їм потрібно зняти страх, який, як правило, пронизує організаційну культуру. Я говорю про страх запропонувати радикальне рішення, страх невдачі, страх сумніватися у владі, страх навіть говорити.

Вийміть Страх. Страх пронизує організаційну культуру, і працівники цим гальмуються. Він різниться лише за ступенем, але він завжди підстерігає і присутній у всіх організаціях. Керівники розчищають шляхи до відкритого спілкування. Вони дозволяють не погоджуватися; дискутувати і ставити під сумнів, якщо це конструктивно і відповідає цілям компанії, її баченню та бренду.

Зрушення тягаря та підзвітності. Переклад тягаря вирішення проблем на працівників – на “Ми”, а не на “Я” – це те, що робить керівництво. Зміна складається з двох частин: одна, IQ команди використовується для створення ідей, стратегії та тактики для створення конкурентних переваг, а дві, команда або конкретні члени несуть відповідальність за виконання (не лише за ідею чи стратегію).

Якщо керівництво зможе діяти в цих сферах поведінки і по-справжньому втілювати ці принципи у своїй повсякденній діяльності, їх співробітники зможуть розкрити свою творчість та ідеї для потреб організації, їх використання зростає, і вони сприяють більшій продуктивності , саме так організації створюють нелінійне зростання.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/20140922201738-9243564-the-goal-of-leadership/.

Mark Hempel люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: