Моя дорадча роль щодо правдивості: Революція в екосистемі споживання цифрових медіа

Якщо протягом останніх двох років вас не секвестрували, ви, напевно, помічали, що незмінні публічні записи про технології розподіленої книги на основі консенсусу (BLOCKCHAIN) захопили світ. Їх відповідні програми в усіх галузях, які ви можете собі уявити, зростають безпрецедентними темпами, і порушень існує безліч.

У той же час криптовалюти, побудовані поверх блокчейну, вибухнули. Існують тисячі токенів, сфокусованих та оптимізованих для конкретної корисності, продуктивності та галузевої вертикалі, що є ще одним виміром порушення. Це має глобальне регуляторне та економічне значення в кожній країні, штаті та навіть місцевих юрисдикціях. Тільки для того, щоб відчути вплив, ICO (початкові пропозиції монет) в останньому кварталі 2017 року випередили традиційний венчурний капітал у 16 разів, залучивши більше 3 млрд доларів США! Це шалено швидкий темп, і для тих з вас, хто брав участь у грі .com буму, цей масштаб легко в 10 разів перевищує його величину.

Який дивовижний час залучення ринку

Провівши останні два десятиліття своєї кар’єри, впроваджуючи інноваційні медіа-технології та будуючи успішний бізнес, пов’язаний із медіа, у стартапах та компаніях із 50-ти компаніями, отримані знання та досвід відкрили мені надзвичайні можливості для запуску ініціатив у цьому новому середовищі.

Ось чому – коли Verasity звернувся до мене, щоб приєднатися до їх дорадчої ради – я не подумав двічі. Уявіть, платформа блокчейн-рішень для шахрайських переглядів оголошень, надвисокопродуктивний маркер для безпечних і негайних мікроплатежів, управління динамікою фіскальної та грошово-кредитної політики на токен утиліти, а також моя улюблена частина, що доводить це все до користь від перегляду споживачів цифрових медіа. Хтось не міг розробити кращих можливостей, чистої синхронності.

Що задумав Verasity? Перевірте це ТУТ!

Verasity обіцяє революціонізувати екосистему спільного використання відео за допомогою своєї нової, руйнівної платформи, яка винагороджує громаду за їх участь у роботі сайту для обміну відео. Правильно, чим більше ви переглядаєте, тим більше система, що працює на блокчейні, винагороджує вас токенами VERA. Використовуючи розумні контракти на блокчейні, вони створять методи для творців контенту, щоб пришвидшити ріст свого каналу за допомогою механізмів краудфандингу спільноти через токен VERA. Ви можете собі уявити, ЩО ГЛЕДАЧИ вирішують, яких пілотів вони хочуть фінансувати, або які серії вони хочуть повернути!

Але як щодо підроблених поглядів?

Це вже не буде проблемою. Завдяки Verasity Proof-of-View (POV): tm: незмінні загальнодоступні записи переглядів реклами, тепер рекламодавці можуть залучати споживачів та компенсувати їм безпосередньо увагу за їхню увагу, не боячись ботів чи фальшивих поглядів. Поки ми вирішимо це, давайте вирішимо особистість та конфіденційність даних, передавши контроль глядачам, щоб вони вирішили, якою інформацією вони хотіли б поділитися про себе та свої інтереси, і отримали пропорційну компенсацію.

Очікувати!

Як керівник відділу технологій, бізнесу та організації, я буду підвищувати рівень довіри та строгості у всіх видах діяльності, переконуючись, що ми відповідаємо очікуванням того, що медіа-індустрія очікує від компанії, що працює на блокчейні, що скорочує відстань між творцями вмісту та споживачів.

Мій прихід до Verasity відображає, як світи медіа та блокчейну розвиваються разом, щоб створити більш привабливу та вигідну медіа-екосистему. Це буде дивовижна їзда!

Будьте в курсі подальших подій тут: https://verasity.io/

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/my-verasity-advisory-role-revolutionizing-digital-media-scott-brown/.

Scott Brown люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: