“На ринку немає матеріалів, складніших за прощання”

Сьогодні і після більш ніж 3,5 років чистого божевілля, я оголосив, що збираюся залишити Formlabs, щоб знову загубити себе в нових (рекламних) заходах. Перш ніж зануритися назад у захоплююче “невідоме”, я хочу висловити щось, що йде від мого серця, але належить усім вам:

= Ви довели, що “один – це все, і все – одне”. Будь то член команди продажів або агент з обслуговування клієнтів, інженер, графічний дизайнер, менеджер ключових акаунтів, або рекрутер, менеджер по операційній та поп-службі або бухгалтер, генеральний директор, розробник бізнесу, маркетолог, клієнт, партнер, постачальник – ми граємо однаково цінні ролі в цій місії. Найголовніше, ви довели, що спільною роботою ми досягаємо нових вершин, ми надихаємо інший – ми зростаємо і «змінюємося».

Ми формуємо себе і формуємо одне одного. Наші продукти, наші рішення та наші дії не просто порушують та надихають, але й трансформують спосіб інновацій у всьому світі. Крім того, промислова революція, яку ми сьогодні розпочинаємо, зрештою формує завтрашній день наступних поколінь. Це змушує вас та вашу взаємодію стати важливою речовиною, яка відокремлює минуле від майбутнього.

Ми завжди повинні процвітати, щоб ви та ваші сім’ї пишалися нашою компанією, нашими внутрішніми цінностями та нашим відчутним, стійким впливом. Я твердо вірю, що ця “платформа” була, є і повинна завжди процвітати, щоб залишатися інкубатором та прискорювачем для таких виняткових “агентів змін”, як ви.

Дивлячись заздалегідь на те, що станеться в 2019 році, я більш ніж впевнений, що ракетний корабель, який ми всі побудували разом, рухається правильним шляхом. Я маю цю впевненість, бо бачу, що ви новатор. Бачу, ти вигадуєш. Я слухаю, як ви захищаєте наших клієнтів. Я скуштував солодкувато-солону пристрасть, яку ви вкладаєте, щоб змусити Formlabs та один одного процвітати.

Як на мене! Спочатку я прийшов у Formlabs, щоб домовитись про кілька процентних пунктів із запасом для моєї дистриб’юторської компанії. Натомість ви всі змінили моє життя найбільш позитивно. Я можу щиро сказати, що я так багато навчився від вас за всі ці бурхливі роки, і я не можу словами описати, наскільки я гордий і вдячний за ту дивовижну поїздку на американських гірках, яку ми провели разом.

“Продовжуй розміщувати WE перед I”

Далі,

Михайло Соркін

Керуючий директор Formlabs Europe

#formlabs #europe #milestone #writinghistory #LeadingTheIndustry #WeBeforeTheI

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/material-out-market-harder-than-saying-goodbye-michael-sorkin/.

Michael Sorkin люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: