Побудова Концепція стійкості на перший план

Побудова концепція стійкості на перший план

Новий стандарт, що діє з 1 січня.

Європейська Директива 2010/31, яка вимагає, щоб у новобудовах споживалося майже нульове споживання енергії з цього часу до 31 грудня 2020 року, закликає держави-члени підготуватися до реалізації цілей nZEB. Люксембург, піонер цього законодавства, з 1 січня 2017 року робить пасивний, стійкий будинок стандартом будівництва. Які відмінності між цим будинком та будинком з низьким енергоспоживанням? Деталі з Crea Haus Constructions S.A.

Ми вже знали про будинок з низьким енергоспоживанням. Відтепер будинок nZEB (Майже Нульова Будівля Енергії) став будівельним стандартом і повинен відповідати ще вищим рівням критеріїв стійкості. Нові розробки відзначають цей стандарт, який є більш гнучким та вигідним для майбутніх власників будинків та будівельників.

Більш гнучкі критерії …

Для будівництва будинку в 2016 році напрямний аспект був визначальним фактором. Максимально можлива площа засклених поверхонь повинна бути звернена на південь, має бути тепла підлога, квадратний архітектурний дизайн … Так багато критеріїв, які настільки несприятливі для багатьох. «Клієнт не міг будувати на землі, яку обрав. Насправді, у великій кількості сіл чинний PAG [загальний план розвитку] забороняв плоскі дахи, і неправильний напрямний аспект може взагалі перешкодити реалізації проекту “, пояснює Річард Тібо з” Креа Хаус Конструкційс “(який вже був Люксембург протягом 26 років). Аспект, затінення та площа поверхні вітру: якщо б не пощастило, з неправильним напрямним аспектом, будівництво було б неможливим. «Відтепер, навіть якщо ділянка не вийде в правильному напрямку, будівництво все одно буде можливим. Поміщики отримують вигоду, і це врешті-решт сприятиме зменшенню поточної проблеми дефіциту земель під будівництво ”.

Тож у 2017 році все буде інакше. Коефіцієнт сонячної енергії також має менший вплив на загальний будівельний проект, хоча ми все одно можемо віддати перевагу південному аспекту. «Ідея полягає в тому, щоб запропонувати ті самі умови прийнятності для будинків, що будуються в долині або в місті, як і в сільській місцевості. Наприклад, у Нойдорфі деякі ділянки вже не можна було забудувати, оскільки було неможливо виконати необхідні стандарти », – пояснює Серж Фабер, менеджер Convex і заступник голови Fédération de consoillers et certificateurs énergétiques [Федерація енергетичних радників. та сертифікатори]. Так само тепловий насос більше не буде обов’язковим. “Тепер можна опалюватись за допомогою газу, коли один поєднує радіатори з сонячними панелями для гарячого водопостачання та механічну вентиляцію з подвійним потоком”.

І корисно для всіх спеціалізованих професій

Нові будинки також будуть простішими в плануванні. З точки зору розробника, ці нові стандарти – це добре. «Все це корисно для нас, оскільки реалізація проектів стала дуже складною і дорогою. Було зазначено, що законодавчі акти, введені в дію в 2008 році, зайшли занадто далеко, і що прибутки були не такими значними, як очікувалося. Як правило, доводилось чекати багато років, щоб повернути інвестиції », підтверджує Річард Тібо. Виправлення в новому стандарті набагато краще відображають реальність. І всі різні галузі цього сектору цим задоволені. “Для архітекторів та всіх спеціалістів-інженерів це стало справжнім головним болем!” З архітектурної точки зору, справи теж інакші. Хоча будинок у формі куба будувався у великих обсягах, «що сподобалось не всім», OAI [Наказ архітекторів та інженерів-консультантів] відстоював імператив більшої архітектурної гнучкості при будівництві будинків. І зараз ми спостерігаємо повернення скатного даху. Концепція будівництва nZEB дозволить майбутнім покупцям мати більше свободи фантазії та спроектувати будинок своєї мрії.

Дешевший будинок

Цей стандарт не тільки вирішує більшість проблем, з якими стикаються, але і дозволяє знизити витрати на будівництво. «Що стосується нових проектів, нам вдалося знизити ціни на 5–6% між 2016 і 2017 роками, оскільки весь блок є більш згуртованим з точки зору аспекту та ізоляції», пояснює Девід Пінто, директор департаменту житлового будівництва в Crea Haus . Крім того, закон від 23 грудня 2016 року, яким вводиться сертифікація на стійкість житла та змінюється закон від 25 лютого, покликаний сприяти стійкості житла в Люксембурзі шляхом встановлення сертифіката «LENOZ» («Lëtzebuerger Nohaltegkeets-Zertifikat fir Wunngebaier ”[Свідоцтво про стійкість житлових будинків у Люксембурзі]). “Оскільки будівництво за стандартом nZEB є вимогою з 1 січня, допомога, яка раніше була пов’язана з енергетичними показниками будівель, насправді вже не існує”. І хоча ця сертифікація залишається необов’язковою, фінансова допомога для складання цього сертифікату стійкості все ж передбачена. А режим допомоги будинку PRIMe (MDDI) для будівництва нового житла базується на приблизно сорока критеріях системи сертифікації LENOZ. «Генеральним підрядникам потрібно проектувати житло відповідно до принципів сталого розвитку. Це передбачає, наприклад, використання вторинних матеріалів, співпрацю з компаніями, які мають певні сертифікати, а також постійну освіту та навчання ». Хоча ці матеріали тягнуть за собою вищі закупівельні ціни, можливість будувати по-іншому і там, де ви хочете, означає загальну вартість, яка нижча, ніж була на будівництво в 2016 році. Деякі заохочення для майбутніх власників будинків!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/construction-concept-sustainability-fore-thomas-gohm/.

Thomas Gohm люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: