Повторне використання даних: чи можете ви це зробити насправді?

Відповідь така: переважно ні. Причиною є: Загальні положення та умови.Нещодавно я був у цікавому семінарі в Мадриді, організованому BDVA – Асоціацією великих цінностей та представляв проект SSIX як 3rdPLACE, і зрозумів, що основною юридичною проблемою, пов’язаною з Big Data, є конфіденційність. Це, безумовно, велика проблема, але це не проблема. Перш ніж замислюватися про конфіденційність, вам слід подбати про щось на кшталт “Чи маю я дозвіл від джерела даних (повторного) використання цих даних?” Навіть якщо ви маєте справу з публічними даними, відповідь все одно буде Ні.

Нудно, але вирішально

Це питання, якого уникає значна частина з нас, але страшне те, що це роблять і юридичні хлопці. Я маю на увазі, досі жоден адвокат не сказав мені, що, наприклад:

Коли користувач видаляє твіт у своєму (або її) обліковому записі, Twitter хоче, щоб я видалив твіт, який я збираю з потокового API, того самого моменту.

Google Analytics не хоче, щоб я зберігав будь-які дані, які я отримую з його API звітів

Цього достатньо, якщо ви маєте справу зі створенням DMP (платформи управління даними).

(хороші?) новини

Мені було підтверджено, що ніхто не відповідає Загальним положенням та умовам, тому ми в хорошій компанії, і що в Італії ми приділяємо найбільшу увагу цьому питанню.

Як щодо вас? Ви чи ваша компанія звертаєте увагу на Загальні положення та умови, перш ніж збирати дані з джерела? Будь-який юрист у кімнаті? 😉

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/data-reuse-can-you-really-do-alessandro-arrigo/.

Alessandro Arrigo люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: