Починаючи з освіти та закінчуючи наданням медичних послуг, для забезпечення необхідності буде все, що потрібно для технічного інтерфейсу.

День інженера відзначається по всій земній кулі в різні дати. Однак в Індії інженерне співтовариство відзначає “День інженера” 15 вересня. 2018 рік є знаменним для цієї події, оскільки він відзначає 50-ту річницю Дня інженера в Індії. Також трапляється 157-та річниця від дня народження сера Мокшагундама Вішвешварая (також відомого як сер М.В.), який є одним із найвідоміших індійських інженерів усіх часів, і вшанування його пам’яті. Він був головним інженером, відповідальним за будівництво дамби Крішна Раджа Сагара в районі Мандя та системи захисту від повені в Хайдарабаді.

Інженери всього світу відіграють важливу роль у розвитку та економічному зростанні країни. Таким чином, важливо визнати їхній внесок та підтримувати мотивацію громади. Це також заохочує їх до інновацій та впровадження нових технологій, які приносять користь людству. Саме з цієї нагоди мені хочеться поділитися своєю історією як один (інженер).

Подивіться на моє життя як інженера та Течія

З самого раннього віку я цікавився технічною продукцією. Я любив виправляти речі. Для моєї мами це означало ламати речі. У мене досі є колекція старих пристроїв, які я виправляю у вільний час.

Коли я виріс, мій інтерес до інженерії набув глибшого обороту. Я любив будувати речі, особливо те, що робиться всередині машин та технічних продуктів. І удача, здавалося, була на мою користь, коли я очистив вступний іспит до NUS (Національний університет Сінгапуру). Я закінчив Нью-Йоркський університет за спеціальністю “Комп’ютерна інженерія” з неповнолітнім спеціалістом у галузі технічного підприємництва. У процесі я отримав можливість співпрацювати з різними технологічними компаніями. Я любив свою роботу і свою команду. Нам було байдуже, наскільки великими чи малими є наші проекти. Ми були щасливі, знаючи, що наші рішення допомагають світові стати кращим місцем для життя.

На мою енергію та драйв тимчасово вплинула новина про операцію на серці мого батька. Будучи в кінці прийому, я отримав власний досвід поганої системи надання медичної допомоги в нашій країні. До речі, історія мало чим відрізняється від інших народів. Медична інфраструктура та технології не приносять користі, якщо екосистема надання медичної допомоги є недоступною та відсталою. Маючи інженера, я вирішив припинити сварку і змінити ситуацію.

Божевільна ідея в поєднанні з пристрастю та завзяттям допомогла мені знайти технічно вирішене завдання у галузі охорони здоров’я, яке згодом породило OurHealthMate. В даний час я маю на меті вивести OurHealthMate на карту світу, особливо на арені споживчого та корпоративного охорони здоров’я.

Що змусило мене вибрати інженерну професію?

Ідея створення гаджетів, які є автоматизованими та дистанційно керованими, мене завжди заінтригувала. Вибір стає набагато простішим, коли в районі є добре оплачувана робота.

Навіщо світові потрібні інженери?

Зі збільшенням населення все вимагатиме технічного інтерфейсу для підтримки цих людей. Починаючи з освіти, сільського господарства, закінчуючи банківською діяльністю, страхуванням та медичним обслуговуванням, у кожній галузі будуть потрібні інженери.

Хто мій натхненник?

Моїм натхненником є і завжди буде леді Єва Лавлейс. Для тих, хто її не знає, вона є англійським математиком і письменницею. Вона була однією з першопрохідців / “матері” інформатики. Походить з родини поетів. Для її науки обчислення та висновки були нічим іншим, як хитромудрим і складним мистецтвом поезії.

Мене завжди захоплювало те, у що вона вірила, і те, чого вона досягла за своє життя. Особливо в той час, коли світ не був відкритий для ідеї «жінок-інженерів».

Чому я думаю, що важливо мати такий день, як “день інженера”?

Як інженер, я б сказав, “Настільки важливо, яким є старий монах для світу рому …. Тому дуже важливо “. Ми відзначаємо такі дні, як День захисту дітей, День вчителя, День батька та День матері, щоб згадати та визнати роль, яку вони відіграють у нашому житті. Наша вдячність є ознакою відповідальності, яку вони несуть за те, щоб зробити наше існування гідним. Подібним чином День інженера вшановує тих, хто провів чудову роботу в галузі, і заохочує інших, хто хоче піти тим самим шляхом.

(Погляди, висловлені тут, є моїми власними і їх не слід тлумачити як погляди будь-якого з моїх роботодавців / партнерів, теперішніх чи минулих)

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/from-education-healthcare-delivery-everything-require-abhinav-krishna/.

Abhinav Krishna люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: