Розробники блокчейнів: чи варто виходити на сушу чи в офшор?

Ця стаття була спочатку опублікована на Recruiter.com.

Blockchain привернув увагу світу, коли Біткойн, перша в світі децентралізована цифрова валюта, почав захоплювати заголовки новин. Однак з тих пір блокчейн виявився набагато більшим, ніж криптовалюти.

Як тільки підприємства усвідомили справжній потенціал цієї галузево-агностичної, децентралізованої, розподіленої цифрової публічної книги, попит на розробників блокчейнів різко зріс. З тих пір він тривав по висхідній траєкторії.

За даними Міжнародної корпорації даних (IDC), загальні глобальні витрати на блокчейн досягнуть $ 9,7 млрд до 2021 року. IDC також прогнозує, що до 2012 року чверть Global 2000 використовуватиме блокчейн для побудови цифрової довіри в масштабі. Корпоративні гіганти, такі як Barclays, Maersk та Samsung, вже впровадили або почали експериментувати з блокчейном, тоді як великі постачальники, такі як Amazon Web Services, IBM і Microsoft, зробили значні інвестиції в цю технологію.

Хоча попит на інженерів та архітекторів блокчейнів зростає в геометричній прогресії, просто недостатньо інженерів програмного забезпечення, які знають, що таке розробка блокчейн-додатків. Це ставить компанії, що прогресують, у зв’язку. Як ви можете створити додаток, що змінює гру, якщо ви не можете знайти потрібних розробників блокчейну? З чого взагалі починати шукати потрібні таланти на цьому ринку?

Коротка відповідь полягає в тому, що у вас є два варіанти: береговий або офшорний.

Офшор проти офшорних

Тисячі робочих місць, пов’язаних із блокчейном, чекають на заповнення по всій планеті, вам доведеться проявити креативність, щоб залучити розробників, особливо якщо ви шукаєте місцевих талантів. Розробники блокчейнів – це не ваші типові кодери, тому розміщення оголошення про роботу може бути недостатньо, щоб привернути їх увагу.

Більшість архітекторів блокчейнів є прихильниками розробки з відкритим кодом, а деяких навіть можна описати як “неолібертаріанців”. Багато розробників, які давно увійшли в гру, вже заробили багато грошей або заснували власні стартапи, що набагато важче їх залучити.

Отже, щоб отримати найкращі таланти у своїй організації, спочатку потрібно забезпечити, щоб бачення та культура вашої компанії відповідали їхнім. Якщо вирівнювання є, наступним кроком буде продати свою місію розробникам, де б вони не збиралися. Ви часто можете знайти їх в Інтернеті, у таких спільнотах, як Bitcointalk.org, Reddit або Slack. Можливо, вам також пощастить на місцевих зустрічах та конференціях, де підключаються професіонали блокчейну.

Існує також можливість інвестувати в навчання для підвищення кваліфікації існуючих членів команди. Цей підхід має додаткову перевагу у розвитку лояльності та збільшенні рівня збереження. Коли ви інвестуєте в співробітників, вони, швидше за все, інвестують у вас.

Якщо ви вирішите орієнтуватись на фрілансерів, такі сайти, як Toptal та Upwork, є гарним місцем для початку. Однак важливо бути старанним, якщо ви йдете цим шляхом. Багато шахраїв намагаються скористатися наявною нестачею талантів у блокчейні, тому уважно перевірте потенційних фрілансерів.

Коли ви не можете знайти найкращих талантів на місцевому рівні – або “на суші” – вам слід почати думати про аутсорсингових постачальників. Ряд постачальників талановитих блокчейнів у відомих технологічних центрах, таких як Україна та В’єтнам, пропонують послуги аутсорсингу та можуть допомогти у створенні надійних команд з розробки блокчейнів.

Однією з ключових переваг офшорингу вашого таланту блокчейну є той факт, що він може бути дуже економічно вигідним.

Вартість таланту блокчейн – офшорний та офшорний

Якщо ви хочете створити місцеву, наземну команду з блокчейну, вам слід спочатку врахувати, що ці розробники є фахівцями в тісній ніші. Це означає, що вони будуть одними з найдорожчих професіоналів на ринку технологій. Розробники блокчейнів можуть замовляти 200 доларів на годину і більше, а найдосвідченіші професіонали заробляють до 650 000 доларів на рік.

Якщо ви збираєте команду розробників для роботи над довгостроковим проектом, вам доведеться вкласти мільйони доларів для розробки, розгортання та обслуговування вашого додатка. Щодо нинішньої нестачі талантів, не видно кінця, тож ви також можете очікувати, що ці зарплати зростатимуть у геометричній прогресії протягом найближчих років.

Якщо ви вирішите працювати з офшорною командою розробників блокчейнів, ви можете розраховувати витратити значно менше. Наприклад, коли ви наймаєте розробників блокчейнів у Східній Європі, ви, швидше за все, будете платити лише 50–70 доларів на годину. Якщо ви працюєте з офшорною командою, яку створив відомий аутсорсинговий провайдер, ви також заощадите на накладних витратах, пов’язаних із людськими ресурсами, вигодами та іншими витратами.

Якщо у вас є ресурси, наймайте власних або наземних розробників блокчейнів, козирі керують офшорною командою. Однак у нинішніх кліматичних умовах просто проникнення розробників через двері може бути величезною проблемою. З цієї причини офшоринг завжди є варіантом.

Отримайте найкраще співвідношення від вашої команди підрядників

Якщо ви вирішите розпочати розробку блокчейн-додатків за допомогою відомого постачальника послуг аутсорсингу, я пропоную вам виконати ці кроки, щоб забезпечити успішні стосунки та зберегти якомога більше контролю над своїм проектом:

1 Ніколи не покладайтесь на свого постачальника одного – Він вимагає фізичної присутності!

Як говориться, “коли кота немає, миші будуть грати”. Якщо ви вирішили залучити постачальника аутсорсингу блокчейнів, виділіть ресурси для нагляду за проектом щодня. Відвідайте якомога частіше свою підрядну команду, щоб тримати людей мотивованими та дисциплінованими під час перевірки прогресу та перевірки доставки. Якщо ви не можете дозволити собі призначити менеджера проектів для нагляду за вашою командою розробників блокчейнів, шукайте постачальників, які надають для вас штатних менеджерів проектів.

2 Не поспішайте з процесом найму

Багато постачальників обіцяють надавати таланти на ваші важко заповнювані посади в приголомшливо короткі терміни, але важливо не поспішати, найнявши офшорну команду.

Переконайтеся, що ваш аутсорсинг залучає вас до процесу створення команди. Врешті-решт, це ваша команда, тому вам слід сказати своє становище щодо її складу. Ваш постачальник послуг може бути чудовим у наданні кандидатів, але ви повинні бути дуже виборчим. Зрозумійте, що кожен неправильний найм призведе до фінансових втрат, може підірвати моральний дух вашої команди та може значно уповільнити розвиток вашого проекту.

3 Уникайте силосів

Замість того, щоб ізолювати розробників, заохочуйте обмін знаннями та співпрацю між командами та між ними. Це дозволить вам сформувати колосальні знання, які не тільки допомагають проекту, але й можуть бути використані для розвитку ваших існуючих співробітників.

=

Найняти зоряних розробників та архітекторів блокчейнів буде важко, незалежно від того, де ви їх шукаєте. Вони знають, що користуються дуже високим попитом і можуть отримувати дуже високі зарплати; вони не настільки відчайдушно хочуть приєднатися до вашого проекту, як можуть бути звичайні програмісти.

Будьте сміливими і думайте нестандартно, коли вам потрібно створити команду талантів на блокчейні. Ваше терпіння і наполегливість окупляться.

Вам потрібна допомога в отриманні талантів розробників блокчейнів для розвитку вашого проекту? Не соромтеся зв’язуватися та контактувати зі мною зараз!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/blockchain-developers-should-you-go-onshore-offshore-potapenko/.

Vladimir Potapenko люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: