Серія WorkLife – я вчуся ходити … щодня

На сьогоднішній день мій найнавчальніший досвід спостерігав, як мої діти вчаться рухатись у просторі, повзати, вставати, потім злітати та йти пішки … і після цього стають цими впевненими дослідниками, які постійно розсувають свої межі та процвітають. Окрім буколічних поглядів спогаданих маминих очей, наповнених любов’ю. Це несе глибоке значення для мене, як для дорослого; щоб ніколи не переставати рости, процвітати і вірити, з хорошою дозою впевненості в собі та реалізму. Чи думає дитина, впавши десяток разів за одну хвилину; “ходьба не призначена для мене?” Ні!

Отже, чому, ставши дорослими, ми легко відмовляємося від мрій і планів? І чому невпевненість у собі вселяє крізь тріщини нашої впевненості?

Наукові дослідження серед дітей, студентів до молодих людей показують, що фактором, що відрізняє успішних людей, не є талант, інтелект чи середовище. Визначальним фактором є GRIT. Для пошуку фактів про GRIT ви можете переглянути цю розмову TED від Анжели Дакворт, яка відкриває очі.

Що означає пісок? Я твердо впевнений, що пісок буває стільки, скільки людей, залежно від нашого сьогодення, обставин та прагнень. Це не посібник з виховання дітей для виховання піщаних дітей (хоча я вважаю це важливим). Це, скоріше, розповідь про те, як я з’ясував відкриття GRIT та способи його зміни у вашому повсякденному житті, коли ви навмисно ставитесь до цього.

Моя версія GRIT – вибрати один-три нових проекти на квартал і процвітати в них. Щось нове, щось складне і де я можу збагатити свої мережі. На початку я не був навмисним щодо цього. Понаднормово я бачив закономірність і свою потребу рухатися до чогось нового, йти до нової мети.

Вигоди, які я отримую від цього, незліченні, і я вклав багато нового у свою щоденну рутину. Я виявляю, що коли я дозволяю собі час, простір та енергію зосередитись на новій темі, наполегливо розвиватися та вивчати її з нуля, всі інші аспекти у моєму житті отримують від цього користь. Я також вважаю настільки потужним перетинатися з людьми, яких я б ніколи не зустрічав.

Проект, що змінює життя, яким я займався 10 років тому, пов’язаний із моєю фізичною формою. Я бігав щодня, 5 км за 30 хв. Я робив це принаймні два роки. Кожного ранку о 7 ранку. Ніколи не вдосконалювався, ніколи не витрачав часу, щоб зрозуміти, чому. У якийсь момент я зрозумів, що дійшов до плато … і був там останні 20 місяців. Краще пізно, ніж ніколи. Я почав експериментувати і довідався про приголомшливі тремтячі тренування високої інтенсивності (HIIT). Вдома, 30 хв, матеріалу немає. Програми Beachbody, такі як Insanity, Asylum, TurboFire, змінили моє життя. Переїзди, про які я не думав, що моє тіло здатне виконати. Я релігійно дотримувався свого плану тренувань, незважаючи на все інше. До сьогоднішнього дня я якось залежний від вправ HIIT.

На моє велике здивування та задоволення, мій тренер познайомив мене кілька тижнів тому з новими тренуваннями Les Milles GRIT. Так! Він існує! Оглядаючись сьогодні, я дуже вдячний за цей проект, за який я взявся 10 років тому, тому що він навчив мене піску в тренажерному залі, а також зробив мене пізнішим за все інше в житті. Коли речі здаються занадто великими для обробки, я розбиваю це. Те саме, що я роблю, коли б’юся і дую в тренажерному залі … просто подумайте про свій наступний хід і наступний, по одній реп’яшці. Це справді працює. Ми знаємо, що наш мозок є нашим найкращим надбанням, яке відокремлює нас від решти видів.

Іноді мені краще вимкнути той мозок, який говорить мені, що це для мене занадто важко. Я дам. Не кидайте рушник, підніміть його, щоб витерти піт і рухайтеся далі.

Самодисципліна в основному є головним інгредієнтом піщинки. Коли ви берете участь у проекті, і ви відповідаєте за це. Ви робите це не для свого партнера, дітей, колег чи батьків. Тільки для себе, щоб йти своїми непереможними стежками. Для мене не має значення, чи я перший, чи мільйон людей на цій планеті взявся за цей проект. Для мене важливо, щоб моя подорож була насиченою, приємною та відчувала себе в ній добре. Зараз деякі проекти застрягли у мене і стали частиною мого життя. Деяким іншим я із задоволенням займався і через деякий час розлучився з ними. У всіх випадках різні переживання приносили нове відчуття сенсу та самосвідомості, супроводжувані ненаситною потребою в самовдосконаленні.

Отже, я переходжу до своїх абсолютно нових проектів цієї осені, пілотної серії LinkedIn, для якої я публікую ці статті. Я вчусь писати, вести блог, редагувати, оформляти та публікувати. Я також знову запускаю LeanIn Circle Luxembourg. І для мене абсолютно новий досвід. Сьогодні вранці я щойно додав навчання коду (Python) у свій список. Це буде насичений сезон осінь-зима.

Щиро ваш,

Ціна

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/worklife-series-i-learn-how-walkeveryday-hind-el-gaidi-rics/.

Hind El Gaidi, MBA, RICS люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: