Чому варто розглядати React Native для вашої наступної програми розробки мобільних додатків?

Мобільні телефони повільно стали невід’ємною частиною нашого життя, навіть не усвідомлюючи цього. Користувачі мобільних телефонів складають значну кількість клієнтської бази. Але для власників бізнесу вибір між додатком із винятковим користувальницьким інтерфейсом [UI] та користувацьким досвідом [UX], що є передовим досвідом; або програма, сумісна між платформами і підтримує швидший розвиток, часто є питанням, де вони заплутаються.

Саме тут вступає React, він допомагає створювати мобільні програми, розроблені на JavaScript, сумісні як з iOS, так і з Android. React Native вимагає кодування лише один раз, і за допомогою цього коду можна розробляти мобільні додатки, сумісні з iOS та Android. React Native був створений на основі ReactJS і з тих пір є сильним конкурентом AngularJS.

Чому react native важливий?

Ми намагаємось узагальнити деякі основні причини, які роблять React Native важливим інструментом розробки.

1 Легко рендеріть інтерфейс додатків iOS та Android.

2 Будучи OpenSource надає можливість його сумісності з іншими платформами OpenSource в майбутньому.

3 Компоненти можна використовувати для створення додатків iOS та Android.

4 React Native надає функціонал для включення його компонентів у існуючі коди програм.

5 Простіша, простіша та швидша розробка додатків.

6 Будь-хто, хто має досвід роботи з JavaScript, може кодувати React Native без необхідності вивчати Swift Code або специфічну Java для Android.

7 Простіший розвиток для додатків iOS та Android без необхідності втрачати функції та функціональність.

React Native вдалося покласти край дилемі для власників бізнесу, щоб вибрати між наявністю додатків для iOS або Android. Статистично кажучи, користувачі iOS складають невеликий відсоток користувачів мобільних телефонів, проте їм вдається приносити більше прибутку. Раніше власники бізнесу стикалися з питанням отримання прибутку або номерів користувачів, але завдяки React Native вони можуть задовольнити обидві аудиторії за допомогою єдиного набору коду.

Плюси та мінуси використання react native framework

Як і все інше у цьому світі React Native Framework, також є свої плюси і мінуси. Ми залучаємо деяких з них для кращого розуміння, щоб ви могли прийняти якнайкраще ділове рішення.

Плюси:

Крос-платформний розвиток

Безперечно, це найбільша та одна з найбільш вирішальних переваг React Native Framework. React Native був створений з огляду на полегшення розробки iOS, але побачивши його зростаючу популярність, він став доступним і для Android.

Покращена продуктивність

React Native Framework дозволяє розробникам створювати програми, які не затримуються, і пропонують однаковий досвід на платформах iOS та Android. Програми React Native компілюються у коді, який написаний власноруч, що забезпечує кращу зручність використання.

Швидший розвиток

Як результат, те, що додатки для обох мобільних платформ можуть бути розроблені за допомогою єдиного набору коду, призводить до швидшого розвитку додатків, а також дає переваги з точки зору економії витрат для власників бізнесу, оскільки вам не потрібні дві різні команди розробників.

Мінуси:

Відсутність користувацьких модулів

Навіть жорсткий React Native пропонує легше зручність використання, на платформі не вистачає деяких компонентів, а ті, що доступні, є недостатньо розвиненими. Хоча наявні компоненти працюють належним чином і добре задокументовані; але рідко ви можете закінчити розробкою власного рішення чи спробою модифікувати вже існуюче

Потрібні React Native Developers

Впровадження деяких модулів та функцій вимагає глибокого знання платформи. Важкі речі повільно змінюються в міру зростання платформи, а також спільноти розробників. До тих пір, поки платформа React Native повністю не дозріла, для реалізації складних функцій та функціональних можливостей потрібна підтримка досвідчених розробників iOS та Android.

React Native може мати свої недоліки та кілька гикавок, але фреймворк ставить усі правильні прапорці для всіх поінформованих власників бізнесу та розробників. Розробники відчули спритність, яку ця платформа може запропонувати разом із її високою продуктивністю.

Подумайте про avi web solutions, подумайте про винятковий react native development

Наша команда розробників допомагає клієнту у розробці масштабованого мобільного додатку за допомогою React Native Framework. Ми постійно прагнемо надати клієнтам готовий продукт, який відповідає очікуванням клієнта і не містить будь-яких помилок. Команда AVI Web Solution вміє обробляти найскладніші проекти та виконувати їх вчасно і без будь-яких недоліків. Давайте зв’яжемось сьогодні і почнемо працювати над своїм мобільним додатком для свого бізнесу.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-consider-react-native-your-next-mobile-framework-devang-rajpara/.

Devang Rajpara люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: