Чому жінки втрачають довіру на роботі

Я завжди беру запитання в кінці своїх розмов, і нещодавно я чітко згадую жінку в задній частині кімнати, яка сказала: “Елізабет, я нещодавно була на одній з ваших розмов, і ти розповіла нам про мавпу в наших головах. Це мені справді допомогло. Чи можете ви ще раз розповісти цю історію? “

Отже:

Твій розум схожий на мавпу. Це переходить від думки до думки годинами поспіль. Це так сильно брязкає, що ми часто взагалі не маємо уявлення про те, що там робиться.

Насправді ми часто думаємо, що є своїми думками.

Ми думаємо, що Я ЗЛЮТИСЬ або ЩАСЛИВ, але ніщо з цього не є правдою.

Ви не свої думки.

Ви ототожнюєтесь з думкою, і в цьому проблема. Проблема не в тому, щоб зупинити свої думки. Зупинити розум неможливо. Нещодавно я читав, що в будь-який день людина має від 60 000 до 80 000 думок, і більше 70% негативно ставляться. Кращий підхід – подружитися зі своїм розумом та думками.

Мавпа – це думка.

Кожна думка дико дивиться, як мавпа, що гойдається від гілки до гілки. Якщо за мавпою не стежать, ваша мавпа (думки) здичавить. Вважайте свій розум кліткою і свої думки мавпа, яка перебігає від речі до речі, ніколи не задоволена.

Розум майже ніколи не задовольняється, а якщо і є, він не задовольняється дуже довго. Натомість він схоплює наступну проблему, яку потрібно вирішити, або наступну проблему, яку потрібно знайти.

Мавпа керує вами.

І що, на вашу думку, відбувається, коли мавпу залишають без нагляду в клітці?

Мавпа кидає какашки та банани по всій клітці. Ви не хочете такого розуму, правда? Ви хочете, щоб ваш розум і врешті-решт ваше життя (яке відображає ваш розум) було тотальним смердючим безладом?

Ні, звичайно ні.

Отже, не годуй мавп у своїй голові. Ніколи.

Ваша робота – не годувати мавп, і це штатна робота, без вихідних, вихідних, свят, перерв диму та вільного часу для гарної поведінки. Зважай на свою думку, а то хтось інший. Ймовірно, саме ваша мавпа заволодіє вашим розумом.

Для жінок і, чесно кажучи, я б сказав, що більшість людей – мавпа – це думка, яка говорить вам про те, що ви товсті або негарні, або недостатньо розумні, або не маєте інноваційних ідей на роботі. У всіх нас є мавпи, але цікавий процес, щоб уповільнити настільки, щоб побачити мавп і почати відмежуватися від вашого розуму.

Повірте мені, я зробив це з великим успіхом. Жіночі мавпи завдають великої шкоди клітці, оскільки вони продовжують кожну помилкову думку про них.

О, і ще одна річ, якщо ви цього не помітили – мавпа завжди вам бреше.

У вашій свідомості практично нічого не трапляється, що було б завжди добрим.

Проблема подвійна: ви не знаєте, що у вас мавпи (погані думки), і ви не знаєте, що годуєте їх (повіривши своєму розуму та зробивши цю історію своєю особистістю), і тому ви купуєте брехню.

Ви не свої думки.

Тому ніколи не можна годувати мавпу.

Розум стрибає, як тварина, балукає на підлозі, перескакує від речі до речі і в основному виходить з-під контролю. Поки він не запряжений, а хтось не подружиться з їх розумом, вони є рабами обставин, більшість з яких почалися в марних компонентах розуму, перш ніж він виявився реальністю. Жінки легко потрапляють у капюшон жертв. Ми всі це робимо. Багато могутніх людей, яких я зустрічав на роботі, мали розум, який працював понаднормово і викликав у них багато агонії.

Відсутність впевненості – це не що інше, як продукт, який створює ваш розум, і мені боляче порадити деяких найказковіших жінок, з якими я коли-небудь працював, і побачити їхні душевні страждання навколо роботи.

Думки такі:

Чому мене не підвищили?

Чому я не можу цього зробити? Я робив складніші справи в житті.

Чому я їй не подобаюся?

У мене це є у мого начальника? Чому?

Сім років тому я втомився від себе і втомився від свого розуму. Думки навколо роботи були настільки болючими і параноїчними, що мені довелося дійти до першопричини.

Відтоді мої інтереси – це вже не моя кар’єра, мої гроші, мої досягнення чи щось інше. Я взяв ярлик. Я не вірю, що будь-яка з цих речей є “я”.

Мій єдиний інтерес – оволодіння своїм розумом.

Це корінь будь-якого болю, страждань та ілюзій – особливо на роботі.

Приєднуйся до мене.

Якщо ви дійсно хочете прогресу на роботі чи в будь-якій іншій частині свого життя – будьте уважні.

Одна з моїх улюблених цитат така:

“Проблема не в житті. Проблема в тому, що ви не взяли на себе відповідальність за свій розум “. -— садгуру, Фонд Іша

Елізабет Лайонс є автором трьох ділових книг під назвою “Рецесія докаже себе” та “Я кидаю! Робота для тебе не працює для мене”. Восени 2017 року вона випустила книгу про жіноче керівництво під назвою «Послухайте нас ревуть – непристойні жінки, що ведуть у корпоративній Америці». Вона є автором, тренером та мудрим радником деяких найбільших високотехнологічних компаній США. Вона також має привілей викладати та розвивати лідерів у США, на Близькому Сході та в Європі.

Насправді у неї найкраща робота у цілому світі.

“Робота” – це не робота для Елізабет.

Щоб дізнатись більше про її філософію та програми – і навіть про відеокліп, відвідайте http://www.elizabethlions.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-women-lose-confidence-work-elizabeth-lions/.

Elizabeth Lions, PHR люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: