Що означає цифровизація для діяльності компанії (окрім негайних вигод)

Цифрова трансформація. Ми всі знаємо, що це відбувається – це обов’язково має відбуватися в кожній компанії. Для того, щоб не відставати від світу, де підтримка клієнтів відбувається в Twitter, а не через старомодну гарячу лінію, де рахунки та довідки про заробітну плату дематеріалізовані, і де ви пінгуєте своїх співробітників у чат, а не зустрічаєтесь з ними віч-на-віч , компанії повинні проявити спритність і змінити спосіб звички вести бізнес.

Існує занадто багато вагомих причин, щоб піти на цифровізацію – вони були перераховані незліченну кількість разів. Але що там, окрім необхідності змін та негайних вигод? Виклики, такі ж великі, що часто призводять до невдач. Давайте подивимось, що насправді означає цифровізація для компанії – і як вирішити ці виклики:

Пошук правильних інструментів

З піднесенням цифрової економіки народилася ціла армія SaaS, хмарних платформ, програмного забезпечення та інших інструментів. На ринку їх так багато, що ви можете легко загубитися і вибрати той, який має найкращу присутність в Інтернеті, замість того, який справді відповідає вашим потребам.

Обережно – при оцифруванні спокусливо швидко йти за тенденціями, але це також ризиковано. Визначення ваших потреб, цілей та ресурсів допоможе вам скласти карту вашого проекту перед тим, як продовжувати. Переконайтесь, що будь-який вибраний вами інструмент є гнучким та масштабованим, щоб в подальшому слідкувати за розвитком вашої компанії. Витрата часу на тестування багатьох інструментів відповідно до критеріїв, що мають значення для вашого бізнесу, може лише допомогти зробити ваші зміни більш ефективними та стійкими.

Думаючи про безпеку насамперед

Оцифровка ваших процесів означає впровадження нових (або новіших) технологій у ваші поточні, існуючі. Незалежно від того, чи будете ви робити це з нуля, чи з існуючого програмного забезпечення, безпека повинна бути вашим першим завданням. Переконайтесь, що ви використовуєте відповідну технологію, яка має належні гарантії, та дізнаєтесь про деталі щодо зберігання ваших даних у постачальників, яких, на вашу думку, потрібно пам’ятати.

Компанії також можуть залучити до процесу свою юридичну команду, перш ніж приймати рішення про перехід на нову систему, платформу або програмне забезпечення. Будьте впевнені, що ваші поточні дані надійно зберігаються перед тим, як починати змінювати ситуацію, і, звичайно, добре перевіряйте їх на виробничому рівні. Знову ж таки, витрачайте весь час, необхідний на те, щоб робити речі чисто, правильно, щоб уникнути будь-яких серйозних інцидентів, які можуть серйозно зашкодити вашому бізнесу.

Повністю переосмислити внутрішні процеси

Звичайно, оцифровка спричинить багато змін в ІТ-відділі – саме там відбувається поле битви. Впровадження нових технологій означає зміну поточних налаштувань та зміну. Ваша ІТ-команда буде на фронті, вести битву за програмне забезпечення, підключати та підключати, розв’язувати вузли. На їх процеси негайно вплине.

Але боротьба на цьому не зупиняється. Цифрова трансформація повинна бути не лише процесом впровадження технології, щоб її можна було оптимізувати: це повинен бути проект компанії зі стратегією та баченням. Це означає, що це буде поперечна трансформація, яка вплине на кожну з ваших команд, так що компанія рухатиметься вперед злагодженим шляхом. Щоб це сталося, вам потрібно переглянути, як працюють усі ваші команди в даний час, і те, як оцифрування полегшить їх завдання, водночас враховуючи потенційні перешкоди, які можуть виникнути при цьому.

Отримання співробітників на борту

Зараз це може бути вашим найбільшим викликом. Немає простого способу впоратися з людським аспектом такої великої зміни. На кону ваш успіх: якщо ваші співробітники не дотримуються проекту оцифрування, він колись приречений на провал.

Як компанія, ваші співробітники походитимуть із різного походження. Вони не тільки більш чи менш технічно сприятливі, вони також можуть бути більш-менш гнучкими до зміни способу своєї роботи, залежно від цілого ряду факторів, таких як стаж роботи в компанії (що означає міцнішу звичку працювати з конкретними інструменти та процеси), вік та особистість.

Для вирішення цієї проблеми ключовими моментами є Пояснення та Навчання. Вони йдуть рука об руку. Пояснення проекту та його цілей є життєво важливим, щоб залучити своїх співробітників. Немає нічого гіршого, ніж сказати раптово змінитися, не розуміючи чому. Співробітники повинні отримати бачення та напрямки: це забезпечить загальну картину змін, які вплинуть на їхню щоденну роботу.

Навчання – наступний крок. Можливо, знадобиться найняти нових людей, які спеціалізуються на певній галузі, наприклад CDO. Але це не повинно замінити навчання існуючих працівників, яких не слід змушувати пристосовуватися до трансформації повсякденної роботи самостійно. Організовуйте навчальні заняття, які дають їм час та ресурси для ознайомлення з новими інструментами та процесами. Це найкращий спосіб розширити їх можливості, і вони почуватимуться гордими та винагородженими, якщо стануть частиною компанії, яка інвестує в них.

Ще краще, скористайтеся власними працівниками та заохочуйте їх бути тими, хто пояснює та навчає своїх колег. Виберіть людей, котрі знайомляться з темою та / або ведуть трансформацію, навіть якщо вони не звикли бути в центрі уваги, як ваша оперативна ІТ-команда, деякі ваші молодші та щойно закінчені співробітники, а також будь-які ранні та охочі усиновителі. Вони будуть вашими найкращими євангелістами. Це додатково створить зворотне наставництво, яке ще більше зміцнить вашу організацію завдяки цій трансформації – ще один бонусний бал.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-digitalisation-means-companys-operations-beyond-benefits-pierre/.

Pierre Puchois люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: