3D-друк: Наступна авеню зростання для гравців електроніки!

2015 рік розгорнув досить перспективну картину для індустрії 3D-друку. Це “2-хвилинне читання” висвітлює входження гігантів побутової електроніки в галузь та намагається зрозуміти вплив того самого на галузь виробництва добавок!

HP створила галас у 2014 році, тоді як Toshiba потрапила у заголовки до кінця 2015 року!

Раніше в березні 2014 року генеральний директор HP Мег Вітман заявила, що компанія планує вийти на ринок 3D-друку до кінця 2014 фінансового року. Швидко перейти до півтора року, ще одна відома компанія побутової електроніки, Toshiba щойно анонсувала власну версію промислового 3D-принтера. Компанія співпрацює зі своїм інструментальним підрозділом Toshiba Machine і планує зробити прототип принтера доступним до 2017 року. Як повідомляється в прес-релізі компанії, принтер у 10 разів швидший за будь-які існуючі металеві принтери, доступні на ринку, тим самим , нібито вирішення однієї з основних проблемних ситуацій галузі, а саме. швидкість!

Невпевнений Samsung: чи не так?

Ще однією цікавою подією було подання патенту на 3D-друк компанією Samsung у вересні 2014 р., Який був присуджений їм наприкінці 2015 р. Бюро патентів та товарних знаків США. Однак Samsung Electronics неодноразово применшувала свій намір вийти на ринок 3D-друку.

Як формується конкурентний ландшафт?

Вступ Toshiba до 3D-друку, безумовно, додасть певного імпульсу новій галузі, де домінують нішеві гравці, такі як Stratasys та 3D Systems. Більше того, вихід таких відомих технологічних плеєрів, як Toshiba та HP, посилить інновації в галузі, оскільки ці компанії можуть без зусиль фінансувати будь-які НДДКР для вдосконалення технології. Крім того, ці компанії мають потенціал для дешевого виробництва 3D-принтерів та використання свого усталеного каналу розповсюдження для їх легкого продажу.

І HP, і Toshiba оголосили про вихід на ринок промислового 3D-друку на цьому етапі, але ми віримо, що згодом вони вийдуть на ринок споживчого 3D-друку, щоб використати своє величезне визнання бренду в галузі побутової електроніки. Можна було б з впевненістю припустити, що на ринок вийде багато інших створених компаній побутової електроніки, але залишається питання, як швидко? Це може бути лише питанням часу!

Ваша компанія відсутня в діалозі, ще?

BIS Research активно відстежує розвиток в галузі виробництва добавок, збирає дані та отримує ідеї як від ключових гравців ринку, так і від перспективних стартапів. Якщо ваша компанія є зацікавленою стороною в галузі виробництва добавок (3D-друк), ви можете зв’язатися з нами для проведення брифінгу для аналітиків. Ви також можете переглянути деякі з наших досліджень з питань 3D-друку тут

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/3d-printing-next-growth-frontier-consumer-electronics-faisal-ahmad/.

Faisal Ahmad люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: