APEX: E3 виходить зі стелсу

Ми заснували APEX: E3 влітку 2019 року з метою побудови платформи аналітики мульти-активів на рівні інституцій для світового фінансового співтовариства. Наша досвідчена команда фінансових професіоналів, трейдерів і технологів працює в стелс-режимі. Ми поєднуємо свій досвід понад десятиліття у створенні масштабованих фінансових систем підприємств із нашою пристрастю до зростаючого ринку цифрових активів, щоб створити інструменти інституційного рівня, які допоможуть роздрібним торговцям приймати кращі торгові рішення.

Повторивши продукт разом із нашим співтовариством, яке налічує понад 250 роздрібних торговців, ми з гордістю повідомляємо про офіційний запуск доступної тут платформи APEX: E3.

Ми створили інфраструктуру статистичного та фінансового моделювання, яка раніше була доступною лише для фінансових установ, для всіх, хто бажає кількісних переваг. Наша платформа аналізує ринкові дані, що надходять від провідних бірж цифрових активів у всьому світі. Ми з нетерпінням чекаємо розширення на додаткові класи активів.

Наш набір функцій працює на основі A.L.I.C.E (автоматизованого механізму класифікації ідентифікації ліквідності), що забезпечує аналітику в режимі реального часу за допомогою ряду функцій, які включають:

Провідник, який складається з понад 5000 ринків цифрових активів, можна відфільтрувати та відсортувати, щоб за кілька кліків знайти найбільш ефективні ринки цифрових активів. Активні трейдери шукають ринки з відносно високою ліквідністю та нестабільністю, щоб вони могли входити та виходити з мінімальним ковзанням.

За допомогою екрану APEX: E3 торговці можуть фільтрувати ринки за допомогою:

Обмін (наприклад, Binance)

Щотижнева волатильність – (наприклад, більше 8% на тиждень)

RSI (індекс відносної міцності) (напр., Менше 30, ринок сигналізації знаходиться в перепроданих умовах)

MA (ковзне середнє) Хрест ціни (наприклад, ціна перетинає 20 MA знизу, сигналізуючи, що ціна перевищила 20-денну ковзну середню)

Більш розширені фільтри будуть додані до найближчих випусків.

Трейдери також мають можливість сортувати ринки за різними фільтрами ціни та обсягу, а також порівнювати ефективність 24-годинного обсягу та 30-денного обсягу для даного ринку. Це може одним кліком виділити, які в даний час є найбільш активними ринками з найвищою ефективністю.

Виявлення активних замовлень китів на ліквідних ринках – Трейдери тепер можуть виявляти ліквідні ринки з активно великими заказами на пропозиції та щільними спредами, якими вони можуть активно торгувати.

Найщільніші розповсюдження на 5000 ринках цифрових активів – трейдери тепер можуть аналізувати, які ринки найбільш активно торгуються, використовуючи цей фільтр реального часу.

Найкращі можливості для арбітражу – це дозволяє трейдерам купувати актив на одній біржі та продавати на іншій (наприклад, купувати WTC на Binance за 0,00004850 та продавати на HuobiPro за 0,00005307, отримуючи 9,4% прибутку).

Активні стіни купівлі на 5000 ринках – трейдери тепер можуть бачити, де існують великі дисбаланси в обсягах замовлень, що сприяють стороні заявок, що полегшує виявлення ринків, які наближаються до значного рівня підтримки, яким можна активно торгувати.

Активні стіни продажу на 5000 ринках – трейдери тепер можуть бачити, де існують великі дисбаланси в обсягах замовлень, що сприяють стороні запитання, що полегшує виявлення ринків, які наближаються до значних рівнів опору, якими можна активно торгувати.

Глобальна книга замовлень – Трейдери тепер мають змогу додати відповідні ринки цифрових активів у загальний огляд книги замовлень. Ця функція забезпечує розширений погляд на справжню ліквідність, що дозволяє трейдерам краще позиціонувати себе для активних торгів як на спотових, так і на деривативних ринках цифрових активів.

За допомогою списку пошуку та спостереження ви можете миттєво знаходити ринки, що цікавлять вас, і стежити, зберігати конкретні активи.

Позначення активів-подій визначає активи, що обговорюються в медіа-каналах, щоб пов’язати рух ринку із медіа-подіями.

Незабаром:

Повторне тестування як послуга дозволяє перевірити торгові стратегії з нашої глобальної бази даних подій.

Механізм кореляції дозволяє оцінити співвідношення між ринками.

Сповіщення дозволяють користувачам отримувати інформацію про ринок, коли виконуються настроювані умови.

Здійснюйте торгівлі на декількох біржах на нашій платформі, включаючи децентралізовані біржі (DEX), які ми, швидше за все, інтегруємо першими. Створюйте попередження про конкретні ринкові умови для інформування торгових стратегій або автоматизації рішень щодо виконання.

Ми працюємо над наданням власних даних та аналітики через наш API.

Ми будуватимемо багато інших функцій, створених спільно з нашою зростаючою спільнотою. Якщо у вас є якісь відгуки чи функції / інструменти, які вам можуть стати в нагоді – зв’яжіться з нами.

Клацніть ТУТ, щоб спробувати продукт і отримати доступ до аналітики Digital Asset у реальному часі, пов’язаних новин та вмісту в соціальних мережах.

Дізнайтеся більше про APEX: E3 та наші функції з нашого сховища вмісту.

Приєднуйтесь до нашої спільноти

Розбрат

@ APEXE3HQ

Телеграма

Кредит: Команда APEX: E3: Мін Тео Тім Грант Шариф Ель-Борджі Сулеман Хан Ахмадалі Багері Стюарт Мур Джордж Левін-Сміт Усман Хан

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/apexe3-emerges-from-stealth-usman-khan/.

Usman Khan люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: