Perfect Storm: ми готові до ІТ?

Ідеальний шторм – це подія один раз у житті, коли рідкісна сукупність обставин поєднується, щоб різко погіршити ситуацію за короткий проміжок часу.

Розгляньте це: жодна інша країна ніде не бачила вибуху Інтернету, використання якого забезпечується доступною телекомунікаційною інфраструктурою, за такий короткий проміжок часу в декількох споживчих, корпоративних та державних доменах. Індія зі здоровим демографічним дивідендом, а також еволюцією в телекомунікаційному секторі та надійною підтримкою міцної економіки спричинила експоненціальне зростання цифрових споживачів за останні кілька років.

Ми молода нація із середнім віком 27 років. Це амбіційне та зростаюче молоде населення є технологічно підкованим і стало частиною триваючої цифрової революції, що рухається до мобільної / телекомунікаційної хвилі. 930 мільйонів абонентів телекомунікаційних послуг, 250 мільйонів абонентів Інтернету, доступні смартфони (близько 250 мільйонів користувачів смартфонів) та послуги передачі даних (3G, широкосмуговий доступ тощо) відкрили цифрову революцію в країні. Молода Індія повністю налаштована максимально скористатися інформаційними та сервісними супермагістралями, створеними урядом та приватним сектором.

Світова економіка – Індія дедалі більше стає ключовим гравцем у світовій економіці, коли за останнє десятиліття наша глобальна торгівля зросла більш ніж у 10 разів. Тема “Зроби в Індії” – це великий крок до досягнення глобальних прагнень Індії у виробничому секторі. Він готовий розпочати та принести позитивні вигоди сектору та порівняти його з іншими секторами досконалості, такими як ІТ, послуги тощо.

Внутрішня електронна економіка – за допомогою низки проектів режиму місій уряду Індії, таких як електронні суди, електронні закупівлі, комп’ютеризація податкових та земельних реєстрів, громадянські служби переходять до Інтернету з метою досягнення „Хартії громадян”. У приватному секторі бум електронної комерції помітний завдяки Flipkart, Snapdeal, MakeMyTrip та подібним гравцям, що роблять відбиток. Навіть традиційні цегельно-будівельні підприємства, такі як банки, телекомунікаційні компанії та роздрібний сектор, серйозно нападають на цифровий простір.

Ніде в історії ми не бачили населення, яке піддавалося технологіям із таким захоплюючим темпом, і значна частина з них була цифрово неписьменною, а в деяких випадках і буквально, створюючи обставини для ідеальної бурі для споживачів.

Для нашого бізнесу та уряду глобальний та національний загрози постійно розвиваються. Майже щодня доводиться чути про кіберзлочини, які впливають на роздрібну торгівлю, банківську діяльність, споживачів та державний сектор. Захист критичної інфраструктури країни набув дуже великого значення. Постійні постійні загрози, кібершпигунство, добре фінансуються та високорозвинені атаки проти суверенних урядів та великих підприємств стали щоденними заголовками. Багато спільного з обмеженим розумінням кіберсередовища, в якому ми працюємо.

Уряди та організації повинні переробити свою модель безпеки для боротьби з цими передовими атаками. Організаціям потрібна здатність виявляти загрози в режимі реального часу та вводити відповідні механізми виправлення для їх утримання та вирішення, щоб забезпечити мінімальний вплив.

Однак справа не в тому, що не робиться спроб пом’якшити ці обставини; їм заважають кілька обмежень, в яких ми працюємо, такі як:

Безліч додаткових і конкурентоспроможних продуктів безпеки ускладнює для користувачів оптимальне використання технологій у сучасний пов’язаний вік.

Безпека – це тема, що розвивається, і в сучасному контексті пов’язаного світу вона передбачає величезну складність. Більшість технологій / продуктів підходять до вирішення проблеми за допомогою низки рішень для виправлення помилок. Найбільш раннім продуктам у цьому просторі більше 25 років, і ця архітектура та база коду все ще продовжуються. Це призводить до продуктів, які не інтегровані та ускладнюють виконання, оскільки сценарії та загрози змінюються.

Більшість продуктів безпеки спрямовані на вирішення найменш загальної проблеми знаменника. Сучасні загрози потребують постійного контролю та моделі захисту. Це означає, що потреби конкретних користувачів залишаються для усунення або кінцевому користувачеві, або системному інтегратору.

Відсутність фахівців, що знають про безпеку, щоб підтримати ці вищезазначені складні потреби, додає труднощів для зменшення ризиків. Той самий брак інформації щодо безпеки серед кінцевих споживачів також є великим фактором, що сприяє цьому.

Для Індії та її амбітних цілей зростання відсутність корінних основних технологій безпеки та платформи є додатковим ризиком. Надмірна залежність від іноземних продуктів та технологій дозволяє лише сценарії потенційних кіберзагроз, як це спостерігалося в деяких випадках. Сумнівно, прихильність міжнародних виробників продукції через потенційне втручання з боку урядів приймаючих країн у цей простір додає складності.

Ризик кібербезпеки є найбільшою загрозою, з якою стикається наша країна через збіжні тенденції та еволюцію ландшафту, створюючи Ідеальний шторм для підприємств. Ці потенційні загрози та сценарії порушення можуть спромогти розвиток країни на кілька років, якщо не на десятиліття.

Існує нагальна потреба у створенні системи безпеки, яка буде доступною та доступною, а також враховує специфічні для Індії відомості про загрози, щоб забезпечити безпечне середовище для захисту наших цифрових активів, а також взаємодії для всіх наших користувачів – громадян / споживачів, бізнесу та уряду.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/perfect-storm-we-ready-pankit-desai/.

Pankit Desai люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: