Scrum та найм веб-агентства – не так просто, як здається

Scrum.org – дім Scrum. Scrum.org, заснований Кеном Швабером з метою “вдосконалення професії з розробки програмного забезпечення”, займається спільнотою, тренінгом та оцінкою / сертифікацією. Отже, не повинно бути несподіванкою, що коли ми хотіли співпрацювати з партнером, щоб оновити наш веб-сайт, ми хотіли використовувати Scrum! І, враховуючи величезну кількість проектів, що використовують Scrum, і кількість сертифікованих фахівців, що не повинно бути складно – так?

Виявляється, веб-агентству подобається ідея Scrum, може навіть позначити їх підхід як Scrum, але коли справа доходить до планування, організації та доставки за допомогою Scrum, вони застуджуються. Для багатьох з цих агентств спільний, прозорий підхід, який заохочує Scrum, є теоретично чудовим, але коли вам доводиться складати контракт або підтримувати відносини з клієнтами, це стає все меншим і менше Scrum.

У своєму недавньому блозі я висвітлюю, чому веб-агенції не хочуть «робити» Scrum і що потрібно змінити, щоб підписати партнера, який може працевлаштувати Scrum.

http://blog.scrum.org/web-development-using-scrum/

І подивіться протилежну точку укладання договору «дружній до Scrum» від нашого партнера з веб-розробки Blue Coda.

http://www.bluecoda.com/blog/selling-scrum-to-scrum-org

Ці два блоги є першими із серії, оскільки ми документуємо наші стосунки, роботу та ділимося будь-якою ідеєю / досвідом під час цієї подорожі.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/scrum-hiring-web-agency-easy-looks-dave-west/.

Dave West люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: