Бонайре: Яскравий приклад співпраці та шлях до енергетичної безпеки

Хоча 4 лютого 2020 року на Бонайре було офіційно відкрито дві нещодавно додані системи – міцну подвійну паливу 9 МВт MAN L2131 та систему накопичення енергії Wartsila 6 МВт / 6 МВт / год плюс систему управління GEMS – краса подій полягає не стільки в технічні деталі (хоч і дуже круті), але більше у співпраці та рухаються до того ж бачення на благо острова Бонайре. ContourGlobal з іншими зацікавленими сторонами прокладає шлях до збільшення проникнення відновлюваних джерел енергії як за допомогою сонячної енергії, так і за допомогою вітру, зберігаючи при цьому стабільність енергетики острова – саме те, чого хочуть споживачі.

Заслуга нових установок, що зменшують витрати на виробництво енергії на 36% та зменшення викидів СО2 на 8%, а також для острова, який не зазнає відключень з червня 2015 року, поширюється на загальне бачення, розроблене зацікавленими сторонами острова: урядом Бонайра, державою , що належить комунальній компанії WEB Bonaire, і єдиному на острові виробнику енергії, що знаходиться в приватній власності ContourGlobal. Це прекрасний приклад того, як різні партії спільно працюють задля загального блага свого острова.

Більшість жителів островів хотіли б мати надійну дешеву енергію (не можна їх звинувачувати), тоді як більшість нашого регіону не має легкого доступу до викопного палива. Поновлювані ресурси є великими, але можуть накласти на мережу вразливість та зробити спрощення підтримки стабільності мережі. Нові установки роблять саме це – підтримують стабільність електроенергії, забезпечуючи при цьому більше відновлюваних джерел енергії, зберігаючи стабільність мережі. Зокрема, установка MAN – це чудовий крок для розширення потужностей фірми, щоб підтримати зростаючий попит на енергію в Бонайре, особливо в сезон з низьким вітром та нічний час. Рішення Wartsila дозволяє забезпечити більш ефективну встановлену в даний час інтеграцію вітру, забезпечуючи при цьому обережність щодо генераторів та забезпечуючи більшу синхронізацію між майбутніми відновлюваними джерелами та генераторами.

Пан Джозеф Брандт, засновник та генеральний директор ContourGlobal, зазначив, що розширення було здійснено з видатними показниками безпеки – за останні 6 років не було втрачених часових випадків! Наступне розширення – додавання сонячної установки потужністю 10 МВт пізніше, у 2020 році, – очікується, буде виконано за тими ж стандартами. Він також визнав, що це розширення є свідченням приватного державного партнерства між ContourGlobal та WEB Bonaire. Діалог та взаєморозуміння з урядом Бонайра та Королівством Нідерландів також мали вирішальне значення для цього успіху.

Пан Елвіс Тджін Асьйо, уповноважений уряду Бонайра, зазначив, що тарифи на енергію повністю регулюються урядом з 2016 року. Він висловив своє захоплення міцним партнерством між ContourGlobal та Web Bonaire, що відображається в їх ефективному та швидкому виконанні . Лише влітку 2018 року Web Bonaire та ContourGlobal оголосили, що замінять орендовану потужність LFO встановленою фірмовою потужністю, а ContourGlobal інвестує 22 мільйони доларів у потужність фірми, а також систему накопичення енергії разом із програмним контролем енергії. Цільове розширення було завершено вже до кінця 2019 року – системи зберігання та енергоменеджменту введені в експлуатацію в березні 2019 року, а потужність потужності введена в експлуатацію в листопаді 2019 року. Нещодавно встановлені двигуни можуть бути перетворені на роботу на біопаливі або СПГ. Наступною метою для Бонайра є збільшення проникнення відновлюваних джерел до 65-75% до 2025 року.

Альфредо Кулман, генеральний директор WEB Bonaire, використав наступні слова, щоб описати взаємозв’язок між WEB Bonaire та ContourGlobal: Співпраця Прихильність Мислення вперед Професійна Експертиза Терпіння Адаптивність Детермінація Розширення співпраці . Він підкреслив, що відносини між WEB Bonaire та ContourGlobal засновані на взаємоповазі, винятковому спілкуванні та співпраці та інноваційному мисленні.

З нагоди цієї події вся команда керівників ContourGlobal прилетіла з усього світу – включаючи Нью-Йорк, Англію, Австрію, Болгарію, Гваделупу та Сент-Мартін.

Серед інших помітних гостей на інавгурації були генеральний директор ContourGlobal Caribbean пан Джорджо Нармініо, наглядова рада WEB Bonaire – пан Джеральд де Хаан, пан Карел Фрелінк та пан Йос ван Вінкелен, представники компанії Wartsila, MAN та ILtekno.

Про технологію:

Подвійні паливні генератори MAN L2131 також можуть працювати на біодизелі LFO потужністю 5 одиниць потужністю 1,8 МВт кожна. Вони замінили орендну потужність, яка була застосована як тимчасове рішення для забезпечення тимчасових потреб Бонера в енергії. Кожен генератор має власну протипожежну систему, яка автоматично активується. Два допоміжні блоки допомагають регулювати компресію повітря генераторів. ILtekno був EPC для проекту.

Рішення для зберігання Wartsila 6MW / 6MWh Greensmith складається з 2 40-футових контейнерів з акумуляторними елементами виробництва Samsung та 3 20-футових контейнерів з підтримуючими трансформаторами. Управління програмним забезпеченням GEMS. Ця система допомагає максимізувати продуктивність встановленої в даний час потужності вітру потужністю 11 МВт, оптимізувати продуктивність генераторів, що продовжує термін їх експлуатації та зменшує експлуатацію та експлуатацію, а також готова до додавання сонячної установки.

Про ContourGlobal:

ContourGlobal придбала потужність з виробництва енергії Бонайре у компанії EcoPower у 2009 році. З тих пір установка була модернізована для задоволення зростаючого попиту та зниження ціни за кВт-год. На даний момент установка складається з 11 МВт потужності вітру, 24 МВт твердої потужності, 3 МВт резервуваних генераторів LFO в контейнерах, сховище енергії 6 МВт / 6 МВт / год, що працює на системі управління енергією Greensmith. У подальших планах розширення – 10 МВт сонячної енергії та 7 Вт вітру.

ContourGlobal – це енергетична компанія, яка розробляє, закуповує, експлуатує та управляє електростанціями з встановленою потужністю 5 ГВт у 19 країнах та 103 електростанціях, і веде підрахунок. Це включає три об’єкти Карибського басейну в Бонайре, Гваделупі та Сент-Мартіні. ContourGlobal була заснована в 2005 році генеральним директором Джозефом Брандтом та Reservoir Capital Group.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/bonaire-bright-example-collaboration-path-energy-dagmara-avanindra/.

Dagmara Avanindra люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: