Важливість співпраці з персоналом та ІТ у сфері техніки

Тісна співпраця між вашими відділами персоналу та ІТ є життєво важливою для технічних зусиль щодо набору вашої компанії. На жаль, HR та ІТ часто не бачать очі в очі. Спеціалісти з персоналу розчаровані конкуренцією за найвищі технологічні таланти. Це передбачає багато роботи, яка іноді не цілком оцінюється ІТ-відділом.

У свою чергу розробники ненавидять ніщо інше, як джерела та рекрутерів, які абсолютно не розуміють технологій. Вони не очікують, що вони знатимуть кодування, а мають певний рівень поваги до своєї роботи.

Важливіше пам’ятати, що є багато змін, які потрібно врахувати, коли потрібно найняти технічних талантів. Незалежно від того, робите ви це особисто або віддалено, це не завжди простий процес, і іноді у вас можуть виникнути загальні проблеми найму. Ці проблеми найму часто призводять до неправильних рішень щодо найму.

З часом неправильні рішення про найм можуть коштувати вашій компанії тисячі або навіть мільйони доларів. Проблема випливає з недостатнього розуміння потреб усіх залучених. Фахівці з персоналу та інформаційних технологій повинні бути глибше обізнані з проблемою та працювати над відповідними рішеннями.

Відсутність співпраці може призвести до поганого досвіду роботи з кандидатами, що є одним з найбільших факторів, що призводить до того, що кандидати відпадають із лінії набору. За словами Талентегі, 69% тих, хто шукає роботу, які мали негативний досвід кандидатури, рідко або ніколи більше не подаватимуть заявку.

Кілька тижнів тому я розпочав прямий ефір про технічний найм із технічним директором DevSkiller Томашем Нуркевичем. Щотижня ми ділимося досвідом із багаторічного досвіду набору тисяч розробників у найвидатніших компаніях. За останні 12 років ми допомагаємо організаціям у всьому світі наймати розробників швидше та ефективніше.

Ми хочемо навчити вас, як брати інтерв’ю лише у життєздатних кандидатів, щоб уникнути розчарувань. Ми маємо місію з нашими ефірними серіями Developers Recruit Developers для вдосконалення найму технічних працівників, щоб ваша компанія отримувала лише великі найми. Ми хочемо продемонструвати, що не вдалося зробити з технічним наймом, і надати поради щодо виправлення цих помилок.

Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися:

Наші перевірені вербувальники,

Дієві поради щодо пошуку кандидатів,

Як боротися з браком кваліфікованих кандидатів?

Як нетехнічні люди можуть набирати технічних кандидатів?

Ми вже висвітлювали теми, які відтепер ви можете легко використовувати на практиці:

Як розпізнати перспективних юніорів під час співбесіди?

Як бути з бідними кандидатами під час співбесіди?

Як взяти інтерв’ю у людей більш досвідчених за вас?

Домашні завдання – гарячі чи ні?

Як підготувати гарне домашнє завдання?

Попереду ще багато вагомих тем.

Хочете приєднатись до нас щочетверга о 14:30 за Гринвічем, 16:30 за європейським часом, 10:30 ранку по східній? Слідкуйте за сторінкою DevSkiller і дивіться нас на LinkedIn у прямому ефірі.

У вас є які-небудь питання? Запитайте їх у коментарях нижче!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/importance-hr-cooperation-tech-jakub-kubrynski/.

Jakub Kubrynski люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: