Живлення IoT за допомогою мереж із низькою затримкою

Чому крайові обчислення є обов’язковими в мережах 5G

Раніше ми розглядали, як постачальники послуг можуть зробити 5G прибутковим бізнесом. Ключова частина цього також залежить від постачальників послуг, які постачають розподілену обчислювальну потужність як частину самої мережі 5G, розміщуючи тисячі міні-центрів обробки даних на краю. Для підтримки швидкого зростання Інтернету речей (IoT) це має вирішальне значення.

У всьому світі ринок IoT швидко розвивається, і датчики в режимі реального часу, які збиратимуть дані та дозволять надавати нові, інноваційні послуги, вже розробляються. Розумні лічильники, аналізатори ґрунту, системи відстеження, монітори стану здоров’я, датчики техніки та цілий ряд інших пристроїв вимагатимуть миттєвого підключення до стільникових мереж.

Через розподілену природу цих пристроїв багато з них також повністю працюватимуть від акумуляторів, і, у багатьох випадках, заміна батарей буде надто дорогою або майже неможливою. В результаті термін служби акумуляторів визначатиме, як довго можна використовувати датчики. Для того, щоб отримати максимальну рентабельність інвестицій (ROI), тим, хто розгортає ці пристрої, доведеться якнайдовше продовжувати час автономної роботи. В даний час більшість бізнес-справ, пов’язаних з пристроями IoT, передбачають середній час автономної роботи 10 років.

Щоб зберегти час автономної роботи, більшість пристроїв використовує живлення лише тоді, коли їм потрібно надіслати інформацію, а потім негайно від’єднатись після отримання підтвердження. Коли він не використовується, споживання енергії близьке до нуля. У цьому випадку вирішальним є час між надсиланням інформації та отриманням підтвердження. Чим коротший час, тим менше витрачається енергії і довше працюють батареї. З цієї причини низька затримка в мережі є важливою.

Крайові обчислення – це відповідь

Надсилання пакетів інформації через мережу радіодоступу через попереднє агрегування та агрегування до програми, розміщеної в центральному центрі обробки даних, а потім надсилання підтвердження займає занадто багато часу.

За допомогою крайових обчислень додаток можна наблизити до пристрою та до самої мережі радіодоступу, різко зменшивши час підключення та значно збільшивши час автономної роботи.

Затримка програми IoT впливає на час включення радіо, що також впливає на споживання енергії. Зменшення одночасної затримки 50 мс – 200 мс до програми, розміщеної у хмарі, до односторонньої затримки 12 мс для програми, розміщеної в крайній хмарі, може мати значний вплив на час автономної роботи пристрою IoT на 50% або більше від 10 до 15 років; оскільки кожна з мільйонів транзакцій, які вона обробляє протягом свого життя, використовує трохи менше енергії з додатковим хмарним додатком. Отже, затримка має значний вплив на загальну ділову ситуацію в Інтернеті речей.

Разом обрізні обчислення та 5G забезпечать низьку затримку, необхідну постачальникам послуг, щоб максимізувати рентабельність інвестицій у пристрої та, зрештою, забезпечити зростання IoT, коли і де це найважливіше.

Хмара Contrail Edge від Juniper Networks була розроблена для постачальників послуг, які хочуть ефективно розгорнути нові сервіси на межі обмеженого простору та енергії. Він абстрагує та віртуалізує обчислювальні, сховищні та мережеві ресурси ефективно та економічно в полегшених крайніх середовищах, таких як центральні офіси, базові станції, концентратори та пункти комутації. Contrail Edge Cloud прискорює створення сервісних послуг завдяки простій, автоматизованій доставці з низькою затримкою, не жертвуючи багатою функціональністю багатозадачної захищеної хмари.

Дізнайтеся, як Juniper може допомогти вам побудувати мережу 5G на базі Contrail Edge Cloud.

Оригінальний блог розміщений тут

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/powering-iot-low-latency-networks-david-noguer-bau/.

David Noguer Bau люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: