Забезпечення доступу всіх до якісного навчання: реальність у епоху цифрового навчання

Щоб поставити 2019 рік під печаткою занурення та інтерактивності на службі навчального досвіду, Serious Factory представить свої інновації на Learning Technologies London 2019 30 та 31 січня. Як забезпечити доступ до якісного навчання тим, хто цього найбільше потребує? Як ми можемо впроваджувати інновації у своїй педагогічній практиці за допомогою нових виробничих інструментів? Serious Factory буде присутній на стенді B10, щоб задовольнити ваші потреби у навчанні.

«Професійне навчання протягом усього життя […] має на меті дати можливість кожній людині, незалежно від її статусу, здобувати та оновлювати знання та навички, що сприяють їхньому професійному розвитку, а також прогресувати принаймні на один рівень кваліфікації протягом свого трудового життя. […]. ». (Стаття L6311-1 КЗпП – Мета продовження професійної підготовки)

Це припущення набуває повного значення із новою реформою професійного навчання, яка має на меті сприяти розвитку навичок учнів. Оскільки лише 36% дорослих мають доступ до навчання щороку та відсутність доступу до навчання працівників або проміжних професій проти менеджерів (дослідження Fédération de la Formation Professionnelle, жовтень 2017 р.), Питання працевлаштування та навичок відповідності, необхідних ринкам є важливими для врахування.

У цьому контексті цифрове навчання, як видається, є важливою проблемою, щоб зробити навчання ще більш доступним для всіх працівників, шукачів роботи та студентів.

Покладіть учня назад в основу навчальної програми

Ця нова реформа штовхає гравців у світі підготовки кадрів пропонувати все більш якісні програми. Це дозволяє компаніям зосередитись на актуальності своїх навчальних програм для покращення їхньої діяльності.

У цьому контексті інноваційні та цифрові тренінги набувають широкого поширення з метою довгострокової ефективності. Модель одного 3-денного очного сеансу, як правило, трансформується, щоб забезпечити стійке набуття навичок. Таким чином, відбувається зміна на користь змішаного навчання, наприклад, яке все частіше використовується компаніями. Інтеграція моделювання та віртуальної реальності у навчальні курси посилює інтерактивність та залучення учнів та стає надзвичайно популярною серед компаній.

Ці пристрої цифрового навчання дозволяють учню тренуватися протягом усього навчального процесу: окрім початкового навчання в очній сесії, він або вона тепер може розвивати свої навички та знання за допомогою модулів дистанційного навчання, у будь-який час і в будь-якому місці (Мобільне навчання, соціальне навчання тощо).

Переставити тренера як справжнього тренера

З появою нових застосувань роль тренера значно змінюється. Окрім простої анімації очних занять, він зараз концертмейстер протягом усього навчального процесу. Він також повинен пропонувати учням додаткові інструменти навчання, особливо в контексті дистанційного навчання. Таким чином, на нього покладаються нові місії, а саме:

Допомога у виборі та навчальних інструментах;

Допомога у розробці цілей навчання або розвитку навичок;

Поради щодо вибору видів діяльності для учнів, а також для менеджерів;

Орієнтація на доступні педагогічні ресурси (моделювання поведінки, навчання відео, захоплюючі серйозні ігри …);

Моніторинг прогресу учня та переорієнтація, якщо це необхідно для досягнення відповідних педагогічних цілей або для засвідчення, надання повноважень, кваліфікації …

Доступність atawadac () та налаштування вмісту

Використання мобільного навчання у навчанні зараз перевіряється та схвалюється великими компаніями з метою дедалі більшої адаптації до темпів роботи співробітників. Одним із позитивних ефектів Atawadac є те, що він найкраще використовує час простою, щоб дозволити працівникам регулярно тренуватися.

Atawadac все частіше асоціюється з Bring Your Own Device (BYOD). Тренери можуть використовувати цю еволюцію для підвищення своєї підготовки та пропонування нових методів навчання для тих, хто навчається та тренується, де завгодно та в будь-який час, і таким чином обмежують витрати на навчання для компанії.

Спрощення розгортання та ефективні пристрої, адаптовані до потреб учнів

Завдяки програмному рішенню Virtual Training Suite, Serious Factory підтримує компанії в оцифровці їх стратегії навчання. Це рішення інтегрує різні додаткові інструменти для вирішення проблем усіх учасників навчальної програми: авторське програмне забезпечення VTS Editor для розробки реалістичних сценаріїв, платформа VTS Perform для полегшення розгортання пристроїв та додаток VTS Player для всіх медіа відтворюваність і для роботи в Інтернеті та в режимі офлайн.

Для компанії чи навчальної організації рішення дозволяє легко створити серйозні ігри, ефективні та відповідні інструменти для розвитку навичок. Тепер ці організації можуть розраховувати на потужне та масштабоване програмне забезпечення для розробки скільки завгодно моделювань, без необхідності звертатися до постачальника послуг для будь-яких змін.

Самостійно або за допомогою наших експертів з питань гейміфікації та педагогіки передайте своїм учням теоретичні знання контрольованій та стійкій практиці для більшої ефективності.

Будь-коли, будь-де, будь-який пристрій, будь-який вміст.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/ensuring-access-all-quality-training-reality-age-digital-peres/.

William PERES люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: